Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Dovolená do hotelu do Almeríe od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Almerie
Popis hotelu
Apartamentos Turísticos MojaMar Playa
Sport / Zábava
V dobře-zachována důvody je bazén, stejně jako sluneční terasou, kde si hosté mohou odpočinout.
Místo
Tento atraktivní byt komplex se nachází v Mojácar a je jen pár minut chůze od centra města, kde je řada obchodů, restaurací, barů a nočních klubů. Zastávka MHD je cca 200 m od hotelu a nejbližší pláž je asi 2 km od hotelu
Vybavení
Renovovaný v roce 2000, komplex se skládá z několika apartmánů. Útulný bar a restaurace nabízejí různé kulinářské možnosti a auta je možné zaparkovat na hotelovém parkovišti nebo v garáži.
Pokoje
Tyto vkusně zařízené byty nabízejí en suite koupelna zařízení, kombinovaný obývací pokoj / ložnici, oddělenou ložnici a balkon nebo terasu.
Podrobné katalogové informace
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Koupelna
 Ústřední topení
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
Kategorie
 Kategorie (doporučená)
 Kategorie (oficiální) 2
Informace o budově
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Rok renovace 2001
Vybavení
 Vstupní hala
 Klimatizace
 Garáž
 Restaurace
 Parkoviště
 Bar(y)
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Plavecký bazén
 Opalovací studio/solárium
 Počet bazénů
 Tenis
 Venkovní bazén(y)
Informace o objektu
 Fax 950.478735
 Telefon - hotel 950.478735
 PSČ 04638
Vzdálenosti
 Hromadná doprava 200 m
 Pláž 2000 m
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Dovolená Almerie

Fotografie hotelu
Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Dovolená Almerie

Počasí v oblasti hotelu
Apartamentos Turísticos MojaMar Playa

Počasí a kdy jet do Almeríe
  • Andalusii charakterizuje suché a teplé podnebí. Je vůbec nejteplejším regionem v celém Španělsku, dokonce teplejším než Kanárské ostrovy. Hlavní město Sevilla je jedním z nejteplejších měst v Evropě vůbec.V roce 1881 byl 4. srpna dokonce zaznamenán teplotní rekord 51oC.
  • Hlavní sezona na pobřeží Costa de Alméria je rozložena mezi měsíce květen, červen, a poté září a říjen. Ostatní měsíce jsou považovány za sezónu vedlejší. Nedá se říci, že Almérie má nějaké vysloveně návštěvnicky neatraktivní období.
  • Nejkrásnějším obdobím je patrně jaro a podzim. Už v dubnu stoupá teplota k příjemným 20oC, v květnu k 22oC. Ubývá srážek v průměru na pouhých pět dnů v měsíci. Slunce si užijete až 9 hodin denně. Moře se otepluje pomalu, v těchto měsících mívá okolo 16oC. V této době region hostí většinu slavností a festivalů. Na podzim jsou teploty podobné. Říjen vás bude hýčkat příjemnými 26oC a ani v listopadu většinou neklesnou maxima pod 20oC. Minimální teploty mohou klesnout k 16oC, ale moře je stále teplé okolo 20oC. Déšť je také nepravděpodobný, ale může přinést úlevu od dlouhodobých veder. Ubývá však sluníčka.
  • Léto, a především červenec a srpen, je teplotním vrcholem sezóny, ale pokud si chcete příjemně prohlédnout pamětihodnosti města, zvolte raději chladnější měsíce. Průměrné maximální teploty se běžně pohybují okolo 30oC, je sucho a slunce pálí po celých dvanáct hodin. Zvláště pobyt ve městěch a vnitrozemí je opravdu na hranici únosnosti. Teploty moře překročí 20oC.
  • Za zimu je považováno období od prosince do února. Nejchladnější je leden, ale maxima jsou stále okolo 16oC a minima neklesnou pod 8oC. Teploměr se téměř nikdy nedotkne bodu mrazu. Domácí jsou si teplem tak jisti, že mnozí z nich nemají doma topení. Zima je také deštivějším obdobím, v průměru prší sedm dní v měsíci, ale slunce se objevuje i na šest hodin denně. Zajímavé je, že moře je stále teplejší než vzduch. Nejnižších teplot dosáhne teprve v únoru a březnu.
Index sezóny
Leden
16 °C
15 °C
74 %
6 hodin
7 dnů
Únor
16 °C
14 °C
74 %
7 hodin
4 dny
Březen
18 °C
14 °C
73 %
7 hodin
5 dnů
Duben
20 °C
15 °C
73 %
9 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
4 dny
Červen
26 °C
18 °C
72 %
11 hodin
2 dny
Červenec
29 °C
21 °C
72 %
12 hodin
1 den
Srpen
29 °C
22 °C
74 %
11 hodin
1 den
Září
27 °C
21 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Říjen
23 °C
19 °C
74 %
7 hodin
5 dnů
Listopad
19 °C
17 °C
75 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
17 °C
16 °C
74 %
6 hodin
6 dnů