Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Tiskové zprávy

Obsah článku

Hurá do USA bez víza

17. 11. 2008

– od tohoto data je Česká republika zařazena do bezvízového programu Spojených států amerických, občané tedy mohou vycestovat do USA bez víza na základě vyplnění registračního formuláře ESTA.

Spolupráce s českými průvodci v Dominikánské republice

1. 9. 2008

Klientům, kteří s naší cestovní agenturou NaCesty.cz cestují do Dominikánské republiky, zasíláme nabídku služeb spřátelené agentury Dominican Sun. Jedná se o doporučení jejích služeb osobního profesinálního průvodce-delegáta, jenž je schopný na místě a na míru klientovi poskytnout nabídku výletů a další služby našim klientům v ČJ! Více informací naleznete na www.dominicanasun.cz

NaCesty.TV

1. 6. 2008

Spuštění domény NaCesty.TV - nového projektu naší společnosti.

Zdokonalujeme se po všech stránkách

1. 5. 2008

Kvalita poskytovaných služeb roste, což přináší potřebu nové pracovní síly, v call centru pracuje již 10 obchodních poradců - jsme Vám k dispozici každý den od 9:00 do 21:00.

Trénink na Mallorce je opět nejvíc

1. 2. - 30. 4. 2008

Pořádáme již 4. cyklistický kemp na Mallorce.

Veletrh GO 2008

10. 1. - 13. 1. 2008

Cestovní agentura NaCesty.cz, s. r. o., se účastní jako vystavovatel veletrhu cestovního ruchu GO 2008 na brněnském výstavišti.

Opět rozvoj naší společnosti

1. 6. 2007

Cestovní agentura NaCesty.cz, s. r. o., se stěhuje do nového prostoru, rapidně narůstá počet zaměstnanců.

EasyTour.TV

1. 5. 2007

Spolupráce a spouštění projektu EasyTour.TV, kde je možno zhlédnout videa hotelů, které jsou v nabídce cestovní agentury.

Spuštění profesionálního call centra

1. 3. 2007

Rozšíření call centra o novou ústřednu 2N Telekomunikace, a. s., která nahradila pevné linky. Provozní doba call centra s vyškolenými poradci je od 9:00 do 21:00. Po skončení provozní doby je k dispozici záznamová služba.

GO veletrh 2007

11. 1. - 14. 1. 2007

Agentura se účastní jako vystavovatel veletrhu cestovního ruchu GO 2007 na brněnském výstavišti.

Mallorca je opět nejvíc!

1. 2. 2007

Už 3. cyklistický kemp na Mallorce na hotelu Ayron Park, kterého se zúčastnilo přibližně 500 cyklistů, nabídka zapůjčení in-line bruslí, vylepšení služeb pro klienty.

Rozvoj NaCesty.cz

1. 10. 2006

Rozšíření pracovních prostor a zázemí cestovní agentury.

Cyklistický kemp na Mallorce s Jánem Svoradou

13. 1. 2006

Speciální nabídky pro všechny milovníky cyklistiky. Termín únor 2006:

  • Tréninkové jízdy s Jánem Svoradou, profesionální legendou a mistrem ČR 2005
  • Slunečná pohoda v cyklistickém ráji
  • Neformální povídání u piva na téma jak vyhrát sprint na Champs-Élysées
  • Speciální sprinterské know-how přímo od mistra sprintu
  • Laktátové vyšetření prahových hodnot
  • Zapůjčení měřiče výkonu PowerTap s následným počítačovým rozborem výkonu
  • Konzultace s trenérem
  • Rozšířená polopenze se speciální cyklistickou stravou

Informujte se u našich osobních poradců.

Den dovolené navíc aneb ubytování na letišti den před odletem

1. 8. 2004

"Den dovolené navíc pro každého" Pod tímto sloganem společnost NaCesty.cz, s. r. o., zařadila do své nabídky služeb i zprostředkování ubytování na letištích těsně před odletem. Služba se jeví jako velmi výhodná a vhodná pro všechny klienty přijíždějící k odletům z delší vzdálenosti, a nejen těm. Pro příklad uvedeme odlet z letiště ve Frankfurtu. Parkovné zde stojí na 7 i 14 dnů 105 €. Prostřednictvím naší nové služby klientům nabízíme ubytování v blízkém okolí letiště pro dvě osoby včetně parkování na celou dobu pobytu na dovolené jen za 69 €. Samozřejmostí je hotelový servis, který zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště a zpět. Proč si neužít i nástup do letadla bez stresu a spěchu? Skvělá dovolená s námi začíná právě teď. Nabídky naleznete na https://secure.abcholidayplus.de/nacesty

Vstup do EU

1. 5. 2004

Vstupem do Evropské unie je k odletům z letišť v blízkém okolí České republiky opět blíže. Naši klienti využívají především letiště v Drážďanech, které je vzdálené 53 km od hranic. Vlakové spojení z Prahy netrvá ani 2 hodiny, cestující zaplatí 30 € za zpáteční lístek. Z hlavního nádraží v Drážďanech jezdí rychlovlak přímo do haly letiště.

Zahájení prodeje charterových letenek

1. 4. 2004

Bylo zahájeno zprostředkování prodeje charterových letenek od leteckých společností Hapag Lloyd, Air Berlin, LTU, Condor a další. Těmito letenkami budou uspokojeny hlavně požadavky českých cestovních kanceláří, které tak mohou využít levnějších odletů z letišť v blízkém okolí České republiky. Díky tomu se jim podaří snížit náklady na vlastní produkty, a tak více profitovat. Výhodou je také každá 21. letenka zdarma.

Otevření centrály

1. 3. 2004

Byla otevřena centrála vedení firmy NaCesty.cz, s. r. o., v Puškinově ulici pro veřejnost a byl spuštěn internetový prodej na doméně.

První prezentace

11. 1. 2004

Cestovní agentura NaCesty.cz, s. r. o., měla na Mistrovství republiky v cyklokrosu na plzeňské Lopatárně svou prezentaci nabídky. Nabízeli jsme závodníkům, trenérům i příchozím divákům on-line lastminute zájezdy. Velký zájem byl především o jarní termíny na Mallorce.

Zápis do obchodního rejstříku

1. 1. 2004

Společnost NaCesty.cz, s. r. o., byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Plzni, do oddílu c, vložka 15638.

Založení firmy

19. 11. 2003

Václav Uher jako jediný společník založil společnost s ručením omezeným NaCesty.cz, s. r. o., se sídlem v Plzni, Puškinova 14.

Zahájení konceptu

Václav Uher zahájil zpracovávání konceptu internetové cestovní agentury se zaměřením na prodej last minute zájezdů a letenek, výhradně od zahraničních touroperátorů a leteckých společností.