Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Gulfcoast Holiday Homes

Ostrov Marco Florida - západní pobřeží USA - Florida

Dovolená do hotelu na Floridu - západní pobřeží od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Florida - západní pobřeží

Obecný popis hotelu
Gulfcoast Holiday Homes

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění

Marco Island je největší z deseti tisíc řetězce Floridě Islands, který se nachází přímo na Mexickém zálivu v jihozápadní Floridě. Ostrov je 6,4 km široký od 9,6 km dlouhé. Tam, kde jsou umístěny hosté to bude jen pár minut od vody nebo jeden z mnoha restaurací na ostrově. Mezi hlavní atrakce ostrova jsou úžasné bílé písečné pláže, a také příležitostná, snadný chodil, relaxační životní styl. Nedaleko letiště patří Fort Myers (asi 82 ​​km), Miami International (164 km), Orlando International (298 km), Orlando Sanford (408 km) a Tampa (448 km).

Vybavení

Tyto moderní soukromé domy se nachází na krásném Marco Island na jižním cípu Floridy západu. Jsou obklopeny teplých vodách Mexického zálivu a jsou ideálním místem k relaxaci a užít si pomalejší tempo života, které Marco Island nabízí.

Pokoje

Všechny domy mají vlastní bazén. Zařízení je na té nejvyšší úrovni a maximální obsazení pro všechny domácí druhy je 2 osoby na pokoji. Všechny jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vanou. Další vybavení patří telefon s přímou volbou, satelitní / kabelová TV, rádio, žehlící soupravou stejně jako klimatizace a ústřední topení. Všechny také mají kuchyň s lednicí, vařičem, mikrovlnnou troubou, čaje a kávy, a pračkou.

Platba

MasterCard a VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Misc.

Klíčové sběr a registrace bude probíhat na Rentals v Marco Island kanceláři, umístěné na Marco Island na 1378 San Marco Road. Půjčovny v Marco Island jsou výlety agenti pro rekreační domy na Marco Island. Úplné pokyny k jejich funkce bude mít pro hosty s potvrzení rezervace. Po-hodin sbírka klíče a směry je od skříňce zámku, který se nachází v přední části úřadu.

Jak se tam dostat

Z oblasti Orlando: najít a připojit Interstate I-4 Západu vůči Tampa. Odejít na křižovatce číslo 9 a připojit I-75 South značené Neapol. Pohon 259 km a výstupu na křižovatce 101 označeny státní silnici 84 a dálnice 951. Ukončete a odbočit vpravo na silnici státní 85. Silnice spojuje po několika stech metrech do Collier Boulevard, který je County Road 951. Pohon na 24 km na Marco mostu, jakmile přes most jednotky pro 3,5 km do San Marco Road. Zde odbočte vlevo na San Marco Road, jízdy na 2 km a počet 1378 San Marco Road bude na levé straně. Vytáhněte na parkoviště a jít na pick-up okně sbírat klíče a pokyny k rekreačního domu.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 PSČ 34145
 Telefon - hotel 2396420000
 Hotelový řetězec HOMEG
Platba
 VISA
 MasterCard
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 3
Pláž
 Písečná pláž
Vybavení
 Parkoviště
Vybavení pokoje
 Varná konvice
 Pračka
 Vana
 Telefon s přímým vytáčením
 Koupelna
 Sprcha
 Lednice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Satelit/kabelová TV
 Rádio
 Trouba
 Mikrovlnná trouba
 Ústřední topení
 TV
Dovolená Florida - západní pobřeží

Fotografie hotelu
Gulfcoast Holiday Homes

Dovolená Florida - západní pobřeží

Počasí v oblasti hotelu
Gulfcoast Holiday Homes

Počasí a kdy jet na Floridu - západní pobřeží

  • Florida je někdy označována jako Stát slunečního svitu. Počasí na Floridě je něco, s čím si mohou být návštěvníci jisti. Díky blízkosti tropického pásu je často v létě zasažena hurikány a tropickými bouřemi. Pro uklidnění: přichází tak jednou za 4 roky, a pokud pojedete mimo sezónu hurikánů, tak se nemáte čeho obávat. Nejčastěji se vyskytují v září. Také monitorovací stanice fungují celoročně. Florida vás přivítá po celý rok. Ten se dělí na období sucha, což je v zimních měsících a období dešťů v létě.
  • V zimě se teploty vzduchu se pohybují okolo 24oC a minima neklesnou pod 14oC. Vzhledem k blízkosti rovníku se ani nemění doba slunečního svitu, která činí i 8 hodin. Vlhkost vzduchu je kolem 70%. Moře vás osvěží svými 24oC. Období od listopadu do dubna je považováno za hlavní sezónu. Vyjímkou byl rok 1977, kdy Florida zažila své první sněžení.
  • V letních měsících rtuť teploměru vyšplhá přes 30oC a minima neklesnou pod 22oC. Nastává období dešťů, kdy vás může zaskočit zvyšující se vlhkost vzduchu až na 75% a přes polovinu deštivých dní v měsíci. Ale velice brzy se po deštích vyjasní, moře svými 30oC vás moc neosvěží, zvláště když slunce svítí až 9 hodin denně.
Index sezóny
Leden
23 °C
20 °C
74 %
7 hodin
6 dnů
Únor
24 °C
21 °C
73 %
8 hodin
5 dnů
Březen
26 °C
24 °C
70 %
9 hodin
6 dnů
Duben
29 °C
26 °C
69 %
9 hodin
7 dnů
Květen
31 °C
27 °C
71 %
9 hodin
10 dnů
Červen
32 °C
29 °C
72 %
8 hodin
13 dnů
Červenec
32 °C
29 °C
72 %
9 hodin
17 dnů
Srpen
33 °C
29 °C
72 %
8 hodin
16 dnů
Září
32 °C
30 °C
75 %
7 hodin
18 dnů
Říjen
29 °C
26 °C
75 %
7 hodin
15 dnů
Listopad
26 °C
23 °C
71 %
7 hodin
8 dnů
Prosinec
24 °C
22 °C
74 %
7 hodin
7 dnů