Zobrazovat ceny v Euro

Fantastický hotel|91%|

Icelandair Hotel Hamar

Borgarnes Island Skandinávie a Island

Dovolená do hotelu na Island od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Island

Hodnocení hotelu
Icelandair Hotel Hamar

=

Náš názor na Icelandair Hotel Hamar
Podle 28 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 91% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

5,5 / 6
28 recenzí

Podrobné hodnocení Icelandair Hotel Hamar

Hotel 5,5 / 6
Pokoje 5,5 / 6
Hotelový servis 5,3 / 6
Okolí hotelu 5,6 / 6
Stravování 4,3 / 6
Sport a zábava 5,2 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o Icelandair Hotel Hamar
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s úrovní a kvalitou stravování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.

Dovolená Island

Obecný popis hotelu
Icelandair Hotel Hamar

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Hotel se nachází na golfovém hřišti v západní části Islandu, pouze hodinu jízdy od Reykjavíku. Je obklopen přírodní krásy a mnoho zajímavostí. Poloha je 3 km severně od Borgarnes, jen kousek od hlavní silnice Islandu, Route 1, také známý jako Ring Road.

Vybavení

Hotel nabízí 32 pokojů, stejně jako 24-hodinová recepce, restaurace a bar, ve kterém si hosté mohou odpočinout a popíjet osvěžující nápoje v příjemné atmosféře. Hosté ocení konferenční zařízení a bezdrátový přístup k internetu, a ti, kteří přijedou autem, mohou zanechat svá vozidla na hotelovém parkovišti.

Pokoje

Každý z pokojů v tomto jednopodlažní hotelu má dveře, které se otevírají přímo do areálu z vlastní terasou, umožňující fantastický přístup a výhled jako hosté relaxovat v soukromí. Hotelové pokoje jsou zařízené na vysoké úrovni, s pěknou výzdobou a moderní barvy, a nabízejí veškeré pohodlí hostů byste očekávali. Bezdrátové připojení k internetu, místní TV a telefon jsou Ujistěte se, aby hosté připojen a bavit, zatímco koupelna a sprchový kout poskytují perfektní každodenní zařízení v pravé pohodlí. Podle dlážděnou podlahu v dobře zařízené pokoje, geotermální topení udržuje Každý pokoj v hotelu ideální teplotě, takže hosté mohou zaručit celkový komfort ve dne iv noci.

Sport / Zábava

Po vzrušujícím dni stráveném prohlídkou města, golf, pozorování velryb, sněžné skútry nebo pěší turistice, mohou hosté relaxovat na slunné terase nebo v jednom z geotermální vyhřívaný venkovní horké vany.

Stravování

Snídaně formou bufetu se podává každé ráno.

Platba

American Express, MasterCard a VISA jsou přijímány v hotelu.

Misc.

Personál recepce je po ruce, aby pozdravil hosty po jejich příchodu. Check-in time je od 2 hodin. Hosté by měli, kontaktujte prosím hotel kdykoliv až do noci před datem příjezdu, pokud chcete, aby se prostor dříve v průběhu dne.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 32
Vybavení
 Přístup k WLAN
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Parkoviště
 Nonstop recepce
 Bar(y)
 Restaurace
Vybavení pokoje
 TV
 Bezbariérový přístup
 Fén
 Balkón/terasa
 Sprcha
 Telefon s přímým vytáčením
 Přístup k internetu
 Ústřední topení
 Koupelna
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Informace o objektu
 Telefon - hotel 003544336600
 Hotelový řetězec ICELA
 PSČ 310
 Fax 003544444501
 E-mail icehotles@icehotels.is
Platba
 American Express
 VISA
 MasterCard
Sport/zábava
 Terasa na opalování
 Golf
Dovolená Island

Fotografie hotelu
Icelandair Hotel Hamar

Dovolená Island

Počasí v oblasti hotelu
Icelandair Hotel Hamar

Počasí a kdy jet na Island

  • I když Island leží v severní části Atlantiku, jeho počasí není tak chladné, jak bychom mohli předpokládat. Vlivem teplého Golfského proudu jsou zde mnohdy průměrné zimní teploty mírnější než v New Yorku. V důsledku vlivu teplého Atlantiku na jihozápadní pobřeží, má Reykjavík teplejší a vlhčí klima, než jiné oblasti Islandu. Ale počasí je velmi proměnlivé a nepředvídatelné. Během dne vystřídáte všechna čtyři roční období. Slunečno, větrno, chladno a deštivo i sníh s teplotami pod bodem mrazu.
  • Nejideálnějším obdobím pro návštěvu celého ostrova je léto, které je mezi červnem a srpnem velmi mírné s průměrnými maximy teplot okolo 13oC. Noční teploty téměř vždy klesnou pod 10oC.Teplé letní dny mohou dosáhnout na 20 – 25oC. Nejvyšší zaznamenaná teplota byla v srpnu 1939, a to 30,5oC. V létě jsou nejdelší dny až s 21 hodinami denního světla, tak i příděl slunečního svitu se pohybuje cca 5 – 6 hodin. Léto je také relativně nejsušším období, kdy srážky se objevují tak 17 dní v měsíci ve formě přeháněk.
  • Podzim v září a v říjnu je chladný a vlhký. Nejvyšší průměrné teploty klesnou na 10oC až 7oC, v noci na 5–2oC. Prší vytrvale a vítr mnohdy dosahuje síly vichřice. Jak se zkracují dny, tak se snižuje sluníčko nad obzorem a doba slunečního svitu se markantně zkracuje. Za dlouhého soumraku je možné spatřit polární záři.
  • Zima trvá od listopadu do března. Je chladná, tmavá a vlhká. Nejchladnější měsíc je leden, s průměrnými teplotami mezi –3oC a 2oC. Oblast Reykjavíku je zasažena poměrně častými větrnými bouřemi od Atlantiku. Trvalý déšť je někdy nahrazen sněhovou bouří. Denní světlo se zkrátí na 4 hodiny denně a je možné, že celý měsíc v Reykjavíku nespatříte slunce.
  • Roční úhrn slunečníhio svitu na Islandu je okolo 1300 hodin za rok, což odpovídá některým oblastem Skotska či Irska.
  • Průměrná teplota moře je ovlivněna teplým Golfským proudem a mrazivým od Grónska. Při pobřeží je teplota v zimě okolo 2oC, v létě od 7oC na východě do 10oC na jihu ostrova.
Index sezóny
Leden
2 °C
5 °C
80 %
1 hodiny
20 dnů
Únor
3 °C
5 °C
77 %
2 hodiny
17 dnů
Březen
4 °C
5 °C
75 %
4 hodiny
18 dnů
Duben
6 °C
6 °C
77 %
5 hodin
18 dnů
Květen
10 °C
8 °C
71 %
6 hodin
16 dnů
Červen
12 °C
10 °C
75 %
6 hodin
15 dnů
Červenec
14 °C
11 °C
77 %
6 hodin
15 dnů
Srpen
14 °C
11 °C
76 %
5 hodin
16 dnů
Září
11 °C
10 °C
78 %
4 hodiny
19 dnů
Říjen
7 °C
8 °C
81 %
2 hodiny
21 dnů
Listopad
4 °C
6 °C
80 %
1 hodiny
18 dnů
Prosinec
2 °C
5 °C
81 %
0 hodiny
20 dnů