Dovolená Meeru
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Meeru

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Meeru od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte luxusní resort Meeru s překrásnými písčitými plážemi

Resort najdete v oblasti Severní Male Atol. Ostrov Meeru leží asi 35 km – necelou hodinu cesty lodí severovýchodně od Malé, hlavního města souostroví Maledivy. Ostrov patří mezi oblíbená místa díky vyhlášeným písčitým plážím, které jsou tropickým sluncem zbarvené do nádherného bílého odstínu.

Meeru patří mezi klasické maledivské ostrůvky. Na délku od severu k jihu měří asi 1200 metrů a z východu na západ celý ostrůvek přehlídnete, protože má jen asi 350 metrů. Ve srovnání s některými ostatními ostrovy je hojně zarostlý stromy, které poskytují blahodárný stín, když budete potřebovat oddych.

Co na vás čeká na ostrově Meeru

Na západním břehu ostrova najdete přístav, kde často kotví lodi i luxusní jachty, které rozhodně stojí za vidění. Východní a severní výběžek ostrova Meeru prodlužují mola, podél nichž jsou rozeseté bungalovy a luxusní domky na kůlech. Obojí bydlení je pohodlné a budete moct při usínání poslouchat jemné šumění moře.

Na severu ostrova se nacházejí vodní lázně, které volně přecházejí do azurové laguny. Ta potápěčům i příznivcům šnorchlování nabízí nepřeberné množství rostlin i živočichů, které v průzračné vodě můžete při koupání pozorovat. Užijete si tady do sytosti taky klasických vodních sportů, například se můžete projet na kajaku, katamaránu nebo paddleboardu, podobně jako na Rashdooo.

Pokud fandíte klasičtějším sportům, přijdete si taky na své. Na Meeru totiž v resortu mají taky bazén, kde si můžete s chutí zaplavat ve sladké vodě, zahrajete si tu fotbal na klasickém travnatém hřišti nebo se opálíte při beach volejbalu. Pořádají se tu i mimořádné akce, jako třeba Den vodky, Večeře na pláži nebo místní verze Octoberfestu.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru