Dovolená Pollença
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Pollença

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Pollença od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Vydejte se na dovolenou do horského městečka Pollença

Letovisko leží na samém severu Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Město se nachází asi 3 kilometry na západ od východního pobřeží na úpatí hornatého pásu. I proto nabízí pestrou škálu aktivit, nejen všemi vyhledávané koupání ve Středozemním moři.

Cesta sem netrvá dlouho. Jako první se dopravíte do Palmy – hlavního města ostrova i celého souostroví. Můžete sem doletět nebo doplout ze Španělska. Lodi vyplouvají třeba z Barcelony nebo Valencie. Zbytek cesty už dojedete autem. Případně můžete doplout do Alcudie a autem dojet jen pár kilometrů.

Obdivujte místní muzeum, zahrady nebo kapli

Úzké uličky a historická zástavba vás dostanou na první pohled. Kromě toho si ale určitě nenechte ujít muzeum Casa Museu Dionís Bennàssar, dominikánský klášter Claustre de Sant Domingo nebo kapli Calvary Chapel. A když budete chtít k moři, je to jen pár kilometrů na východ.

Ubytování tu najdete snadno a budete spokojeni. Z hotelů v nejbližším okolí doporučujeme třeba Apartamentos Habitat s krásnými bílými domky s terasami, Finca Vall de Pollensa v tradičním rustikálním stylu nebo Son Sant Jordi vyhlášený perfektními službami a obsluhou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru