Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Ramee Guestline

Dubaj S.A.E. - Dubaj Spojené arabské emiráty

Dovolená do hotelu Dubaje od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená S.A.E. - Dubaj

Obecný popis hotelu
Ramee Guestline

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Hotel nabízí hostům celkem 95 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde úschovna zavazadel, hotelový sejf a bankomat. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení přes WiFi (za poplatek). Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, kavárna a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. V obchodě se suvenýry si mohou hosté koupit upomínkové předměty. Je zde novinový stánek. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí transfer-servis a pokojovou službu. Hosté mohou využít shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Také je zde sejf a minibar. K dispozici je také lednička a mini lednička. Zařízení pokoje doplňuje připojení k internetu, telefon, televize, DVD přehrávač a WiFi. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Také je tu vysoušeč vlasů. V objektu jsou nekuřácké pokoje a pokoje pro kuřáky.

Sport/zábava

Díky bohatému sportovnímu a zábavnímu programu se zde hosté nebudou nudit. V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. Pro aktivní hosty je v nabídce kulečník (za poplatek). V hotelu je živá hudba a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Lze objednat polopenzi. Podávají se snídaně, obědy a večeře.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 2.5
 Kategorie (doporučená) 2
Vybavení
 Kavárna
 Výtahy
 Restaurace
 Bar(y)
 Pokojová služba
 Přístup k internetu
 Parkoviště
 Služby prádelny
 Přístup k WLAN
 Konferenční místnost
 Klimatizace
 Hotelový trezor
 Vstupní hala
 Směnárna
Vybavení pokoje
 Sprcha
 Koupelna
 Fén
 Kuchyňský kout
 Přístup k internetu
 Lednice
 Minibar
 Trezor
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 TV
 Balkón/terasa
 Pračka
 Mikrovlnná trouba
 Bezbariérový přístup
Stravování
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
Sport/zábava
 Lehátka
 Vnitřní bazén
 Počet bazénů
 Slunečníky
Informace o budově
 Terasa (m²)
Dovolená S.A.E. - Dubaj

Fotografie hotelu
Ramee Guestline

Dovolená S.A.E. - Dubaj

Počasí v oblasti hotelu
Ramee Guestline

Počasí a kdy jet Dubaje

  • Spojené arabské emiráty jsou omývány Perským a Ománským zálivem. Pro tuto oblast jihovýchodu Arabského poloostrova je typické velmi teplé podnebí s teplotami, které mnohdy vystoupí vysoko nad 40oC. Proto letní měsíce květen až září nejsou příznivé pro dovolenkový pobyt. Minimální teploty neklesnou pod 30oC, slunce svítí až 10 hodin denně a neosvěží vás ani moře, které dosahuje teploty také ke 30oC. Vlhkost vzduchu je okolo 60%. V tomto období je asi nejlépe u hotelového bazénu.
  • Hlavní sezóna je v prosinci a lednu, kdy maxima teplot dosahují průměrných 24 – 26oC, minima mohou klesnout ke 12oC a teplota moře je dostačujících 22 – 25oC. Leden je také měsícem největších srážek, ale nemějte obavy, většinou se jedná o dva dny v měsíci a srážky budou příjemným osvěžením.
  • Vedlejší sezóna trvá od října do listopadu a od února do dubna, průměrná maxima teplot mohou občas dosáhnout 30oC i výše, minima se šplhají ke dvacítce. Moře už má příjemných 25 až 27oC a slunce je na obloze po dobu 8 hodin.
  • Nepříjemností mohou být poměrně časté písečné bouře. Pokud se vydáte na výlet do vnitrozemí, pamatujte na větší rozdíly teplot během dne. V noci se citelně ochlazuje a v zimě může noční teplota vzduchu klesnout i k bodu mrazu.
Index sezóny
Leden
23 °C
22 °C
71 %
8 hodin
2 dny
Únor
24 °C
21 °C
72 %
7 hodin
2 dny
Březen
27 °C
23 °C
68 %
8 hodin
1 den
Duben
30 °C
25 °C
65 %
8 hodin
1 den
Květen
34 °C
27 °C
62 %
10 hodin
žádný
Červen
36 °C
30 °C
65 %
10 hodin
žádný
Červenec
38 °C
31 °C
64 %
9 hodin
žádný
Srpen
39 °C
32 °C
65 %
9 hodin
žádný
Září
37 °C
32 °C
69 %
9 hodin
žádný
Říjen
33 °C
30 °C
70 %
9 hodin
žádný
Listopad
31 °C
27 °C
69 %
9 hodin
1 den
Prosinec
26 °C
25 °C
72 %
8 hodin
2 dny