Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Posejdon

Wi-Fi

Dovolená do hotelu do Jižní Dalmácie a na jiné ostrovy od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Hodnocení hotelu
Hotel Posejdon

=
Náš názor na Hotel Posejdon
Podle 9 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 16% kvality. Tento výsledek je dosti špatný, hotel určitě nesplnil očekávání rekreantů. Hotelu se raději vyhněte, doporučujeme vyhledat lépe hodnocený.
1 / 6
9 recenzí
Podrobné hodnocení Hotel Posejdon
Hotel 0 / 6
Pokoje 0 / 6
Hotelový servis 0 / 6
Okolí hotelu 0 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6
Přejít na HolidayCheck
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy
Obecný popis hotelu
Hotel Posejdon

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Rodina-přátelský hotel se nachází přímo na pláži, s výhledem na krásné město Vela Luka, kde hosté najdou restaurace, bary, noční život, autobusové nádraží a obchody. Hosté mohou dostat do centra města (1,2 km), krátký výlet lodí přes záliv. Lodní taxi odjíždí z 20 m od hotelu a tam je trajekt ve městě, která spojuje Vela Luka s ostatními ostrovy v Jaderském moři. Ostrov Proizd je 6 km daleko, muzeum je 1,2 km daleko, Big Cave archeologické naleziště je asi 2 km daleko a města Korčula a Dubrovník je 48 km a 170 km daleko, resp. Dubrovnik Airport je přibližně 170 km od pláže hotelu.
Vybavení
Tento moderní all-inclusive hotel byl kompletně zrekonstruován a nabízí 148 pokojů rozložena do dvou pater. V přední části hotelu jsou palmy, oblázková pláž a plážový bar. V hotelové recepci je člun, skútr a služby půjčovna jízdních kol. Klimatizovaný Beach Hotel vítá hosty v lobby s 24-hodinová recepce a check-out služby, hotelový trezor, směnárna zařízení a šatna. Další vybavení patří TV místnost, dětský klub, kavárna a bar, internetové připojení (za poplatek), parkoviště a prádelna (za poplatek).
Pokoje
Všechny pokoje jsou plně klimatizovány a vybaveny koupelnou se sprchou a fénem, ​​manželská postel, telefon s přímou volbou, satelitní TV, rádio, pokojový trezor, pračka a žehlící soupravou.
Sport / Zábava
Hosté mohou relaxovat na soukromé hotelové oblázkové pláži, dát si drink v nově zrekonstruované plážový bar a poslechnout si živou hudbu na moře-čelí terasa s krásným výhledem na záliv Vela Luka. Hosté mohou jít potápění nebo kanoistika (poplatky se vztahují na oba), nebo si zahrát stolní tenis. Hotel pořádá zábavné programy pro dospělé. Lehátka a slunečníky si lze vypůjčit za poplatek na místě oblázkové a skalnaté pláže.
Stravování
Hotel nabízí all-inclusive balíčky.
Platba
American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.
Jak se tam dostat
Autem: po hlavní silnici od Dubrovníku směrem na Split. Zahněte vlevo a pokračovat přes poloostrov Pelješac. Po příjezdu do Orebic vzít na trajekt na Korčulu (Domince bay). Z Korčuly do Vela Luky po hlavní ostrovní silnici.
Podrobné katalogové informace
pláž
ano, oblázková, plážové slunečníky
bazén a vybavení
bazén, sladkovodní bazén
cílové skupiny
rodiny s dětmi, dospělý s dítětem
poloha hotelu
klidná
internet
Wi-Fi
akceptované karty
mastercard, visa
domácí zvířata
domácí zvířata zakázána
hotelové vybavení
konferenční místnost, parkoviště, recepce
kategorie hotelu
3
organizovaná zábava
animační programy, animace pro děti, animace pro dospělé
počet pokojů
101-150 pokojů
restaurace
s kafé koutkem, s terasou
vzdálenost od pláže
přímo na pláži
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
 Kategorie (oficiální) 3
Platba
 VISA
 Diners Club
Vybavení
 TV místnost
 Hotelový trezor
 Kavárna
 Konferenční místnost
 Přístup k internetu
 Bar(y)
 Restaurace
 Parkoviště
 Dětský klub
 Přístup k WLAN
 Půjčovna kol
Vybavení pokoje
 Fén
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Sprcha
 Balkón/terasa
 TV
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Obědový bufet
 Večerní bufet
 All inclusive
Sport/zábava
 Vnitřní bazén
 Lehátka
 Stolní tenis
 Jízda na kolech/horských kolech
 Slunečníky
 Potápění
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Fotografie hotelu
Hotel Posejdon

Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Posejdon

Počasí a kdy jet do Jižní Dalmácie a na jiné ostrovy
  • Split má klasické středomořské podnebí s teplým, slunečným létem a mírnou zimou. Je jednou z nejslunečnějších destinací v Evropě (na Jadranu zaujímá druhé místo těsně za Hvarem). Délkou slunečního svitu mohou místa na chorvatském Jadranu směle soutěžit s většinou míst na francouzské Riviéře. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Např. letní teploty na Hvaru se pohybují v průměru od 20,2 do 24,9°C, kdežto ve Splitu vystupují až na 25,9°C. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec. Průměrné měsíční teploty nejchladnějšího měsíce, ledna, nikdy neklesají pod 5°C.
  • Dobrou alternativou jsou květnové a zářijové pobyty, které zajišťují stále příjemné počasí, teplé moře a méně lidí. Podzim bývá o 2 až 4°C teplejší než jaro. Mořská voda se totiž v létě poměrně značně ohřeje, akumulované teplo se pak z ní postupně uvolňuje do ovzduší a zpomaluje pokles podzimních teplot vzduchu.
  • Nejméně vodních srážek mají ostrovy, 500 až 1 000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1 000 do 1 700 mm ročně; roční množství srážek je ale rozděleno na jednotlivé měsíce velmi nerovnoměrně. Bouřky nejsou v přímoří ničím neobvyklým. V létě jsou častější v severní části, v zimě na jihu.
  • Teplota mořské vody se ve Střední Dalmácii pohybuje od června do září v rozmezí 22 – 24oC.
  • V Dalmácii běžně rozeznávají čtyři druhy větru. Bura vzniká nad balkánskou pevninou za vysokého tlaku. Dostane se přes hřebeny hor a s ničivou silou se vrhne dolů, na pobřeží. Je to vítr obávaný pro svou záludnost a nevypočitatelnost. V létě zpravidla trvá jen několik hodin, ale v zimě to mohou být dny, dokonce i týdny. Když hrozí bura, všichni kapitáni míří do přístavu. Jugo přichází z jihu až z Afriky. Je horký a vlhký, mnohdy přichází neočekávane podobně jako bura. Osvěžujícím větrem je maestral, který vane od severozápadu a přináší hezké počasí. Nevera nepřichází příliš často. Je to silný západní vítr, zpravidla doprovázený bouřkou. Trvá jen krátce a v létě přináší vítané ochlazení.
Index sezóny
Leden
12 °C
13 °C
62 %
5 hodin
13 dnů
Únor
13 °C
12 °C
63 %
6 hodin
9 dnů
Březen
14 °C
13 °C
63 %
6 hodin
11 dnů
Duben
17 °C
14 °C
60 %
7 hodin
11 dnů
Květen
21 °C
17 °C
60 %
8 hodin
14 dnů
Červen
25 °C
21 °C
57 %
11 hodin
9 dnů
Červenec
29 °C
23 °C
52 %
11 hodin
5 dnů
Srpen
28 °C
23 °C
50 %
11 hodin
5 dnů
Září
25 °C
22 °C
58 %
8 hodin
8 dnů
Říjen
21 °C
21 °C
63 %
6 hodin
11 dnů
Listopad
17 °C
18 °C
66 %
4 hodiny
13 dnů
Prosinec
14 °C
15 °C
67 %
4 hodiny
13 dnů