Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|89%|

Hotel Paradisus Punta Cana Resort

Playa de Bavaro Punta Cana Dominikánská republika

Hosté chválí u hotelu Paradisus Punta Cana Resort všeobecnou čistotu všude po hotelu, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, upravenou, vždy uklizenou pláž, dobře vybavené pokoje a perfektní čistota v restauraci i hezké stolování. Zájezdy do hotelu Paradisus Punta Cana Resort doporučuje 100% dotázaných.

K pláži 50 m
Rodiny s dětmi
Písečná pláž
Wi-Fi
1 bazén

Dovolená do hotelu na Punta Cana od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Punta Cana

Hodnocení hotelu
Paradisus Punta Cana Resort

+
+
=

Náš názor na hotel Paradisus Punta Cana Resort
Podle 16 923 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

87%
podle 7 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Paradisus Punta Cana Resort
všeobecnou čistotu všude po hotelu, vzdálenost k pláži, vstřícný a ochotný personál, upravenou, vždy uklizenou pláž, dobře vybavené pokoje a perfektní čistota v restauraci i hezké stolování. Nejméně však byli spokojeni s možnostmi nákupů v okolí hotelu.

Hotel Paradisus Punta Cana Resort doporučuje 100% dotázaných

 • Ochota personálu
 • Kvalita pláže
 • Všeobecná čistota
 • Výbavení pokojů
 • Vzdálenost k pláži
 • Čistota v restauraci
 • Nákupní možnosti

Podrobné hodnocení hotelu Paradisus Punta Cana Resort

Všeobecné hodnocení 95%
Umístění a okolí hotelu 68%
Obsluha a služby 90%
Stravování 85%
Sport a zábava 93%
Ubytování 98%
Dovolená Punta Cana

Recenze hotelu
Paradisus Punta Cana Resort

Jana Kafková | Dovolená Listopad 2019
98%
Senioři
Nádherná dovolená

Recenze hotelu Paradisus Punta Cana Resort

8.12.2019 | Pobyt v listopadu 2019 na 14 nocí jako Senioři

Nádherný Karibik! Známe jej již z několika destinací. V Punta Cana jsme také nebyli poprvé, ale poprvé v hotelu Paradisus a vřele doporučujeme. Patříme k náročným klientům a i tentokráte jsme nebyli zklamáni. Služby na vysoké úrovni, personál ochotný, usměvavý, plní i nejnáročnější přání svých hostů. V 8 restauracích a 8 barech nepřeberné množství pití, druhů jídel, z nichž si musí vybrat i ten nejnáročnější host. Čerstvě připravované pokrmy přímo před očima, množství mořských plodů, různých druh mas, salátů, příloh všech druhů, ovoce, zeleniny. Překrásné zážitky v restauracích a la carta, kde se setkáte s kuchařským show mistrů kuchařů.
Hotelová recepce s plameňáky a volavkami ve vytvořených jezírkách v prostorách recepce, obrovský bazén a překrásná denně upravovaná karibská pláž. Ubytovací kapacita je tvořena cca 32 vilkami v překrásném prostředí palem a množství zeleně. Účastnili jsme se i zájezdu na poloostrov Samaná a ostrov Baccardi, rovněž vřele doporučujeme. Projížďka katamaránem po moři a lodičkou po mangrovách byla opravdu překrásná. Nezapomenutelné zážitky stojí za to. Do Karibiku se vždy rádi vracíme a všem, kteří zvažují možnost návštěvy, vřele doporučujeme.Strávili jsme 15 překrásných dnů a výborně jsme si odpočinuli před vánočním maratonem.

Fotografie hotelu

Ubytování ve vilkáchRecepce hoteluPlameňáci na recepci hoteluVolavka u bazénuZábava v bazénuBazénPláž

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Emil S. | Dovolená Únor 2019
71%
Senioři
Očekávali jsme víc

Recenze hotelu Paradisus Punta Cana Resort

5.3.2019 | Pobyt v únoru 2019 na 12 nocí jako Senioři

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 0 %
Dopravní spojení a možnost výletu 33 %
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 33 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Dita B. | Dovolená Březen 2018
87%
Rodina se staršími dětmi
Spokojenost (*)

Recenze hotelu Paradisus Punta Cana Resort

10.5.2018 | Pobyt v březnu 2018 na 5 nocí jako Rodina se staršími dětmi

Resort je nádherný, čistý, opečovávaný, vegetace jako v ráji, moře taktéž čisťounké a azurově modré.
Jídlo bezkonkurenční, bohatý výběr z řady skvělých jídel (ryby mnoha druhů, kalamáry, krevety, různé druhy masa a příloh, saláty, čerstvé ovoce a zelenina, deserty, zmrzlina, ráno čerstvé pečivo velkého výběru atd. Zatím má nejlepší zkušenost s all inclusive i když ty předcházející byly taky velmi dobré)
Možnost stravování ve dvou restauracích v resortu. Jídlo formou bufetu a taktéž k dispozici kuchař, který připravuje aktuální minutky. Personál v restauracich velmi příjemný, ochotný, vždy k dispozici nabízejí neomezeně nápoje a obsluhují hosty.

Dále možnost -již za cash- zarezervovat místo v některé z místnćh specializovaných restaurací. Což jsem nevyužila neboť jsem nestihla ochutnat ani všechno, co bylo v běžném bufetu za celou dobu pobytu.

Na pokojích denně uklizeno a lednice doplněná o vypité nápoje, které jsou v cenně za servisní poplatek. Na pokojích je také Kaffeemaschine k dispozici i s náplněmi nebo čajové sáčky.

Resort poskytuje denně čisté osušky na pláž. Problém vidím jen v tom, že nejsou očíslovaná lehátka a tudíž pokud odejdete např. na oběd, někteří přidrzlejší hosté vaše ručníky odhodí a položí si své nebo si rovnou lehnou na vaše osušky. Bohužel všichni zde osušky nechávaji permanentně a těžko se pak dá s někým dohadovat, že to bylo vaše místo před hodinou. V poledních hodinách už byla všechna lehátka se slunečníky rozebraná a těžko se již sháněla nová. To mi trochu pobyt otravovalo.

(*)Jinak jazyk je samozřejme španělština, někteří z personálu rozumněli francouzsky, většina na recepci dobře anglicky až na některé případy, kdy už jsem trošku ztratila trpělivost a musela jsem zvýšit hlas. Při snaze si domluvit transfer z resortu na letiště jedna velmi suverénní dáma anglicky ne příliš dobře rozumnějíci hodila přede mě na pult desky v madarštině s nabizenymi výlety do okolí od Neckermannu. Když jsem potřebovala domluvit transfer na letiště a zkontrolovat, zda je let podle planu, tak jsem si radši nakonec sama zavolala na centrálu do Německa, neboť včasný odlet jsem nemohla riskovat s nerozumící domorodkyní. Při domlouvání transferu po dlouhých telefonátech na špatná čísla od této dámy, které realizoval jeden již schopnější kolega, nakonec zjistil, že volal někam na centrálu do Maďarska a až tam mu nejspíš řekli správné číslo. Když jsem konečně získala spojení na realizaci transferu, předal mi něměcky mluvíci paní na telefonu a domluvila jsem si dobu transferu už sama.

Těsně před naším odjezdem na letiště jsem byla nucena hrozit reklamací, protože na mě zkoušeli naúčtovat peníze za další den pobytu tedy 280,- USD, když jsme opouštěli resort ve večernćh hodinách a o check out nebyla řeč, i když jsem se několikrát předtím ptala na transfer na letiště. Vždy mě uklidnili, že až poslední den, kdy budeme resort opouštět zaplatíme na recepci servisní poplatek, tedy 5 USD na den, jak bylo dohodnuto. Informaci o opuštění resortu údajně v poledne ve 12.00 když jsme měli odlet před půlnocí, což je sice zvykem, ale tuto informaci mi nikdo nesdělil ani nebyla nikde uvedená jsem se nikde nedozvěděla. Dokonce i cleanlady se mě ptala, kdy budeme opouštět apartmán a nijak ji neudivilo, že to není do 12.00 do oběda. Naopak jsem byla vždy uklidněna, že stačí zavolat 10 minut pro odvoz kufrů před transferem a pak zaplatit servisni poplatek na recepci. Protože mi toto sdělili až těsně před tranferem, tak jsem si stěžovala, že ani jediná osoba v tomto resortu nemluví německy, jak bylo uvedeno v informacích CK a nikdo mi dokonce ani anglicky neřekl nic o tom, že musím již v poledne opustit resort a požadovala jsem, ať zavolají někoho z Neckermanu, že je to na reklamaci. Taky jsem oznámila, že nejsem povinna mluvit dalšími pěti jazyky, což kdybych nemluvila aspoň anglicky a trochu francouzsky, tak na němčinu jsem se v tomto případě opravdu nemohla spoléhat. Po pohrození reklamací a konstatování faktu, že nikdo z personálu nemluví německy byl pan na recepci najednou tak ochotný, že už po mě nic uhradit nechtěl, dokonce už nechtěl ani servisní poplatek a mohli jsme resort bez problémů opustit. To bylo jediné negativní na závěr, což mi trošku zkazilo náladu.
Jinak bylo opravdu vše perfektní a rozhodně doporučuji jezdit do těchto oblastí minimálně se znalostí angličtiny a ještě lépe španělštiny. (což jsem bohužel zatím nestihla)

Fotografie hotelu

IMG_2831.JPGIMG_2828 (1).JPGIMG_2826 (1).JPGIMG_2857 (1).JPGIMG_2860 (1).JPGIMG_2850 (1).JPGIMG_2896 (1).JPGIMG_2898 (1).JPGIMG_2923 (1).JPGIMG_2950 (1).JPGIMG_2956.JPGIMG_2911 (1).JPGIMG_2968 (1).JPGIMG_2916.JPGIMG_2917 (1).JPGIMG_2974 (1).JPGIMG_2971.JPGIMG_3008 (1).JPGIMG_2988 (1).JPGIMG_3054 (1).JPGIMG_3042 (1).JPGIMG_3016 (1).JPGIMG_3030.JPGIMG_3025 (1).JPGIMG_3109 (1).JPGIMG_3113 (1).JPGIMG_3115 (1).JPGIMG_3209.JPGIMG_3212 (1).JPGIMG_3206 (1).JPGIMG_3203.JPGIMG_3248 (1).JPGIMG_3218.JPGIMG_2799 (1).JPGIMG_2837.JPGIMG_2816 (1).JPGIMG_2888.JPGIMG_2891.JPGIMG_2906 (1).JPGIMG_2901.JPGIMG_2899.JPGIMG_2919 (1).JPGIMG_2969.JPGIMG_2972 (1).JPGIMG_3009 (1).JPGIMG_2964.JPGIMG_3010 (1).JPGIMG_3035 (1).JPGIMG_3055.JPGIMG_3060.JPGIMG_3026.JPGIMG_3096 (1).JPGIMG_3112.JPGIMG_3235 (1).JPGIMG_3242 (1).JPG

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 33 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Pavlína H. | Dovolená Březen 2014
90%
Rodina se staršími dětmi
****

Recenze hotelu Paradisus Punta Cana Resort

3.4.2014 | Pobyt v březnu 2014 na 8 nocí jako Rodina se staršími dětmi

Spokojenost, hotel se dle našeho názoru oproti době před 5 léty zlepšil, zrenovavoval, zmodernizoval. Špatný systém objednávání restaurací na večeři, podařilo se nám za celý pobyt zamluvit pouze 2x restauraci aĺa card (telefonicky), vždy bylo volno až na 21.30, což už nám s dětmi připadalo pozdě. Předpokládám, že dřívější časy byly vyhrazeny hostům s příplatkem za servis navíc a nebo už prostě nebylo volno:)

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 33 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 100 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Zobrazit více recenzí
5 / 6
235 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Paradisus Punta Cana Resort

Hotel 4,9 / 6
Pokoje 4,8 / 6
Hotelový servis 5 / 6
Okolí hotelu 5,4 / 6
Stravování 5,1 / 6
Sport a zábava 5 / 6
Přejít na HolidayCheck

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Paradisus Punta Cana Resort
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 81% dotázaných.

4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
16681 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Punta Cana

Obecný popis hotelu
Paradisus Punta Cana Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Komplex je z roku 1996. Komplex hostům nabízí celkem 580 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. V objektu je směnárna a bankomat. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu (za poplatek). V hotelu se nachází restaurace, jídelna, bar a hospoda. Je tady supermarket a obchod se suvenýry a další obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži nebo na parkovišti. Komplex nabízí vícejazyčný personál, službu hlídání dětí, lékařskou službu, pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ventilátor, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené rozkládací pohovkou. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. Také je zde sejf, minibar a pracovní stůl. K dispozici je také lednička, mini lednička a varná konvice/kávovar. Hosté mají k dispozici sadu na žehlení. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, rádio, CD přehrávač, DVD přehrávač, herní konzole a WiFi (zdarma). Na pokojích mají hosté domácí obuv a také denní tisk. V koupelnách je sprchový kout, vana a vířivá vana. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů, kosmetické zrcátko a župan. V komplexu jsou pokoje pro rodiny a nekuřácké pokoje.

Sport/zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. V hotelu si mohou hosté vybrat z celé řady sportovních aktivit, například jízdu na kole/horském kole, tenis, hru boccia, plážový volejbal, volejbal, basketbal, paddle tenis a lukostřelbu, za poplatek je pak golf a jízda na koni. U externího prodejce je možné objednat rybaření. Jsou zde na výběr také různé druhy vodních sportů. Je tu například vodní lyžování, windsurfing, jízda na šlapadlech, jízda na kánoi, plachtění, jízda na katamaránu, jízda na kajaku, šnorchlování a aqua fitness a za poplatek jet ski a potápění. Hosté mohou sportovat i uvnitř komplexu, je tady fitness studio, stolní tenis, badminton, kulečník, šipky, jóga a aerobik. V komplexu je wellness zóna, ve které je spa, sauna, parní lázeň, kosmetický salon, masáže a omlazující procedury. Objekt dále nabízí animační program, živou hudbu, diskotéku, miniklub, kasino a noční klub. Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit bezlepková jídla a vegetariánská jídla Hotel nabízí také drobné občerstvení. Speciální atrakce je tzv. showcooking, při kterém mohou hosté sledovat přípravu jídel. K dostání jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Platba

Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Podrobné katalogové informace
pláž
ano, písčitá, hotelová, osušky na pláži, plážová lehátka, plážové slunečníky
bazén a vybavení
bazén, osušky u bazénu, lehátka, lehátka u bazénu, osušky, plážová křesla, relaxační bazén, sladkovodní bazén, slunečníky, slunečníky u bazénu, whirlpool/jacuzzi
cílové skupiny
rodiny s dětmi, cestující za luxusem, golfisté, novomanželé, páry, rybáři, vozíčkáři, wellness cestující
typ dovolené
pro rodiny s dětmi, sportovní a aktivní pobyty
poloha hotelu
klidná, v zahradě
pro děti
dětský bazén, dětská herna, dětské hřiště, dětské menu, dětské židličky, dětský klub, hlídání v klubu, privátní hlídání
internet
Wi-Fi, ano
SPA
ano, ayurveda, termální koupele, wellness, wellness centrum
akceptované karty
mastercard, visa, american express
aktivity na pláži
kajaky, katamarány, kurzy potápění, kánoe, plachtění, plážový fotbal, plážový volejbal, plážový volejbal, potápění, vodní lyže, vodní sporty, windsurfing, šnorchlování
aktivní odpočinek těla
yoga
bary
ano, lobby bar, na pláži, u bazénu
cyklistika
ano, úschovna bicyklů
další služby
24h recepce, asistence lékaře, hotelový autobus, kadeřník, pokojový servis, směnárna, zavazadlový servis, čistírna odevů
domácí zvířata
domácí zvířata zakázána
fitness
ano, fitness centrum, kurzy, pilátes cvičení, spinning
hotelové vybavení
business centrum, butik, garáže, hotelový kiosek, kasino, klimatizace, minimarket, nákupní možnosti, obchod se suvenýry, parkoviště, recepce, sejf, sluneční terasa, střešní terasa, supermarket, veřejná prádelna
kategorie hotelu
5
kosmetické centrum
ano, kosmetika, péče o pleť, bahenní zábaly, kleopatřiny koupele, léčba celulitidy, manikúra, pedikúra, peeling, terapie proti stárnutí
léčebné procedury
ano
masáže
ano, lastone therapie, reflexní, shiatsu, sportovní, thajské, čokoládové
organizovaná zábava
animační programy, animace pro děti, animace pro dospělé, sportovní animace, večerní animace, denní animace, diskotéka, živá hudba
personál hovoří
anglicky
počet bazénů
1
počet budov
41-50 budov
počet podlaží
3 podlaží
počet pokojů
více jak 500 pokojů
restaurace
ano, à la carte, nekuřácká, s nekuřáckou zónou, pozdní snídaně, s terasou
sauna
ano, finská, parní lázeň
sportovní vyb. a aktivity
basketbal, fotbal, jízda na kole, jízda na koni, půjčovna bicyklů, stolní, stolní tenis, tenis, tenisový kurt, volejbal
strava
bio, dětská výživa, oddělená, samoobslužný bufet
typ hotelu a atmosféra
bezbarierový, moderní
vzdálenost od letiště
do 50 km
vzdálenost od pláže
přímo na pláži
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Plavecký bazén
 Slunečníky
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Masáže
 Aqua aerobik
 Dětský bazén
 Jízda na banánu
 Bar u bazénu
 Vodní lyžování
 Parní lázně
 Potápění
 Katamarán
 Speciální lázeňský balíček
 Šlapadlo
 Vířivka
 Sauna
 Basketbal
 Badminton
 Plachtění
 Počet bazénů
 Kánoe
 Vodní skútr
 Windsurfing
 Posilovna
 Střelba lukem
 Stolní tenis
 Aerobik
 Plážový volejbal
 Bocca
 Jízda na koních
 Jízda na kolech/horských kolech
 Zábava pro děti
 Tenis
 Šipky
 Golf
 Zábavní program
 Biliárd/kulečník
 Surfování
Stravování
 Plná penze
 Večeře à la carte
 Servírovaná snídaně
 All inclusive
 Obědový bufet
 Večerní bufet
 Snídaňový bufet
Vybavení pokoje
 TV
 Ústřední topení
 Koupelna
 Satelit/kabelová TV
 Lednice
 Dlaždice
 Minibar
 Fén
 Rádio
 Telefon s přímým vytáčením
 Balkón/terasa
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Trezor
 Salónek
 Sprcha
 Vana
 Stereo
 Varná konvice
 Přístup k internetu
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
Vybavení
 Klimatizace
 Směnárna
 Bar(y)
 Hospůdka(y)
 Obchody
 Kadeřnictví
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Kasino
 Restaurace
 Služby prádelny
 Lékařská pomoc
 Přístup k WLAN
 Pokojová služba
 Dětský klub
 Parkoviště
 Garáž
 Vstupní hala
 Výtahy
 Malý supermarket
 Noční klub
 Herní místnost
 Hřiště
 Půjčovna kol
Pláž
 Písečná pláž
 Lehátka
Typ hotelu
 Hotel na pláži
 Klubový resort
Informace o budově
 Rok výstavby 1996
 Počet poschodí - hlavní budova 3
 Počet apartmá 80
 Počet menších apartmá 500
 Zahrada (m²)
 Počet pokojů (celkem) 580
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 5
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o objektu
 E-mail PARADISUS.PUNTA.CANA@SOLMELIA.COM
 URL www.solmelia.com
 Telefon - rezervace 8092211111
 Fax 1-809-6870752
 Telefon - hotel 1-809-6879923
 Hotelový řetězec SOLME
Platba
 VISA
 MasterCard
Dovolená Punta Cana

Fotografie hotelu
Paradisus Punta Cana Resort

Dovolená Punta Cana

Počasí v oblasti hotelu
Paradisus Punta Cana Resort

Počasí a kdy jet na Punta Cana

 • Dominikánská republika leží v subtropickém pásu, ale podnebí má charakter tropů s typickým horkým a vlhkým počasím. V horských oblastech může teplota občas klesnout i pod bod mrazu. Sezona se nerozlišuje podle teplot, nýbrž podle množství dešťových srážek. V Punta Cana se teploty vzduchu pohybují po celý rok v rozmezí 29 – 31 oC, minima klesají ke 20 oC. Vlhkost je neustále přes 70 %. Také teplota moře se drží po celý rok na 27 až 29 oC.
 • Hlavní sezona je v období sucha od prosince do dubna, kdy panuje krásné, slunečné počasí. Od listopadu do února fouká silnější pasát od severovýchodu, kvůli němuž patří Punta Cana k chladnějším místům na ostrově. Délka slunečního svitu je 6 – 7 hodin denně. Vlhkost vzduchu je na rozdíl od evropských destinací poměrně vysoká, dosahuje až 80 %. Krátkodobý déšť Vás může překvapit i v tomto období.
 • Vydatnější deště začínají v květnu, přicházejí každé dva až tři dny. Trvají sice jen několik minut, ale jsou to opravdu silné, intenzivní lijáky. Nejdeštivější je září.
 • Doporučujeme Vám naplánovat si dovolenou během hlavní sezony. Pokud se však chcete vyhnout náporu turistů, zkuste svou cestu zvolit na okraji období dešťů. V listopadu si užijete i 10 hodin slunečního svitu, a pokud to risknete, odměnou Vám mohou být příjemnější ceny a méně turistů.
 • Punta Cana leží v hurikánovém pásu. Silné bouře jsou v této oblasti nejpravděpodobnější od června do listopadu.
 • Zejména v období dešťů se na ostrově vyskytuje velké množství komárů a moskytů přenášejících některé choroby (malárie, horečka dengue). Nejagresivnější jsou od šera do úsvitu. Vyplatí se tedy investovat do nákupu vhodného ochranného prostředku.
Index sezóny
Leden
29 °C
27 °C
78 %
9 hodin
7 dnů
Únor
30 °C
26 °C
73 %
9 hodin
4 dny
Březen
29 °C
27 °C
75 %
9 hodin
4 dny
Duben
30 °C
28 °C
76 %
10 hodin
5 dnů
Květen
30 °C
29 °C
77 %
9 hodin
4 dny
Červen
31 °C
29 °C
78 %
9 hodin
6 dnů
Červenec
31 °C
29 °C
78 %
10 hodin
4 dny
Srpen
31 °C
29 °C
78 %
10 hodin
5 dnů
Září
31 °C
30 °C
79 %
9 hodin
5 dnů
Říjen
31 °C
29 °C
79 %
9 hodin
7 dnů
Listopad
30 °C
28 °C
79 %
8 hodin
7 dnů
Prosinec
30 °C
27 °C
79 %
8 hodin
7 dnů