Dovolená Rangali
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Rangali

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Rangali od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vyrazte na luxusní dovolenou na ostrov Rangali

Vyhlášený maledivský ostrov najdete asi 107 kilometrů jihozápadně od hlavního města souostroví - Malé. Dobrá zpráva je, že se sem dá z hlavního města doletět hydroplánem, takže se nebudete muset trmácet lodí. I když i to je zajímavá zkušenost, která ale i rychlolodí zabere dost času.

Samotný ostrov leží v administrativní oblasti Alif Dhaal Atol a má asi 750 metrů na délku a 75 metrů na šířku. Zajímavé je, že na sousední ostrov Rangali Finolhu přejdete pěšky a suchou nohou po molu, které oba ostrovy spojuje a zároveň slouží jako přístup k přistávacímu místu pro hydroplány.

Co zajímavého vás čeká na Rangali

Budete se možná divit, ale i na tak malém ostrůvku toho můžete zažít hodně. Na své si přijdete, hlavně pokud se rádi rozmazlujete fenomenálním jídlem a bez wellness a spa si neumíte představit život. Obojí tady čeká na všechny návštěvníky v hojné míře. A k tomu si přidejte nádherné pláže a klid.

Kam musíte určitě, to je restaurace Ithaa, která je pět metrů pod mořskou hladinou. Takže během pochutnávání si na vynikajících specialitách můžete pozorovat život pod hladinou moře, který od vás bude dělit jen tenká vrstva čirého skla. Je to zážitek, na který určitě nezapomenete a budete ho vyprávět i vnoučatům.

Kromě lázní tady najdete taky vinný sklípek, kde můžete ochutnat vína z celého světa. Samozřejmě vám nikdo nebude bránit vzít si lahev nebo dvě s sebou na pláž a vychutnat si romantický západ slunce s partnerem či partnerkou. Rangali je jedním z nejkrásnějších ostrovů na celých Maledivách.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru