Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Nefertiti Sun Flower

Hurghada Hurghada Egypt

Dovolená do hotelu do Hurghady od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Hurghada

Obecný popis hotelu
Nefertiti Sun Flower

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení

Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Je zde hotelový sejf a směnárna. Nachází se zde restaurace, kavárna, bar a hospoda. Jsou zde i různé obchody. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Resort nabízí pokojovou službu, prádelnu a kadeřnictví. Hosté mohou využít shuttleservis.

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Také je zde sejf a minibar. Zařízení pokoje doplňuje telefon a televize. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů.

Sport/zábava

Prázdninový areál má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Odpočívat lze na lehátkách se slunečníky. V blízkosti bazénu naleznou hosté i vířivou vanu. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, volejbal a basketbal. Pro fanoušky vodních sportů je zde potápění. Objekt nabízí celou řadu indoorových sportovních aktivit - fitness studio, stolní tenis a aerobik, za poplatek je kulečník. V komplexu je wellness zóna, kde jsou různé relaxační programy. Hosté si mohou vybrat například saunu, parní lázeň, kosmetický salon a masáže a za příplatek také spa. V resortu je animační program a miniklub, kde se hosté určitě nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2018. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Stravování

Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, brunch, obědy a večeře. Prázdninový areál nabízí také drobné občerstvení. Objekt nabízí nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3.5
Pláž
 Písečná pláž
 Přímo u pláže
Vybavení
 Vstupní hala
 Kavárna
 Hotelový trezor
 Směnárna
 Bar(y)
 Hospůdka(y)
 Obchody
 Kadeřnictví
 Pokojová služba
 Služby prádelny
 Divadlo
 Restaurace
 Hřiště
 Parkoviště
 Dětský klub
Vybavení pokoje
 Minibar
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Sprcha
 Fén
 TV
 Trezor
 Balkón/terasa
 Koupelna
Stravování
 Polopenze
 Večerní bufet
 All inclusive
 Servírovaná snídaně
 Obědový bufet
Sport/zábava
 Sauna
 Parní lázně
 Slunečníky
 Vířivka
 Stolní tenis
 Aerobik
 Masáže
 Potápění
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Biliárd/kulečník
 Tenis
 Posilovna
 Basketbal
 Počet bazénů
Dovolená Hurghada

Fotografie hotelu
Nefertiti Sun Flower

Dovolená Hurghada

Počasí v oblasti hotelu
Nefertiti Sun Flower

Počasí a kdy jet do Hurghady

  • Egypt je pro Evropany velmi blízkou destinací, kde si mohou užít slunce po celý rok. Hlavní sezona je dlouhá, trvá od října do dubna. U pobřeží Rudého moře je nejoblíbenějším obdobím pro trávení dovolené březen až červen, poté září až listopad.
  • Léto začíná již v květnu. Teploty šplhají na 27 oC, slunce svítí 10 hodin denně, teplota moře je přijatelných 23 oC. Uprostřed léta mohou být horka obtížná, průměrná maxima denních teplot se vyšplhají v červenci a srpnu na 37 oC a minima neklesnou pod 28 oC. Obloha nad městem je téměř vždy bezoblačná, slunce svítí až 13 hodin denně, srážky jsou během celého roku téměř nulové. Stejně tak vlhkost vzduchu je velmi nízká. Teplota moře se zvedne až na 27 oC.
  • V zimě zůstávají teploty vzduchu nad 20 oC, málokdy klesnou pod 10 oC. Pokud chcete uniknout evropské zimě, ale nemilujete velká vedra, zkuste Hurghadu právě v tomto období. Kupodivu si i zaplavete v moři teplém 22 – 24 °C. Návštěva památek bude také příjemnější.
  • Jarní a podzimní měsíce jsou ideální pro aktivně trávenou dovolenou. Teploty vzduchu jsou lehce pod 30 oC, slunce opaluje 10 hodin denně a moře má příjemných 22 oC (na jaře), respektive 24 oC (na podzim). Počasí v březnu a dubnu může ovlivnit „chamsín“, horký vítr vanoucí od pouště. Přináší s sebou pouštní písek a může způsobit písečné bouře. Trvá až padesát dní (chamsín = v arabštině padesát).
    • V letních měsících se zejména podél Nilu a na jihu Egypta v hojné míře vyskytují komáři. Mohou přenášet na člověka malárii, proto doporučujeme vzít si s sebou vhodné ochranné prostředky proti hmyzu.
Index sezóny
Leden
19 °C
17 °C
49 %
7 hodin
3 dny
Únor
20 °C
16 °C
45 %
8 hodin
2 dny
Březen
21 °C
16 °C
43 %
9 hodin
2 dny
Duben
24 °C
18 °C
37 %
10 hodin
1 den
Květen
27 °C
20 °C
34 %
10 hodin
1 den
Červen
29 °C
23 °C
33 %
12 hodin
žádný
Červenec
30 °C
25 °C
34 %
12 hodin
žádný
Srpen
31 °C
26 °C
35 %
11 hodin
žádný
Září
30 °C
26 °C
39 %
10 hodin
žádný
Říjen
28 °C
24 °C
46 %
9 hodin
1 den
Listopad
25 °C
22 °C
49 %
8 hodin
2 dny
Prosinec
21 °C
19 °C
50 %
6 hodin
3 dny