Zobrazovat ceny v Euro

Dobrý hotel|75%|

Hotel Rural Costa Salada

Valle de Guerra Tenerife Španělsko

K pláži 8000 m

Dovolená do hotelu na Tenerife od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Tenerife

Hodnocení hotelu
Hotel Rural Costa Salada

+
=

Náš názor na Hotel Rural Costa Salada
Podle 147 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 75% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

5,5 / 6
34 recenzí

Podrobné hodnocení Hotel Rural Costa Salada

Hotel 5,5 / 6
Pokoje 5 / 6
Hotelový servis 5 / 6
Okolí hotelu 5 / 6
Stravování 5 / 6
Sport a zábava 4,5 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o Hotel Rural Costa Salada
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 100% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
113 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Tenerife

Obecný popis hotelu
Hotel Rural Costa Salada

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

Je možné si objednat snídaně.

Sport/zábava

Objekt má bazén a venkovní bazén. Hosté mohou odpočívat na slunné terase, kde jsou lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například surfování, spa, sauna a masáže. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Z některých pokojů mají hosté částečný výhled na moře. Pokoje jsou hezky zařízené, je zde pohodlná rozkládací pohovka. Je možné požádat o přistýlku. Také je zde minibar a pracovní stůl. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout a vana. K dispozici je také vysoušeč vlasů a župan.

Vybavení

Tento hotel pochází z roku 1932. Objekt má 12 pokojů. Je zde hotelový sejf, restaurace a jídelna. Je tady také hezká zahrada. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mají k dispozici parkovací místa.

Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Pláž 8000 m
 Hromadná doprava 2000 m
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Bazén se slanou vodou
 Vířivka
 Lehátka
 Surfování
 Sauna
 Počet bazénů
 Vyhřívaný bazén(y)
 Posilovna
 Masáže
 Terasa na opalování
 Slunečníky
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Snídaňový bufet
Vybavení pokoje
 TV
 Koupelna
 Sprcha
 Fén
 Vana
 Telefon s přímým vytáčením
 Satelit/kabelová TV
 Přístup k internetu
 Minibar
 Balkón/terasa
Vybavení
 Dětský klub
 Noční klub
 Hotelový trezor
 Nonstop recepce
 Restaurace
 Hřiště
 Parkoviště
 Bar(y)
Pláž
 Kamenitá pláž
Typ hotelu
 Venkovské sídlo
 Farma
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3.5
 Kategorie (oficiální) 3
Informace o budově
 Počet dvoulůžkových pokojů 9
 Počet apartmá 3
 Rok výstavby 1932
 Rok renovace 1999
 Počet poschodí - hlavní budova 2
 Zahrada (m²)
 Terasa (m²)
 Počet pokojů (celkem) 12
Informace o objektu
 PSČ 38270
 Telefon - rezervace 922690000
 Fax 922-546062
 URL www.costasalada.com
 Telefon - hotel 922-690000
Dovolená Tenerife

Fotografie hotelu
Hotel Rural Costa Salada

Dovolená Tenerife

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Rural Costa Salada

Počasí a kdy jet na Tenerife

  • Hlavní sezóna na Tenerife trvá prakticky po celý rok. Ne nadarmo se mu přezdívá ostrov Věčného jara. Avšak představa, že Tenerife znamená dobré počasí, je trochu zavádějící. Ostrov je hornatý, leží v cestě severovýchodním pasátům a je velmi blízko pobřeží Afriky. Svou rozmanitostí v podstatě představuje miniaturní kontinent, pokud se vydáte do hor, počítejte i s klesající teplotou díky výškové stupňovitosti (v zimě se na nejvyšší hoře Mount Teide můžete setkat i se sněhovou pokrývkou). To jsou faktory, které se podílejí na tvorbě počasí. Déšť Vás na ostrově překvapí málokdy.
  • Nejvíce letovisek je na jižním pobřeží, které je ovlivňováno teplými a suchými systémy ze saharské Afriky. Za léto se považuje období od května do listopadu, kdy průměrná maxima dosahují na vrcholu 28 oC. Na začátku léta je větší množství slunečního svitu, až 11 hodin, v listopadu klesne na 6 hodin. Teplota moře se v září a říjnu vyšplhá na 23 oC. Problémem jsou dlouhá období sucha a stále vanoucí vítr, což je příčinou mnohdy rozsáhlých požárů. Občas Vás může v letním období překvapit vítr calima, který s sebou přináší suchý vzduch i písek ze Sahary. Tento jev trvá několik hodin, ale i několik dní. Po zklidnění bývá povrch potažen červenohnědým prachem.
  • Také zima od prosince do dubna je velmi teplá. Nejnižší teploty neklesnou pod 14oC. Sice není úplné teplo na opalování, ale v krátkém rukávu určitě někdy vyrazíte. Mraky a častější přeháňky zkracují i dobu slunečního svitu na 6 hodin, v dubnu se začíná vyjasňovat už na 8 hodin. Teplota vody je sice pod 20 oC, ale pro odvážnější stále vhodná ke koupání.
  • Severní pobřeží je méně navštěvováno především kvůli chladnějšímu a vlhčímu počasí především v zimních měsících. Proto je vyhledáváno spíše turisty nebo golfisty. Vlhčí podnebí má však zase za následek bujnější vegetaci.
  • Léto je podobné jako na jižním pobřeží, ale o něco kratší. Teploty a délka slunečního svitu dosahují maxima v červenci a srpnu, v tomto období téměř neprší, ale srážky zesilují již v říjnu, vyskytují se okolo 5 dnů. Je dost větrno, nesetkáte se ale se saharským větrem. Listopad se přibližuje teplotám, které panují v zimě na jihu. Ale moře je teplé ke koupání. Zima v této části je poměrně chladná, minima mohou klesnout i pod 10 oC. Toto období přeje především milovníkům pěší turistiky nebo cykloturistiky.
  • Vnitrozemí ostrova je hornaté, musíte počítat s vlivem nadmořské výšky. Je zde nejen chladněji, ale i deštivěji. V zimě je v oblasti hory Mount Teide souvislá sněhová pokrývka. V každém ročním období se tu mohou objevovat poměrně husté mlhy.
Index sezóny
Leden
20 °C
19 °C
68 %
6 hodin
7 dnů
Únor
21 °C
18 °C
67 %
7 hodin
5 dnů
Březen
22 °C
18 °C
64 %
7 hodin
4 dny
Duben
23 °C
18 °C
61 %
8 hodin
2 dny
Květen
24 °C
19 °C
63 %
9 hodin
1 den
Červen
26 °C
20 °C
63 %
10 hodin
žádný
Červenec
28 °C
21 °C
59 %
11 hodin
žádný
Srpen
29 °C
22 °C
62 %
11 hodin
žádný
Září
28 °C
23 °C
66 %
8 hodin
žádný
Říjen
26 °C
23 °C
67 %
7 hodin
4 dny
Listopad
24 °C
21 °C
68 %
6 hodin
5 dnů
Prosinec
21 °C
20 °C
66 %
5 hodin
7 dnů