Dovolená Hirundhoo
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Hirundhoo

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Hirundhoo od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Nechte se hýčkat na ostrově Hirundhoo

Malý ostrůvek najdete ve východní části oblíbené oblasti Baa Atolu. I když má na délku jen necelých 500 metrů a na šířku ani ne 200, rozhodně stojí za to vyrazit sem na dovolenou. Je sice pravda, že z hlavního města Malé je to sem vzdušnou čarou přes 120 kilometrů, ale to vás trápit nemusí.

Asi sedm kilometrů jižně je totiž nejbližší lokální letiště na ostrově Dharavandhoo. Takže se sem z hlavního města Malediv dostanete pohodlně letadlem. Ostrov Hirundhoo je hojně zalesněný, a proto vás tady ani při horkém dni nebude slunce otravovat. Jednoduše se před ním schováte pod nejbližší palmu.

Vychutnejte si thajské lázně i místní kulinářské speciality

Na ostrově je čtyřhvězdičkový hotel Dreamland s veškerým vybavením. Můžete se spolehnout, že vám během odpočinkové nebo aktivní dovolené nebude chybět internet ani všechny věci, které vám pomohou k absolutní pohodě. Hned vedle hotelu je i tenisový kurt obklopený nádhernými stromy.

Až přijedete na Hirundhoo, určitě vyrazte do místních thajských lázní. Najdete je ve východní části ostrova a budete nadšení z možností, jak se zde nechat hýčkat. Až skončíte v lázních, nezapomeňte ochutnat místní speciality v nedalekém Lake View baru nebo stejnojmenné restauraci. A pokud byste chtěli výhled na moře, zajděte do Sea View restaurace.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru