Dovolená Nakatchafushi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Nakatchafushi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Nakatchafushi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v exotickém ráji na Nakatchafushi

Maličký ostrůvek se nachází v oblasti Severního Male Atolu, přesněji na jeho západním okraji. I když je to rozměry trpaslík, nabízí luxusní resort Huvafen Fushi, na který jeho návštěvníci nedají odpustit. Ostrov přejdete z jednoho konce na druhý raz dva. Bez mola s bungalovy měří jen necelých 400 metrů na délku a 200 metrů na šířku.

Z hlavního města Malé je to na Nakatchafushi jen asi 27 kilometrů. Takže sem po dlouhém letu na Maledivy můžete klidně doplout lodí za několik desítek minut. Když sem vyrazíte, zažijete parádní dovolenou v tropickém ráji. Nebude vás rušit moc turistů, ale přesto budete mít stále na dosah hlavní město souostroví s veškerou vybaveností.

Oddejte se pohádkovému odpočinku i krásám potápění

Hlavní atrakcí resortu Huvafen Fushi jsou podvodní lázně. Tam můžete pohodlně relaxovat po náročném roce. A když budete chtít vyměnit lázně za koupel v moři, stačí vám k tomu pár kroků. Ostrov je obehnaný útesem a severně od něj najdete překrásnou lagunu krytou od otevřeného oceánu.

Pokud máte rádi potápění, čeká vás v laguně spousta zajímavostí. Přibalte si šnorchl a ploutve, ať vám neuniknou krásy podmořského světa – v čele s korály a barevnými rybkami. Pokud jde o ubytování, luxusní resort vám nabídne možnost bydlení v bungalovech na kůlech nebo na pláži. Všude je dostupná Wi-Fi zdarma a můžete zajít na jídlo do šesti stravovacích zařízení.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru