Dovolená Mal Pas
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Mal Pas

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Mal Pas od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Prožijte dovolenou v rajském letovisku Mal Pas

Městečko leží na výběžku pevniny v severovýchodní části Mallorky, která je největším a nejoblíbenějším z Baleárských ostrovů. Najdete tady kamenité a skalnaté pobřeží, které je porostlé krásnými zelenými stromy a keři. Proto je tady i v létě příjemně. Navíc je na dosah letovisko Alcudia.

Pokud patříte mezi dobrodruhy, můžete právě do pár set metrů vzdáleného přístavu v Alcudii doplout z Barcelony. Cesta lodí sem zabere jen něco přes šest hodin a určitě je to zajímavá zkušenost. Jestli chcete plout nejdřív do hlavního města Palmy, můžete i z Valencie. To potrvá asi 10 hodin.

Čeká vás krásný východ slunce, azurové moře anebo výlet

Východní pobřeží Mallorky má hned několik výhod. Nejezdí sem tolik turistů jako kolem metropole na západě, je tu klidné a čisté moře a na Menorcu je to kousek lodí. Určitě se tam vydejte na celodenní výlet. Jedno ráno si přivstaňte, ať můžete obdivovat slunce vstávající z moře.

Ubytování tady seženete jednoduše. Když ne přímo v Mal Pas, určitě v Alcudii nebo v nejbližším okolí. U alcudijského přístavu navíc můžete vyzkoušet i příjemnou písčitou pláž, kde se moře svažuje pozvolna. Je ideální i pro sváteční plavce nebo děti. Severní část výběžku u Mal Pas je kamenitější.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru