Dovolená Orivaru
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Orivaru

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte Orivaru.
Dovolená Orivaru od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte bělostné pláže, exotickou zeleň a vyhlášené lázně ostrova Orivaru

Ostrov Orivaru najdete v centrální části Noonu Atolu, který leží asi 170 kilometrů na sever od hlavního města Malé. Místní oblast není tak turisticky vytížená jako centrální a jižní Maledivy v rovníkové oblasti. Přesto je tady překrásně, a navíc bez mnoha zvědavých turistů.

Orivaru je malý ostrůvek, který obejdete suchou nohou za pár desítek minut. Na šířku měří jen asi 500 metrů a na délku přibližně 430 metrů. Po celém obvodu najdete krásné písčité pláže. Největší je na severním břehu ostrova. Z východního břehu pak vybíhá molo s typickými bungalovy na kůlech nad mořskou hladinou.

Užijte si pětihvězdičkové ubytování v tropickém ráji

Místní bungalovy mají každý vlastní bazén. Takže když se vám nebude chtít z domku až dolů do moře, což je asi 1,5 metru, můžete se osvěžit v soukromém malém bazénku. Přitom budete mít nádherný výhled na východ slunce. Protože většina bungalovů má bazén na východní straně. Na své si tu přijdou aktivní sportovci a milovníci vodních sportů i příznivci odpočinkové dovolené.

Lázně uprostřed ostrova vám nabídnou ideální příležitost k relaxaci ve dvou. Celý ostrov Orivaru je jako dělaný pro zamilované dvojice. Je to znát i na výzdobě pláží, kde najdete třeba palmové větve svázané do tvaru srdce. Doporučujeme vám navštívit restauraci Teppanyaki na jihu ostrova, kde si pochutnáte na mořských rybách a zažijete záplavu delikates.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru