Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Iberostar Grand Amazon

Schiffe Luxor, Lybijská poušť a Asuán Egypt

Dovolená do hotelu od Luxoru přes Lybijskou poušť až po Asuán od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Luxor, Lybijská poušť a Asuán

Obecný popis hotelu
Iberostar Grand Amazon

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tento luxusní loď zaveze na nádherné a nezapomenutelné plavby podél obou Negro a Amazon řek. Nabízí veškerý komfort a služby, které si náročnější cestovatele požadavky. Dobrodružství začíná ve městě Manaus, hlavní město Amazonas, známý pro své velkolepé opery. Po odcházejících Manaus, loď je zastaví v místech, kde podél amazonské džungle, který nabízí výlety v malých lodích prozkoumat husté, nedotčené vegetace. Dobrodružství o azyl budou mít možnost vidět původní rostliny, stromy, zvířata a dokonce i místní řeky společenství, které jsou vyrobeny z extrémně přátelských a pohostinných lidí. Tento deštný prales zkušenost je ideální pro ty, kteří hledají dobrodružství.

Vybavení

Hosté zde mohou zažít luxusní výletní loď, která prochází neuvěřitelnou lese Amazonas. Loď nabízí nezapomenutelné okamžiky pohodlí a dobrodružství. V 72 kajuty jsou umístěny na 3 různých palubách - Mandi, Acará a Tambaqui, zatímco 2 prostorné královské apartmá se nacházejí v přední části plavidla. Zařízení jsou k dispozici pro hosty na palubě patří lobby prostor s příslušenstvím směnárna a výtah přístup. K dispozici jsou 2 bary a 2 restaurace, stejně jako zasedací místnost a přístup k internetu. Praní prádla je také k dispozici.

Pokoje

Všechny apartmány a chatky jsou vybaveny vlastní koupelnou, twin / double postele, vlastní balkon, TV, rádio, telefon, vysoušeč vlasů, individuálně regulovaná klimatizace a trezor.

Sport / Zábava

On-board zábava zahrnuje tance, rybářské třídy a ekologické třídy, ve kterých jsou účastníci učili o místní flóry a fauny. K dispozici jsou 2 venkovní bazény a posilovna. Motorový člun výlety jsou k dispozici, které se hostům přes místní jezera Igapos a Igarapes. Večerní aktivity patří živá hudba a tématické večírky.

Stravování

Výletní loď nabízí all-inclusive balíčky, které zahrnují nápoje.

Platba

Hotel přijímá platby s následující platební karty: American Express, Diners Club, MasterCard a VISA.

Misc.

V plavby odchýlit v 6 hodin a dorazí na 8 hod. v den vylodění. Žádné děti méně než 15 let jsou přijímány na palubě. Každý host může přinést 2 tašky na palubě. Právní dokumenty požadované: Americké cestující potřebují pas a vízum, pro Brazílii. Brazílie občané vyžadují průkazy, zatímco ti s jinými národnostmi vyžadují pas.

Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o budově
 Počet apartmá 2
 Počet pokojů (celkem) 74
 Počet dvoulůžkových pokojů 72
 Rok renovace 2007
 Počet poschodí - připojené budovy 5
 Rok výstavby 2005
Platba
 MasterCard
 Diners Club
 American Express
 VISA
Pláž
 Písečná pláž
Vybavení
 Lékařská pomoc
 Obchody
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Restaurace 2
 Konferenční místnost
 Výtahy
 Bar(y) 2
 Lobby
 Směnárna
Vybavení pokoje
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Koupelna
 Sprcha
 Minibar
 Velká manželská postel
 Dvojlůžko
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Balkón/terasa
 TV
 Rádio
 Trezor
Stravování
 Plná penze
 All inclusive
 Servírovaná snídaně
 Včetně nápojů
Sport/zábava
 Bar u bazénu
 Vířivka
 Posilovna
 Zábavní program
 Venkovní bazén(y) 2
 Rychlý člun
 Lehátka
 Počet bazénů
Informace o objektu
 E-mail RESERVAS.MANAUS@OBEROSTAR.COM.BR
 Telefon - hotel 559221269900
 Hotelový řetězec IBERO
Typ hotelu
 Vesnice
Dovolená Luxor, Lybijská poušť a Asuán

Fotografie hotelu
Iberostar Grand Amazon

Dovolená Luxor, Lybijská poušť a Asuán

Počasí v oblasti hotelu
Iberostar Grand Amazon

Počasí a kdy jet od Luxoru přes Lybijskou poušť až po Asuán

  • Pro Luxor je typické horké a suché klima, jako pro celý Egypt. Stejně typické jsou i teplotní rozdíly mezi 40 oC v létě a i 4 oC v zimě.
  • Pro návštěvu památek v údolí Nilu jsou nevhodnější měsíce prosinec, leden a únor. To je vrchol sezony pro turisty, odpovídají tomu samozřejmě i vyšší ceny služeb. Průměrná denní teplota vzduchu je 15 oC, průměrná maxima se drží okolo 24 – 25 oC. V noci může být poměrně chladno.
  • Léto začíná již v dubnu. Teploty šplhají na 27 oC, slunce svítí 11 hodin denně. Uprostřed léta jsou horka obtížná, průměrná maxima denních teplot se vyšplhají v červenci a srpnu nad 40 oC a minima neklesnou pod 28 oC. Obloha nad městem je téměř vždy bezoblačná, slunce svítí až 13 hodin denně, srážky jsou během celého roku nulové. Stejně tak vlhkost vzduchu je extrémně nízká.
  • Teploty na jaře a na podzim jsou stále vysoké, běžně i 39 °C v září, v říjnu a listopadu okolo 30 °C. Počasí v březnu a dubnu může ovlivnit „chamsín“, horký vítr vanoucí od pouště. Přináší s sebou pouštní písek a může způsobit i písečné bouře. Trvá až padesát dní (chamsín = v arabštině padesát).
    • V letních měsících se zejména podél Nilu a na jihu Egypta v hojné míře vyskytují komáři. Mohou přenášet na člověka malárii, proto doporučujeme vzít si s sebou vhodné ochranné prostředky proti hmyzu.
Index sezóny
Leden
19 °C
17 °C
59 %
9 hodin
žádný
Únor
20 °C
16 °C
48 %
10 hodin
žádný
Březen
21 °C
16 °C
39 %
10 hodin
žádný
Duben
24 °C
18 °C
30 %
11 hodin
žádný
Květen
27 °C
20 °C
27 %
11 hodin
žádný
Červen
29 °C
23 °C
30 %
12 hodin
žádný
Červenec
30 °C
25 °C
32 %
12 hodin
žádný
Srpen
31 °C
26 °C
35 %
12 hodin
žádný
Září
30 °C
26 °C
42 %
11 hodin
žádný
Říjen
28 °C
24 °C
42 %
10 hodin
žádný
Listopad
25 °C
22 °C
50 %
10 hodin
žádný
Prosinec
21 °C
19 °C
57 %
9 hodin
1 den