Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Místa v Havaně a ve Varaderu, které musíte navštívit

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Bez letenek
Objevte zájezdy, ubytování či letenky.
Dovolená do Havany a na Varadero od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

 • Zajímavá místa Zobrazit Zavřít

  • Kuba je zemí cukrové třtiny, doutníků, koktejlů, krásných pláží, koloniálních staveb, ale i příšerné komunistické architektury. Najdete zde vše, co Vás napadne. Kuba je prostě barevná. Hotely vyšších cenových kategorií organizují vlastní sportovní programy, večerní animace, show i kabaret, některé mají živou hudbu, diskotéku, dětský klub, pro dospělé hernu a noční kluby. Nabízejí samozřejmě celou škálu aktivit, ale pokud toužíte například po aerobiku, je třeba pozorně studovat katalogový popis hotelů. Na plážích a v okolí jsou nabízeny vodní, plážové i jiné sporty a doplňkové služby, jako windsurfing, plachtění, vodní lyžování, plážový volejbal, tenis, střelba, lukostřelba, šipky, jízda na koních, zahradní šachy, stolní tenis, kulečník, posilovna, lázeňské služby (sauna, masáže, vodní masáže, vířivka), půjčovna kol a aerobik. Výbavu na potápění a šnorchlování si lze na místě zapůjčit. Atrakcí je i sladkovodní, mořský a podmořský rybolov.
  • Varadero je moderní kubánské letovisko s mnoha hotely s nadstandartními službami a letištěm. Leží na poloostrově Hicacos, který se jako prst natahuje k Floridě. Varadero je také 20 km dlouhá pláž, která lemuje jeho severní stranu a je díky bělostnému korálovému prachovému písku považována za jednu z nejkrásnějších na světě. Jde o výkladní skřín Karibiku, v níž si turisté ze všech zemí světa užívají nádherného prázdninového prostředí. Pláž je široká padesát metrů a po celé délce ji lemuje překrásný palmový háj s tropickou vegetací. Při koupání vždy v zájmu své bezpečnosti respektujte signalizaci na pláži. Pokud je vyvěšena červená vlajka, značí to zákaz koupání kvůli zesíleným spodním mořským proudům. V takovém případě byste vůbec neměli vstupovat do vody! Pokud Vás již nebude bavit lenošení na pláži, můžete zkusit nejrůznější plážové nebo vodní sporty, půjčit si skútr nebo si vyzkoušet potápění. Golfisté zde najdou i prvotřídní profesionální golfové hřiště Varadero Golf Club. Ve Varaderu najdete také mnoho restaurací, barů, kaváren, klubů, diskoték, obchůdků a butiků, ale hlavně nové luxusní hotely, které většinou poskytují služby all inclusive. Personál mluví běžně anglicky, německy, rusky a samozřejmě španělsky. Celkový obraz doplňují vilové stavby z 20. a 30. let minulého století, kdy bylo Varadero jakousi obdobou americké Palm Beach a oblíbeným místem dovolených milionářské smetánky. Dnes se tyto vily staly většinou součástí hotelových komplexů. Varadero protíná jediná hlavní třída, tzv. Avenida Primera. Zdejší vyhlídkový autobus Vás za mírný poplatek proveze po hlavní třídě tam i zpět. Když ve Varaderu zapadne slunce, ulice ožijí kabarety a diskotékami. Podobným kabaretem jako havanská Tropicana je ve Varaderu Cueva de Pirata. Pro turisty je zde k dispozici opravdu vše – při tónech rytmické hudby můžete tančit salsu, merenge či rumbu, popíjet opojné kubánské drinky a užívat si až do bílého rána. Varadero je prostě místem pro ideální dovolenou. Transfer z letiště je podle polohy hotelu 40 minut až 1 hodinu.

  Možnosti výletů (více sekce Výlety):

  • Vila Finca la Vigía – dům E. Hemingwaye
  • Cojímar s oblíbenou restaurací E. Hemingwaye, La Terazzou
  • Matanzas – mořský park
  • Pinar del Río – centrum tabákového průmyslu
  • údolí Viñales – na seznamu UNESCO pro půvabnou krasovou krajinu a místní architekturu
  • Cienfuegos – také památka UNESCO, a to pro architekturu 19. století, v níž se projevuje duch španělského osvícenství

 • Aktivity a zábava Zobrazit Zavřít

 • Koupání Zobrazit Zavřít

Přejít nahoru