Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Amfora

Hvar Jižní Dalmácie a jiné ostrovy Chorvatsko

K moři 10 m

Dovolená do hotelu do Jižní Dalmácie a na jiné ostrovy od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Obecný popis hotelu
Hotel Amfora

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Tato pláž hotel se nachází jen 10 minut chůze od historického centra města Hvar. Hotel se nachází přímo na pláži a do 5-minut chůze od zbrojnice a divadla, katedrály, a lodžie. Hvar tvrz je asi 1 km od konferenčního hotelu a františkánský klášter je zhruba 1,5 km. Letiště Split je přibližně 75 km od provozovny.

Vybavení

Schovat do klidné zátoky a obklopena svěží piniovými háji, to je nejvíce vzrušující nový resort v Jaderském moři. S jeho state-of-the-art konferenční zařízení, různých vybavení a krásnou soukromou pláž, je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, team building a velké konference. Ať už hosté jsou relaxaci v jednom z kamenných Cabanas v roce 1930 Bonj Les Bains, těší místní rybí pokrm v jedné z restaurací hotelu, nebo diskutování s kolegy v luxusní zasedací místnosti, budou se divit, jak se světlo a moře tančí kolem každý kout tohoto hotelu. Renovovaný v roce 2008, klimatizovaný hotel nabízí 324 pokojů v celkem a hosty v lobby s 24-hodinová recepce a check-out servis, směnárna a hotelový trezor. Další vybavení patří bar a WLAN přístup k internetu.

Pokoje

Hotelové pokoje vypadají, jako by byly seskočil na stránky moderním architektonickém digest. Čisté linie, teplé odstíny, fantastické vzory a textury se spojily, aby upozornit všechny nuance přirozeného světla. Měkké, přírodní textilie potěší kůži a jemné detaily, jako jsou skleněné výplně z mléčného a elegantní přípravků v koupelně vytvořit inspirující a klidné místo, což umožňuje hostům přiblížit každý den tyto činnosti plně oživena. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchou a fénem, ​​telefon s přímou volbou, satelitní TV, přístup na internet, trezor na pokoji, minibar, žehlící soupravou a individuálně regulovaná klimatizace a topení.

Sport / Zábava

S elegantním pole kaskádových vodopádů a Středomoří zahrady, velkolepé nové bazénu je jedním z prvků, které dělají to nejvíce vzrušující resort v Jaderském moři. Venkovní bazén s venkovním dětské hřiště je plné sladkovodních a solární kolektory tepelných jej teplotám až do 26 ° C, ideální teplota pro popíjení koktejlů na swim-do baru. Hosté mohou také zacvičit v posilovně, jít pedál plavbami, nebo si zahrát pádlo tenis nebo volejbal. Zábavní program pro děti je také organizuje hotel. Blízká pláž je oblázková.

Stravování

Snídaně formou bufetu se podává každé ráno a večeře je k dispozici à la carte.

Platba

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Jak se tam dostat

Pokud cestujete autem: po příjezdu do Hvar, jít rovnou na (opuštění centrální parkoviště vlevo) a postupujte podle značek na asi 3 km. Pokud cestujete lodí: jít na náměstí, a poté, co přišel, odbočte doleva a postupujte pěší promenádě asi na 10 minut.

Podrobné katalogové informace
Platba
 American Express
 VISA
 MasterCard
 Diners Club
Informace o objektu
 PSČ 21450
 Telefon - rezervace 21750750
 Fax 21750751
 E-mail RESERVATIONS@SUNCANIHVAR.COM
 URL www.suncanihvar.com/amfora
 Telefon - hotel 21750300
Informace o budově
 Terasa (m²)
 Počet pokojů (celkem) 324
 Počet dvoulůžkových pokojů 251
 Počet apartmá 59
 Počet menších apartmá 14
 Rok renovace 2008
 Počet poschodí - hlavní budova 5
 Zahrada (m²)
Vybavení
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Hotelový trezor
 Směnárna
 Bar(y)
 Restaurace
 Restaurace s klimatizací
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Konferenční místnost
 Přístup k WLAN
 Klimatizace
 Lobby
 Nonstop recepce
Vybavení pokoje
 Trezor
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Topení (individuálně ovládané)
 Koupelna
 Sprcha
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
 Satelit/kabelová TV
 Přístup k internetu
 Minibar
Typ hotelu
 Hotel na pláži
 Klubový resort
 Konferenční hotel
Pláž
 Oblázková pláž
Vzdálenosti
 Moře 10 m
 Centrum města 500 m
 Turistické centrum 500 m
 Pláž 10 m
Stravování
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Večeře à la carte
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Šlapadlo
 Posilovna
 Zábava pro děti
 Vyhřívaný bazén(y)
Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Fotografie hotelu
Hotel Amfora

Dovolená Jižní Dalmácie a jiné ostrovy

Počasí v oblasti hotelu
Hotel Amfora

Počasí a kdy jet do Jižní Dalmácie a na jiné ostrovy

  • Split má klasické středomořské podnebí s teplým, slunečným létem a mírnou zimou. Je jednou z nejslunečnějších destinací v Evropě (na Jadranu zaujímá druhé místo těsně za Hvarem). Délkou slunečního svitu mohou místa na chorvatském Jadranu směle soutěžit s většinou míst na francouzské Riviéře. Ve všech ročních obdobích stoupají teploty vzduchu na pobřeží od severozápadu k jihovýchodu. Vzhledem ke své poloze mají ostrovy v létě relativně poněkud nižší teploty než pobřeží pevniny. To je také jeden z důvodů, proč jsou ostrovy tak oblíbené: vedra tu nejsou nikdy tak únavná jako na pevnině. Např. letní teploty na Hvaru se pohybují v průměru od 20,2 do 24,9°C, kdežto ve Splitu vystupují až na 25,9°C. Nejteplejším měsícem v celém přímoří je červenec. Průměrné měsíční teploty nejchladnějšího měsíce, ledna, nikdy neklesají pod 5°C.
  • Dobrou alternativou jsou květnové a zářijové pobyty, které zajišťují stále příjemné počasí, teplé moře a méně lidí. Podzim bývá o 2 až 4°C teplejší než jaro. Mořská voda se totiž v létě poměrně značně ohřeje, akumulované teplo se pak z ní postupně uvolňuje do ovzduší a zpomaluje pokles podzimních teplot vzduchu.
  • Nejméně vodních srážek mají ostrovy, 500 až 1 000 mm ročně. Na pobřeží se množství vodních srážek pohybuje od 1 000 do 1 700 mm ročně; roční množství srážek je ale rozděleno na jednotlivé měsíce velmi nerovnoměrně. Bouřky nejsou v přímoří ničím neobvyklým. V létě jsou častější v severní části, v zimě na jihu.
  • Teplota mořské vody se ve Střední Dalmácii pohybuje od června do září v rozmezí 22 – 24oC.
  • V Dalmácii běžně rozeznávají čtyři druhy větru. Bura vzniká nad balkánskou pevninou za vysokého tlaku. Dostane se přes hřebeny hor a s ničivou silou se vrhne dolů, na pobřeží. Je to vítr obávaný pro svou záludnost a nevypočitatelnost. V létě zpravidla trvá jen několik hodin, ale v zimě to mohou být dny, dokonce i týdny. Když hrozí bura, všichni kapitáni míří do přístavu. Jugo přichází z jihu až z Afriky. Je horký a vlhký, mnohdy přichází neočekávane podobně jako bura. Osvěžujícím větrem je maestral, který vane od severozápadu a přináší hezké počasí. Nevera nepřichází příliš často. Je to silný západní vítr, zpravidla doprovázený bouřkou. Trvá jen krátce a v létě přináší vítané ochlazení.
Index sezóny
Leden
12 °C
13 °C
62 %
5 hodin
13 dnů
Únor
13 °C
12 °C
63 %
6 hodin
9 dnů
Březen
14 °C
13 °C
63 %
6 hodin
11 dnů
Duben
17 °C
14 °C
60 %
7 hodin
11 dnů
Květen
21 °C
17 °C
60 %
8 hodin
14 dnů
Červen
25 °C
21 °C
57 %
11 hodin
9 dnů
Červenec
29 °C
23 °C
52 %
11 hodin
5 dnů
Srpen
28 °C
23 °C
50 %
11 hodin
5 dnů
Září
25 °C
22 °C
58 %
8 hodin
8 dnů
Říjen
21 °C
21 °C
63 %
6 hodin
11 dnů
Listopad
17 °C
18 °C
66 %
4 hodiny
13 dnů
Prosinec
14 °C
15 °C
67 %
4 hodiny
13 dnů