Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Dovolená do hotelu do Almeríe od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Almerie
Obecný popis hotelu
Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Sport / Zábava
V dobře-zachována důvody je bazén, stejně jako sluneční terasou, kde si hosté mohou odpočinout.
Místo
Tento atraktivní byt komplex se nachází v Mojácar a je jen pár minut chůze od centra města, kde je řada obchodů, restaurací, barů a nočních klubů. Zastávka MHD je cca 200 m od hotelu a nejbližší pláž je asi 2 km od hotelu
Vybavení
Renovovaný v roce 2000, komplex se skládá z několika apartmánů. Útulný bar a restaurace nabízejí různé kulinářské možnosti a auta je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti nebo v garáži.
Pokoje
Tyto vkusně zařízené byty nabízejí en suite koupelna zařízení, kombinovaný obývací pokoj / ložnici, oddělenou ložnici a balkon nebo terasu.
Podrobné katalogové informace
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Koupelna
 Ústřední topení
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
Kategorie
 Kategorie (doporučená)
 Kategorie (oficiální) 2
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Rok renovace 2001
Vybavení
 Vstupní hala
 Klimatizace
 Garáž
 Restaurace
 Parkoviště
 Bar(y)
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Plavecký bazén
 Opalovací studio/solárium
 Počet bazénů
 Tenis
 Venkovní bazén(y)
Informace o objektu
 Fax 950.478735
 Telefon - hotel 950.478735
 PSČ 04638
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 200 m
 Pláž 2000 m
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Dovolená Almerie

Fotografie hotelu
Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Dovolená Almerie

Počasí v oblasti hotelu
Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Počasí a kdy jet do Almeríe
  • Andalusii charakterizuje suché a teplé podnebí. Je vůbec nejteplejším regionem v celém Španělsku, dokonce teplejším než Kanárské ostrovy. Hlavní město Sevilla je jedním z nejteplejších měst v Evropě vůbec.V roce 1881 byl 4. srpna dokonce zaznamenán teplotní rekord 51oC.
  • Hlavní sezona na pobřeží Costa de Alméria je rozložena mezi měsíce květen, červen, a poté září a říjen. Ostatní měsíce jsou považovány za sezónu vedlejší. Nedá se říci, že Almérie má nějaké vysloveně návštěvnicky neatraktivní období.
  • Nejkrásnějším obdobím je patrně jaro a podzim. Už v dubnu stoupá teplota k příjemným 20oC, v květnu k 22oC. Ubývá srážek v průměru na pouhých pět dnů v měsíci. Slunce si užijete až 9 hodin denně. Moře se otepluje pomalu, v těchto měsících mívá okolo 16oC. V této době region hostí většinu slavností a festivalů. Na podzim jsou teploty podobné. Říjen vás bude hýčkat příjemnými 26oC a ani v listopadu většinou neklesnou maxima pod 20oC. Minimální teploty mohou klesnout k 16oC, ale moře je stále teplé okolo 20oC. Déšť je také nepravděpodobný, ale může přinést úlevu od dlouhodobých veder. Ubývá však sluníčka.
  • Léto, a především červenec a srpen, je teplotním vrcholem sezóny, ale pokud si chcete příjemně prohlédnout pamětihodnosti města, zvolte raději chladnější měsíce. Průměrné maximální teploty se běžně pohybují okolo 30oC, je sucho a slunce pálí po celých dvanáct hodin. Zvláště pobyt ve městěch a vnitrozemí je opravdu na hranici únosnosti. Teploty moře překročí 20oC.
  • Za zimu je považováno období od prosince do února. Nejchladnější je leden, ale maxima jsou stále okolo 16oC a minima neklesnou pod 8oC. Teploměr se téměř nikdy nedotkne bodu mrazu. Domácí jsou si teplem tak jisti, že mnozí z nich nemají doma topení. Zima je také deštivějším obdobím, v průměru prší sedm dní v měsíci, ale slunce se objevuje i na šest hodin denně. Zajímavé je, že moře je stále teplejší než vzduch. Nejnižších teplot dosáhne teprve v únoru a březnu.
Index sezóny
Leden
16 °C
15 °C
74 %
6 hodin
7 dnů
Únor
16 °C
14 °C
74 %
7 hodin
4 dny
Březen
18 °C
14 °C
73 %
7 hodin
5 dnů
Duben
20 °C
15 °C
73 %
9 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
4 dny
Červen
26 °C
18 °C
72 %
11 hodin
2 dny
Červenec
29 °C
21 °C
72 %
12 hodin
1 den
Srpen
29 °C
22 °C
74 %
11 hodin
1 den
Září
27 °C
21 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Říjen
23 °C
19 °C
74 %
7 hodin
5 dnů
Listopad
19 °C
17 °C
75 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
17 °C
16 °C
74 %
6 hodin
6 dnů