Dovolená Medhufushi
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Medhufushi

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte Medhufushi.
Dovolená Medhufushi od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou na zeleném ostrově Mafuri v resortu Medhufushi

Resort Medhufushi leží na ostrově Mafuri, který měří asi 915 x 150 metrů a vyniká svou zelenou plochou díky četným palmám. Ostrov najdete v samosprávní oblasti Meemu Atolu. Ten leží asi 140 kilometrů na jih od hlavního města celého souostroví – Malé.

Resort Medhufushi vyniká typickými bungalovy na kůlech, které jsou na prodloužených chodnících ze dřeva nad vodou poblíž jižního cípu ostrova Mafuri. Je to jedno z nejoblíbenějších míst pro potápěče na celých Maledivách. Hlavně díky místnímu unikátnímu zelenavému útesu na východ od ostrova.

Čeká vás dobrodružné potápění i klid pod palmami

Ostrov Mafuri leží jen necelé 3 stupně severně od rovníku. Takže když se v sezóně opře polední slunce, budete rádi za každý palmový list, který vás udrží v chladnějším a osvěžujícím stínu. Ostrov je zelení doslova zarostlý, takže se úpalu ani úžehu bát nemusíte.

Pro aktivní dobrodruhy se nabízí dva oblíbené vodní sporty. Prvním je určitě potápění, které vás nechá žasnout na malými rybkami, barevnými korály i bujnou vegetací mělčin. Kromě toho stojí za to vyzkoušet i surfování, pro něž jsou tu ideální podmínky.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru