Dovolená Jižní Ari Atol
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Jižní Ari Atol

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená na Jižní Ari Atol od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Zažijte nezapomenutelnou dovolenou na Jižním Ari Atolu

Oblast Jižního Ari Atolu najdete asi 100 km jihozápadně od hlavního města souostroví – Malé. Celek tvoří 49 ostrovů a ostrůvků, z nichž je ale obydlených jen 10 z nich. Nejvíc obyvatel žije na ostrově Maamingili, kde se nachází mezinárodní letiště. Takže doprava sem je maximálně pohodlná.

Jižní Ari Atol je stejně jako celý Ari Atol rájem pro potápěče. Určitě ale stojí za to i pro všechny příznivce exotické dovolené v teple, protože leží jen necelé 4 stupně severně od rovníku. I proto je jednou z nejvyhledávanějších oblastí Malediv.

Vrhněte se na objevování podmořského světa

Jižní Ari Atol je jasným cílem všech dobrodružných potápěčů, A je jedno, jestli s potápěním začínáte, plánujete začít až na místě nebo už patříte mezi zkušené v branži. Uchvátí vás bohatá fauna i flóra těsně pod hladinou, která vdechne dnu na mělčině kolem ostrovů jedinečný tvar a vzhled.

Kromě klasických korálů, rybek a dalších živočichů můžete v blízkosti ostrovů Jižního Ari Atolu spatřit i žraloky obrovské. Tato majestátní zvířata nejsou pro člověka nebezpečná, ale když je uvidíte na vlastní oči, budete si to pamatovat celý život. Stejně dobrodružný zážitek vás čeká při prozkoumávání trojice vraků lodí v nejbližším okolí.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru