Dovolená Hanimaadhoo
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Hanimaadhoo

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Hanimaadhoo od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Poznejte věhlas ostrova Hanimaadhoo

Ostrov patří do oblasti Haa Dhaalu Atolu v severní části souostroví Maledivy. Od hlavního města je vzdálený skoro 290 kilometrů, ale to vám vadit nemusí. Vybavení ostrova je totiž kompletní, takže tady najdete kromě špičkového ubytování i veškerý potřebný servis, a to včetně kaváren a restaurací.

Hanimaadhoo leží stranou od turisty nejčastěji navštěvovaných oblastí Malediv. Ostrov je obydlený a můžete na něm narazit na skoro 2 000 místních obyvatel. I díky tomu si tu můžete vyhlídnout vybavení, které na jiných ostrovech není. Dokonce tady je i dětské hřiště a taky letiště. Takže z hlavního města sem pohodlně doletíte. Bez zdlouhavé plavby lodí.

Co na Hanimaadhoo stojí za to zažít

Nejdřív si musíme říct, že toho je celkem dost, takže možná budete muset vybírat. Ostrov má totiž na délku asi 6 500 km a na šířku měří asi 730 metrů. To potěší hlavně fanoušky běhání a procházek. Samozřejmě tu nejsou kopce, ale i tak vám zabere dost času, než si celý ostrov obejdete dokola.

Na procházce po ostrově se nezapomeňte zastavit u místní mešity Masjid Al-Mohamed Moosa. Její bílé stěny jsou působivé, stejně tak zajímavý je i minaret stojící v její blízkosti. Mešitu najdete uprostřed ostrova v uličkách s domky.

Pokud upřednostňujete jiné aktivity, tak tu vedle vodních sportů můžete zajít třeba na hřiště s umělou trávou a zahrát si fotbal nebo vyzkoušet některou z místních restaurací. Stejně tak si tu užijete nakupování v místních obchůdcích i nákupním centru.

A když byste se nudili, můžete vyrazit na výlet třeba na Lhaviyani Atol, který leží na půl cesty k hlavnímu městu Malé.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru