Dovolená Milaidhoo
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Milaidhoo

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Milaidhoo od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Tropický ráj na ostrově Milaidhoo vás uchvátí

Ostrůvek má sice na délku jen asi 360 metrů, a na šířku dokonce jen 230 metrů, ale najdete na něm vše, co potřebujete k romantické dovolené ve dvou nebo k rodinné dovolené s dětmi. Místní resort patří k jedněm z nejvyhlášenějších na Maledivách. Akorát se připravte na o fous delší dopravu, protože je to sem z hlavního města Malé asi 127 kilometrů.

Milaidhoo leží v severovýchodním cípu Baa Atolu, který je vyhledávanou destinací pro všechny milovníky potápění a korálových útesů. Ty místní jsou jedinečné a uchvátí vás, jakmile je poprvé uvidíte na vlastní oči. Stejně tak vás dostanou místní restaurace a bary, do kterých rozhodně musíte zajít.

Krásná příroda s luxusním resortem už na vás čekají

Palmy, čistá písčitá pláž nebo bar s bazénem – na to všechno se můžete těšit, když vyrazíte na ostrov  Milaidhoo. Na pláži oceníte lehátka a slunečníky i azurově průzračnou vodu s krásnými korály i pestrobarevnými rybkami. Nejbližší okolí oceánu je poměrně mělké, takže se skvěle hodí na koupání s dětmi.

Z vybavení hotelu určitě využijte lázně a fitness centrum. A kdybyste se při objevování krás ostrova příliš unavili, můžete zrelaxovat třeba u masáže, která je taky v nabídce hotelu. Z vodních sportů doporučujeme vyzkoušet kajaky, katamarány nebo windsurfing. Klasické potápění taky stojí za to – se šnorchlem i s kyslíkem do větší hloubky.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru