Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

Tiskové zprávy

Obsah článku

Thajsko zrušilo vízovou povinnost pro občany ČR

17. 8. 2011

Od 11.8. již pro občany ČR mířící do Thajska neplatí vízová povinnost. Tato vyhláška se týká pobytů nepřesahujících 30 dní a stále je vyžadována platnost cestovních pasů alespoň 6 měsíců po vstupu do destinace. Bezvízový pobyt pro ty, kdo pro vstup do země užívají pozemní přechod platí pouze po dobu 15 dní. Povolenou dobu pobytu zpravidla nelze prodloužit.

Úřady již brzy nebudou děti zapisovat do cestovních dokladů rodičů

19. 5. 2011

Upozorňujeme rodiče, kteří chtějí cestovat se svými dětmi a nemají je přitom zapsané ve svých pasech, o nutnosti učinit tak nejpozději do 30.6.2011. Od 1.7. tohoto roku již nelze děti zapsat do cestovních dokladů rodičů. Platí také, že od 26.6.2012 budou děti moci cestovat výhradně s pasem vlastním. Vlastní pas mohou však rodiče pro své potomky získat již nyní.

Přijímáme poukázky SODEXO!

04. 5. 2011

Protože chceme našim zákazníkům vyjít vstříc, rozšířili jsme možnosti úhrady zájezdů o nový typ platby. Proto nyní můžete nově využít poukázky firmy SODEXO, a učinit tak konečnou cenu zájezdu ještě příjemnější.

Obnovení prodeje služeb CK GTI Travel

17. 3. 2011

Po pečlivé rozvaze znovu zahajujeme prezentaci a prodej nabídek cestovní kanceláře GTI Travel. K tomuto rozhodnutí nás dovedl výrazně pozitivní posun v kvalitě služeb nabízených GTI a zároveň zásadní nárůst v počtu exkluzivních nabídek této cestovní kanceláře.

Spolupráce s českou průvodkyní v Mexiku

10. 3. 2011

Klientům, cestujícím s naší agenturou do Mexika, nově nabízíme zprostředkování profesionálních delegátských služeb české průvodkyně, jež se specializuje na Mexiko a Střední Ameriku. Průvodkyně nabízí realizaci výletů do těch nejzajímavějších míst Mexika. Je schopna zajistit též výpravy do dalších zemí i asistenci našim zákazníkům v mimořádných situacích - to vše v českém jazyce!

Letiště Mnichov zvoleno evropským letištěm roku!

04. 3. 2011

Letiště Mnichov bylo společností SKYTRAX opět zvoleno evropským letištěm roku 2010. V celosvětovém žebříčku nejlepších letišť si tak to mnichovské polepšilo a posunulo se na čtvrté místo. Ocenění je patřičně objektivní, vychází z hlasování téměř deseti milionů cestovatelů celého světa.

Cyklisté opět ocení jarní trénink!

15. 2. 2011

V termínu 1. 2. 2011 – 30. 4. 2011 proběhne již 7. ročník oblíbeného cyklistického kempu na Mallorce.  V jarním období zde naleznou ideální podmínky pro sportovní vyžití nejen cyklisté, ale i plavci, milovníci in-line bruslí, golfu, fotbalu, apod. Agentura NaCesty.cz zajistí vše potřebné – od dopravy a ubytování až po technický servis.

Opět jsme naše klienty potěšili drobnou pozorností

10. 2. 2011

I tentokrát jsme před koncem loňského roku zaslali našim klientům malou pozornost. Těší nás, že se akce opět setkala s velkým ohlasem a nadšením. Jsme rádi, že můžeme našim věrným a loajálním zákazníkům touto cestou vyjádřit své díky. Těšíme se na další příjemnou spolupráci s Vámi i v roce 2011!

Nepokoje v Egyptě

31. 1. 2011

V souladu s upozorněním ministerstva zahraničních věcí nedoporučujeme v nejbližších dnech cestovat do Egypta. Protivládní demonstrace v zemi pokračují, MZV občanům ČR nacházejícím se v destinaci doporučuje vyhýbat se jakýmkoli shromážděním. Platí zákaz nočního vycházení od 16:00 do 8:00. Situaci klientů cestujících do Egypta a majících z cesty obavy budeme řešit s konkrétní CK.

Přijímáme platební karty!

25. 1. 2011

Dnes byla spuštěna možnost platby kartou. Tento způsob platby je pohodlný, rychlý a efektivní, cestovní smlouvu obdržíte obratem na Váš e-mail. Použití platebních karet u NaCesty.cz je chráněno nejmodernějšími aplikacemi, veškeré informace týkající se platby jsou zabezpečeny proti zneužití Vaší karty. Přijímáme karty VISA Electron, VISA, Maestro a Master Card.

Průvodce do Dominikánské republiky zdarma

11. 1. 2011

Ve spolupráci s Národním turistickým úřadem Dominikánské republiky jsme pro naše zákazníky připravili zajímavou akci. Ke každému zakoupenému zájezdu do Dominikánské republiky od nás každý zákazník obdrží tištěného průvodce v českém jazyce s mnoha zajímavými tipy, kontakty, příslušnými mapami destinace a pěknými fotografiemi.

Egypt hlásí problémy se žraloky

10. 12. 2010

Egypt hlásí vážné problémy se žraloky: 4 osoby vážně zraněny a 1 usmrcena. Německým turistům se tedy do této oblasti nechce cestovat, což má ale za důsledek výrazné snížení ceny. Například dnes nabízíme 7 dní v Hurghadě, hotel Desert Inn*** s All Iclusive za 6319,-Kč / cena konečná za osobu. Odlet je za 5 dní z blízkého Lipska. 

Zastavení prodeje služeb od CK GTI Travel

25. 10. 2010

Cestovní agentura NaCesty.cz zablokovala dne 25. 10. 2010 prezentaci a prodej nabídky cestovní kanceláře GTI Travel na stránkách www.nacesty.cz. Důvodem byl stále větší počet stížností a reklamací především na servis a služby této CK ze strany našich klientů, a to zejména na:


- časté změny letů s leteckými společnostmi SUN EXPRESS a SKY AIRLINES

- neplánované přestupy a mezipřistání s těmito leteckými společnostmi

- nízkou úroveň delegátských služeb

Litujeme tohoto kroku, ale vzhledem k tomu, že je pro nás prioritou nabízet na českém trhu jen ty nejkvalitnější a bezproblémové pořadatele zájezdů z Německa, považujeme tento krok za nezbytný k ochraně našich zákazníků.

Mnichovské letiště zlevnilo parkování

 

12. 10. 2010

Od 15. 10. 2010 zasíláme všem zákazníkům odlétajícím z mnichovského letiště slevovou kartu, díky které za týdenní parkování zaplatí jen 35 €, což je bezkonkurenčně nejnižší cena z námi nabízených letišť odletu v Německu. Nově lze navíc za tuto cenu parkovat i v parkovacím domě P81. Podrobnosti zde.

 

Doprava vlakem na letiště v Německu zdarma

11. 10. 2010

Od zimní sezony 2010/2011 nabízejí německé cestovní kanceláře Alltours, Schauinsland Reisen, TUI Deutschland, 1-2 Fly, Dertour, Meier‘s Weltreisen a Jahn Reisen službu Zug zum Flug / Rail and Fly, díky níž lze v Německu využít k cestě na letiště na let s uvedenými společnostmi po předložení letenky bezplatně vlaky 2. třídy společnosti Deutsche Bahn. Od letní sezony 2011 se k programu připojí i CK Sollymar Reisen. Společnost FTI nabízí tuto službu jen v ceně zájezdů do vzdálenějších destinací, jinak si ji ale můžete dokoupit, stejně jako v případě cestování s kancelářemi ITS, Tjaereborg a 5vorFlug.

Veletrh SPORT Life 2010

Propagace veletrh

7. - 10. 10. 2010

V rámci veletrhu zahajuje společnost NaCesty.cz prodejní kampaň už na 7. ročník jarního sportovního campu na Mallorce, který proběhne v době od 1. února do 27. dubna 2011 a kde si na své přijdou jak cyklisté nebo triatlonisté, tak i milovníci in-line bruslení. Na Mallorku budeme lákat nejenom novým katalogem, ale také tradičním mallorským pivem, šunkou a dalšími specialitami!

Zpoplatnění žádosti ESTA

9. 9. 2010

Od 8. 9. 2010 vyžadují úřady Spojených států amerických při vyplnění formuláře žádosti ESTA, na jejímž základě je povolován vstup do země, poplatek, který aktuálně činí 14 dolarů. Uhrazení je možné provést výlučně pomocí kreditních karet MasterCard, VISA, American Express nebo Discover. Nevztahuje se na povolení ke vstupu do USA s dvouletou platností, jež byla vydána před 8. zářím 2010, pokud ovšem cestujícímu během dvouleté lhůty neskončí platnost cestovního pasu, na který bylo povolení vydáno. Více informací a vstup do systému ESTA zde.

Nová bezpečnostní opatření při cestě do Spojených států

30. 8. 2010

V rámci programu Secure Flight vyžadují americké úřady zabývající se leteckou bezpečností, aby jim aerolinky předaly do 75 hodin před odletem do USA některé údaje o pasažérech (osobní data, informace o cestovních dokladech, případně adresu místa pobytu v USA), které pak letecká společnost zašifruje a předá za nejvyšších bezpečností standardů americkým úřadům. Údaje nebudou dále zpracovávány. Od srpna 2010 vyžaduje vyplnění zvláštního formuláře např. společnost Condor.

K německému zájezdu české pojištění

9. 8. 2010

Cestovní pojištění, nabízené ve spolupráci s pojišťovnou GENERALI a zahrnující mj. i pojištění proti úrazům při sportu, pojištění zavazadel, odpovědnosti za způsobenou škodu i proti poplatkům při stornování zájezdu, lze nyní uzavřít mnohem pohodlněji prostřednictvím formuláře přímo při objednání zájezdu od NaCesty.cz na internetu.

Klesající kurz eura vůči české koruně zlevňuje zájezdy

5. 8. 2010

Díky poklesu kurzu eura (meziročně o korunu, oproti vrcholu v listopadu 2009 o 1,60 Kč) zlevňují zájezdy od agentury NaCesty.cz, která zprostředkovává služby cestovních kanceláří z eurového Německa.

Při hledání kvality se řídíme hodnocením a preferencemi svých zákazníků

2. 8. 2010

Cestovní agentura NaCesty.cz využívá jedinečného souboru hodnocení svých klientů pro třídění hotelů od těch, které z hodnocení vyšly jako nejlepší, po nejhůře hodnocené. Hodnoceními se nyní řídí také reklamní nabídky, jež si všímají i toho, jaký byl nejoblíbenější typ pobytu (délka pobytu a forma stravování) v daném hotelu. Námi inzerované nabídky jsou tedy orientovány vždy na nejvyšší kvalitu s co nejoptimálnějšími parametry dovolené.

Václav Uher v pořadu na ČT 24

30. 7. 2010

Jednatel agentury NaCesty.cz Václav Uher hovořil na ČT 24 v rámci pořadu Před polednem s Janem Papežem, místopředsedou Asociace cestovních kanceláří ČR, na téma nabídky zájezdů last minute v ČR a v Německu. Na celý rozhovor se můžete podívat ZDE.

 

Schauinsland Reisen rovněž přichází s nabídkou zájezdů z Prahy

21. 7. 2010

K cestovní kanceláři 5vorFlug se připojuje i další společnost Schauinsland Reisen nabídkou zájezdů do Thajska a na Srí Lanku přes Dubaj s odlety z Prahy s leteckou společností Emirates.

Nová nabídka odletů z Prahy s leteckou společností Emirates

19. 7. 2010

Zákazníkům NaCesty.cz, kteří cestují s CK 5vorFlug, se nyní otevírá nová cesta za exotikou. Uvedená cestovní kancelář totiž zařadila do své nabídky nedávno zahájené lety společnosti Emirates z Prahy. Z největšího českého letiště tak lze nyní s 5vorFlug létat přímo do Dubaje, případně tam přestoupit na spoj na Srí Lanku, Maledivy, Mauricius nebo do Thajska.

Máme již 10 000 hodnocení hotelů od našich klientů!

8. 7. 2010

 

Byl překročen počet 10 000 hodnocení hotelů od klientů na webových stránkách www.nacesty.cz. Agentura NaCesty.cz tak má nyní k dispozici pro své zákazníky bohatý soubor unikátních informačních textů sloužících při výběru místa dovolené a potvrzuje v tomto ohledu svůj náskok.

 

Cestování s NaCesty.cz je opět o něco pohodlnější

10. 6. 2010

V souladu se zákonnou úpravou uzavírání smluv po internetu a s naší filozofií co nejpohodlnějšího nákupu dovolené po internetu přicházíme se změnou, díky níž bude nákup letenky či zájezdu opět o něco snazší a rychlejší. Zákazníci už nám nebudou muset posílat podepsanou cestovní přihlášku faxem nebo naskenovanou e-mailem, ale bude stačit, když v rámci elektronického odesílání formuláře potvrdí souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami a pak už jen uhradí cenu služby.

 

Dovolená v Řecku levná jako nikdy dřív

31. 5. 2010

Špatná pověst Řecka z poslední doby může mít i pozitivní dopady. Zvláště mezi německými turisty, kteří tvoří v Řecku nejpočetnější skupinu, rapidně klesá zájem o řecké destinace, a ceny zájezdů do Řecka od německých CK se tak řítí dolů. Nejvíce  z toho mohou těžit právě naši turisté, kteří si koupí zájezd s německou cestovní kanceláří. Dovolená v Řecku se dá letos pořídit i za polovic. Sami se přesvědčte v naší nabídce. Například dnes (31. 5.) nabízíme zájezd na Krétu pro dvě osoby na 7 nocí v čtyřhvězdičkovém hotelu s odletem z Lipska za 13 536 Kč, a to včetně všech poplatků.

Agentura NaCesty.cz již podruhé oceněna společností Holiday Extras

Holiday Extras

26. 4. 2010

Stejně jako loni jsme byli vyznamenáni diplomem jako odborníci na zprostředkování služeb na letištích (parkování a ubytování v letištních hotelech) prestižní společností Holiday Extras (dříve ABC).

Cyklokrosový mistr světa Zdeněk Štybar účastníkem besedy v hotelu Dunas Blancas

Beseda se Zdeňkem Štybarem

20. 4. 2010

Vítěz nedávného mistrovství světa v cyklokrosu 2010 (konalo se na konci ledna v Táboře) Zdeněk Štybar zavítal na naše pozvání na Mallorku do hotelu Dunas Blancas. S přátelskou společností více jak 60 účastníků jarního cyklistického soustředění se podělil o podrobnosti z přípravy a průběhu své zlaté sezony a ochotně rozdával autogramy, podepsal se i na kopii svého mistrovského dresu. Ani mistr světa neodcházel ze setkání s prázdnou – majitel společnosti NaCesty.cz Václav Uher mu předal video ze zákulisí jeho velkého dnu, kdy 31. ledna 2010 získal zlatou medaili.

Kuba - zdravotní pojištění, změna od 1. 5. 2010

14. 4. 2010

Každý cestující je povinen se před cestou informovat na stránkách ministerstva zahraničních věcí ohledně vstupu do této země. Dále je nutné uzavřít zdravotní pojištění pro vycestování do zahraničí (pojištění musí pokrýt finanční náklady spojené s léčbou v zahraničí). Klient je povinen při příletu předložit potvrzení o uzavření pojistky. V případě,  že nebude mít cestující žádné platné potvrzení, může uzavřít pojištění dodatečně při vstupu na jejich území. Doporučujeme cestujícím vzít s sebou kopii pojištění pro případ, že by po nich po příletu bylo žádáno předložení potvrzení.

Akce sleva 10 % na pronájem vozu

1. 4. 2010

Od 1. 4. nabízíme získání slevy v hodnotě až 10 % na pronájem vozidla v cílové destinaci k našim zájezdům/letenkám. Nabídka platí na pronájem vozu v období 1. 4. 2010 - 31. 3. 2011, a to do odvolání.

 

NaCesty.cz spolupořádala závod Ayron Park Tour na Mallorce

Závody Ayron Park Tour

24. 3. 2010

Na motodromu RennArena na Mallorce proběhl 24. března cyklistický závod hotelu Ayron Park, který byl zařazen jako zahajovací i do letošní GIANT Ligy a na jehož přípravě jsme se také podíleli. Zúčastnilo se téměř 50 sportovců, z toho zhruba 20 Čechů – ze známých jmen např. Filip Ospalý nebo paralympionik Jiří Bouška. V závodu zvítězil španělský cyklista Pedro Mas. Ten tak získal sedmidenní pobyt pro dva v hotelu Ayron Park s polopenzí. Podrobnou reportáž z průběhu závodu si můžete přečíst na http://giantliga.cz/clanek/grand-prix---ayron-park-hotel-95.htm.

DVD Cestování s Kim Alexis od NaCesty.cz

DVD

25. 2. 2010

Od dnešního dne si můžete na všech novinových stáncích PNS zakoupit 1. díl ze čtyřdílné série cestopisů s názvem Cestování s Kim Alexis, které jsme pro Vás připravili se společností IFA Movie. 1. díl je věnován Asii a podmořskému světu, v dalších bude následovat např. Londýn, Las Vegas, jižní Pacifik... Přejeme příjemnou zábavu!

 

Náš TV štáb natáčí v Dominikánské republice

20. 1. 2010

Náš TV štáb NaCesty, který v Dominikánské republice natáčí pro naše klienty nejlépe hodnocené hotely, se zde nachází v době, kdy Haiti zasáhlo silné zemětřesení. Reportáž z dominikánsko-haitské hranice naleznete ZDE

Již máme výherce týdenního pobytu na Mallorce!

13. 1. 2010

Ve spolupráci s časopisem Velo jsme uspořádali celoroční soutěž (Z)Hubněte s Velem. Nejúspěšnějším z kandidátů byla a výhercem se dle odborného posouzení dua dietolog-trenér stala paní Fuxová z Dobšic. Gratulujeme a připojujeme náš obdiv! Výherce obdrží od NaCesty.cz: 7denní pobyt s polopenzí + na hotelu Ayron Park*** na Mallorce + leteckou přepravu. Přejeme příjemný pobyt!

Věnovali jsme našim klientům dárek jako poděkování!

4. 1. 2010

Před koncem roku jsme našim klientům zaslali Českou poštou malou pozornost jako poděkování, že využívají našich služeb. Jednalo se o zásilku s nástěnným kalendářem NaCesty.cz 2010 (jednalo se již o 4. edici), dále pak DVD Tipy NaCesty.cz edice 1 a pozvánku na náš jarní pobytový kemp na Mallorce. Akce se opět setkala s velkým ohlasem. I my děkujeme všem klientům za jejich věrnost a loajálnost k naší společnosti. Jsme rádi, že jsme Vám mohli poskytnout naše služby a těšíme se na další příjemnou spolupráci i v roce 2010!

Akce levného zaparkování v Lipsku

Parkování

14. 12. 2009

Letiště Lipsko nás obeznamuje se svojí zimní a letní akcí týkající se cen parkovného. Ceny jsou opravdu příznivé: týden parkovného v období prosinec - leden vychází v sekci P4 na 30 €. V létě pak od května do října lze zaparkovat v sekci P20 za 20 € (7 dní).

Další ocenění pro NaCesty.cz!

Schauinsland Reisen - Award

1. 12. 2009

I za rok 2009 jsme od cestovní kanceláře Schauinsland Reisen obdrželi prestižní ocenění (TRAVEL - PREMIUM - AWARD) jako cestovní agentura, která patří mezi 100 nejlepších prodejců!

Veletrh SPORT Life 2009

9. 11. 2009

Cestovní agentura NaCesty.cz se účastní jako vystavovatel veletrhu SPORT Life ve dnech 5. - 8. 11. 2009. Prezentujeme zde náš jarní cyklistický kemp na Mallorce. O informační tiskoviny a poradenský servis je velký zájem. Novinkou je promo DVD, na kterém každý zájemce našel sestřih krátkého videa z Mallorky, fotogalerie a další informace.

Nové webové stránky NaCesty.cz!!!

1. 9. 2009

Dnes spouštíme první veřejnou prezentaci našich webových stránek NaCesty.cz. Na základě moderního vývoje a technologie se samozřejmě jedná o web 2.0. Měníme také design a logo. Naši klienti mají nyní možnost vybírat ze širší nabídky zájezdů a služeb, přečíst si přes 7500 hodnocení hotelů, při výběru cesty a hotelu využívat Google Maps, po návratu dovolené přidávat fotografie a videa, diskutovat s ostatními cestovateli a mnoho a mnoho dalšího...

Natáčíme na Srí Lance! NaCesty.TV

22. 7. - 5. 8. 2009

Náš štáb NaCesty.TV odlétá na Srí Lanku a mapuje zde 21 nejlépe hodnocených hotelů - plody této náročné práce naleznete ZDE

Vízový režim - Thajsko

30. 6. 2009

Na základě informace Velvyslanectví Thajska v Praze sděluje Ministerstvo zahraničních věcí ČR občanům cestujícím do Thajska, že s účinností od 25. června 2009 nejsou zpoplatňována turistická víza k pobytu v zemi do 30 dnů. Víza k pobytu v zemi do 15 dnů mohou čeští občané obdržet při vstupu do země. Toto opatření trvá do 4. března 2010.

Václav Uher v diskusi na ČRo 6

27. 5. 2009

Majitel cestovní agentury NaCesty.cz pan Václav Uher se 27. 5. 2009 zúčastnil diskuse v pořadu Zaostřeno na občana vysílané na Českém rozhlasu 6. Tématem bylo cestování v době krize. Dalšími účastníky byli Ing. Tomáš Cikán (majitel CK ESO Travel, s. r. o.) a Tomio Okamura (viceprezident a mluvčí Asociace cestovních kanceláří).

Výhodný balíček pojištění speciálně pro klienty NaCesty.cz

15. 5. 2009

Nyní je možné k zájezdům uzavřít velmi výhodné cestovní pojištění od renomované společnosti Generali.

Naši zaměstnanci na exkurzi na letišti v Drážďanech

Naši zaměstnanci na exkurzi na letišti v Drážďanech

28. 4. 2009

Navštívili jsme moderní letiště v Drážďanech, abychom našim klientům mohli kvalitněji referovat a doporučit nejlepší tipy. Navázali jsme a prohloubili také naši další spolupráci s marketingovým oddělením tohoto letiště. Krátké video naleznete ZDE

Jsme oceněni od ABC Holiday plus!

ABC

1. 4. 2009

Obdrželi jsme ocenění diplomem jako experti v nabídce parkovišť a letištních hotelů od cestovní kanceláře ABC Holiday Plus GmbH (nyní nový název Holiday Extras).

Navštivte náš stánek na HOLIDAY WOLD PRAGUE 2009

5. 2. - 8. 2. 2009

Cestovní agentura se účastní jako vystavovatel mezinárodní výstavy Holiday World Prague na pražském výstavišti Incheba Expo Praha.

Jubilejní 5. ročník kempu na Mallorce

Alois Kaňkovský získal na Mallorce při Mistrovství světa v dráhové cyklistice zlatou medaili

1. 2. - 30. 4. 2009

Pořádáme již 5. ročník cyklistického kempu na Mallorce –„Trénink na Mallorce je nejvíc!“

GO veletrh 2009 - opět nechybíme

15. 1. - 18. 1. 2009

Cestovní agentura NaCesty.cz, s. r. o. se účastní jako vystavovatel veletrhu cestovního ruchu GO 2009 na brněnském výstavišti.

Ocenění pro NaCesty.cz - 100 NEJ v rámci německého trhu!

Schauinsland Reisen

1. 12. 2008

Obdrželi jsme ocenění od cestovní kanceláře Schauinsland Reisen, naše agentura se řadí mezi 100 nejlepších agentur v prodeji jejích služeb.