Dovolená Hulhule Island
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Hulhule Island

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Hulhule Island od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užívejte si dovolenou v centru dění poblíž ostrova Hulhule

Hulhule Island leží v samém srdci souostroví Maledivy. Najdete na něm největší mezinárodní letiště, přičemž další tři jsou o hodně kratší. Proto taky většina turistů přilétajících na Maledivy směřuje právě na místní letiště. To odtud kdysi vyhnalo původní obyvatele, a dokonce konstruktéři dostavěli část ostrova, aby mohli prodloužit ranvej. Kromě letiště na ostrově nenajdete nic moc zajímavého.

Ostrov má od severu k jihu asi 4,7 kilometru a stejným směrem vede zmiňovaná prodlužovaná přistávací dráha. Šířka ostrova je asi 1 600 metrů, takže patří k větším. Většina ostrůvků na Maledivách je i několikanásobně menších. V těsném sousedství najdete na západě hlavní město Malé, které společně s Hulhule patří do Severního Male Atolu.

Kam se vydat po příletu na Hulhule Island

Jedno je jisté, na ostrově nebudete chtít zůstat. Kromě dopravního uzlu tady není o co stát. Oba sousední ostrovy jsou hustě zalidněné, takže tu seženete vše potřebné, můžete se najíst v luxusních restauracích nebo třeba navštívit nákupní centra. Přesto to je spíš na krátkou zastávku, než se vydáte za skutečnými poklady souostroví Maledivy.

Když už se sem totiž vydáte na dovolenou, měli byste navštívit resort na některém z odlehlejších ostrovů, kde budete mít dostatek soukromí pro odpočinek pod palmovými listy, nerušené šnorchlování a potápění v laguně obklopující ostrov nebo večerní posezení v baru na pláži. To všechno můžete zažít na více nebo méně obydlených ostrovech po celých Maledivách. Stačí si vybrat.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru