Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|85%|

Landhotel Leon de Sineu

Sineu Mallorca Španělsko

Dovolená do hotelu na Mallorcu od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mallorca

Hodnocení hotelu
Landhotel Leon de Sineu

=

Náš názor na Landhotel Leon de Sineu
Podle 24 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 85% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,1 / 6
24 recenzí

Podrobné hodnocení Landhotel Leon de Sineu

Hotel 5 / 6
Pokoje 6 / 6
Hotelový servis 6 / 6
Okolí hotelu 0 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o Landhotel Leon de Sineu
Hosté chválí celkový stav hotelu, obsluhu a služby a kvalitu ubytování. Nejvíce jim vadilo s umístěním a okolím hotelu, úroveň a kvalitu stravování a omezené možnosti sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 90% dotázaných.

Dovolená Mallorca

Obecný popis hotelu
Landhotel Leon de Sineu

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento apartmánový komplex se nachází v centru města Sineu. Je to velmi intimní a útulný hotel, jehož výstavba se datuje mnoho století, a naposledy byl upraven v 19. století, předtím, než se stal bytový komplex dnes. Restaurace, bary, noční kluby a to vše může být dosaženo v cca 200 m, zatímco nejbližší zastávka veřejné dopravy lze nalézt v bezprostřední blízkosti hotelu. Doba přenosu do Son San Juan letiště trvá asi 30 minut.

Vybavení

Postavena v 16. století, tento hotel se skládá z hlavní budovy a přístavba, jak jednopodlažní a s celkem osmi byty, včetně jednoho apartmánu. Pro rodiny s dětmi zřízení funkce vnitřního nádvoří, dobře udržovanými zahradami, kde si hosté mohou relaxovat a číst, terasa, a lobby prostor s recepcí obsazena nepřetržitě, trezor, a směnárna zařízení. Další vybavení patří knihovna, bar, TV místnost, restaurace, a snídaňová místnost v zimní zahradě. Když se počasí je v pořádku, hosté mohou také snídaně na terase. Hosté mohou také využít in-house prádelna a připojení k internetu. Děti se mohou odreagovat na hřišti, a navíc, hotel má vlastní půjčovnu kol a zavazadel.

Pokoje

Byt všech přijít s en suite koupelnu s fénem. Další standardní funkce patří kombinovaný obývací pokoj / ložnice, oddělená ložnice, telefon s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, rádio, připojení k internetu, klimatizace, a ústřední topení.

Sport / Zábava

V areálu hotelu patří bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky stanovenými připraven k použití, a snack bar u bazénu. Hosté mohou také využít příležitosti využít saunu, solárium, a masážní nabídek.

Stravování

Hosté si mohou vybrat své snídaně formou bufetu. Večeře mohou být přijata buď à la carte, nebo alternativně vybrat z menu nastavení. Kromě toho, hotel je ideální pro hosty se zvláštními výživovými požadavky.

Platba

MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Misc.

Na požádání jsou ručníky nahrazují denně a ložní prádlo se mění dvakrát týdně.

Podrobné katalogové informace
Typ hotelu
 Hotel vhodný pro rodiny
 Hotel de Charme
Platba
 VISA
 American Express
 Eurocard
 MasterCard
Vybavení
 Půjčovna kol
 Úschovna kol
 Hřiště
 TV místnost
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Nonstop recepce
 Směnárna
 Hotelový trezor
 Vstupní hala
 Lobby
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Restaurace s klimatizací
 Síť pro mobilní telefony
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Bar(y)
 Restaurace
Vybavení pokoje
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Rádio
 Dlaždice
 Ústřední topení
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
 Sprcha
 TV
 Koupelna
 Balkón/terasa
 Salónek
 Konečný úklid
Stravování
 Večeře - sestavené menu
 Speciální dieta
 Včetně nápojů
 Snídaňový bufet
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
 Večeře à la carte
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Bar u bazénu
 Slunečníky
 Lehátka
 Terasa na opalování
 Sauna
 Masáže
 Opalovací studio/solárium
 Počet bazénů
Vzdálenosti
 Pláž 20000 m
 Restaurace 200 m
 Nákupy 10000 m
 Noční klub 200 m
 Bary/hospůdky 200 m
 Hromadná doprava 200 m
 Golfové hřiště 30000 m
Informace o objektu
 Telefon - rezervace 971520211
 PSČ 07510
 Fax 971855058
 Telefon - management 696943370
 URL www.hotel-leondesineu.com
 E-mail reservas@hotel-leondesineu.com
Informace o budově
 Počet jednolůžkových pokojů
 Počet pokojů (celkem) 8
 Počet apartmá
 Počet dvoulůžkových pokojů 6
 Rok renovace 1993
 Počet poschodí - hlavní budova
 Připojené budovy
 Zahrada (m²) 1000
 Počet poschodí - připojené budovy
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Pláž
 Písečná pláž
 Lehátka
 Od pláže oddělen silnicí
Dovolená Mallorca

Fotografie hotelu
Landhotel Leon de Sineu

Dovolená Mallorca

Počasí v oblasti hotelu
Landhotel Leon de Sineu

Počasí a kdy jet na Mallorcu

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
Únor
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
Červen
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
Červenec
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
Prosinec
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů