Zobrazovat ceny v Euro

Průměrný hotel|64%|

Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Hurghada Hurghada Egypt

Hosté chválí u Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort vzdálenost k pláži, odbornost personálu, včetně znalosti cizích jazyků, upravenou, vždy uklizenou pláž a dobře vybavené pokoje.

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu do Hurghady od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Hurghada

Hodnocení hotelu
Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

+
+
=

Náš názor na Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort
Podle 1 412 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 64% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

72%
podle 5 hodnocení
Hosté chválí u Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort
vzdálenost k pláži, odbornost personálu, včetně znalosti cizích jazyků, upravenou, vždy uklizenou pláž a dobře vybavené pokoje. Nejméně však byli spokojeni s uzpůsobením pro postižené.
 • Odbornost personálu
 • Kvalita pláže
 • Výbavení pokojů
 • Vzdálenost k pláži
 • Uzpůsobení pro postižené

Podrobné hodnocení Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Všeobecné hodnocení 58%
Umístění a okolí hotelu 78%
Obsluha a služby 78%
Stravování 65%
Sport a zábava 82%
Ubytování 73%
Dovolená Hurghada

Recenze hotelu
Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Tomáš Soukup | Dovolená Červen 2012
44%
Rodina s malými dětmi
kdo se tvrdě nebrání - bohužel i to je ....

Recenze hotelu Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

17.6.2012 | Pobyt v červnu 2012 na 10 nocí jako Rodina s malými dětmi

prvně je třeba zmínit zaměření na neomalenou ruskou klientelu - ruské disko, spousta chlastu - teplá vodka k snídani.... první noc příjezd na hotel 24hod ve 3"30 jsme ještě nebyly ubitovaní... ve 4 hod ještě nemáme ani jednu přistýlku spíme s dětmi na jedné postely ... ráno světlo odhalilo realitu totální humus.. už mi došli nervi hlavní manažer mi lámanou angličtinou vysvětluje že pro ruský klienty dobrý !!!!! nakonec ubytování v bungalov relativně ok, klima částěčně funkční tak i televize , telefon nefunkční budíž.. po návratu z pěkný pláže, klasický hnědo černý fekalie ve vrstvě 5cm na všech trávnících kolem a v tom teple prima smrádek, stravování s ruskou klientelou kde se běžně válí jídlo po zemi na záchodech který přetýkaj jdete hledat s dítětem mýdlo na dámskou toaletu .. oj chyba mám sandály beru dítě do náručí.... následuje další ostrá diskuse s manažerem - nevěř co na papíře není .... třetí den skončíla se sřevními problémy v bezvědomí je třeba jednat okamžitě od prvních problému na to stačí 4 hod měli jsme léky a slivovici z čech - běžím 500m na recepci je rámus.... obratem jedem taxikem do nemocnice - kde kapačky situaci stabilizují ... jestli mislíte že tady toalety neplavou.... týý bláho tady jsou jen jedny natož dámi páni. ... chválim lékař personál konečně někdo mluví slušně angl. a perfektně ví co dělat , na upozornění že mám horečku o krize příjde cca za 5hodin -- nesmysl . uplně přesně ležím nahej na dlažbě v bungalovu teče po mě studenej pot kapačky mají bleskovou pomoc ..... jestli se vám general manažer omlouvá a slibuje suchou rýži na pokoj .... jste neponaučitelní...... mohl bych pokračovat ale myslím že je to mlácení prázdné slámy,,,,, reklamace stížnosti fotodokumentace ( ještě preličku bungalovy jsou do prstence nekoukejte skrze zamčené dveře co plave uprostřed sladkej puch vám napoví ) u hotelu nebo cestovní kanceláře Best Choice ...... vážně i já byl najivní


Tomáš Soukup
Hořice v Podkrkonoší

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 0 %
Všeobecná čistota 0 %
Vhodnost pro rodinu 0 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 0 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 0 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů 33 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 33 %
Čistota v restauraci a u stolu 0 %
Vladimír P. | Dovolená Listopad 2010
73%
Neznámý
pro nenáročné

Recenze hotelu Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

4.1.2011 | Pobyt v listopadu 2010 na 7 nocí jako Neznámý

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 33 %
Doporučili byste tento hotel? 33 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 67 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 33 %
Robert Kostolány | Dovolená Listopad 2010
73%
Neznámý
Klasický egyptský hotel, vhodný pro rodiny

Recenze hotelu Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

15.12.2010 | Pobyt v listopadu 2010 na 7 nocí jako Neznámý

Hotel Diamond Five je součástí hotelového komplexu Golden five. Výhodou je rozhodně možnost navštěvovat všechny restaurace. Vzhledem k tomu, že se v každé restauraci opakuje skoro pořád to samé, je příjemnou změnou navštívit jinou. Hodně velká výhoda cestování s Německou cestovkou je, že můžete navštěvovat restaurace kde je vyhrazeno pouze pro Němce. U vstupu je vžday obsluha která vás podrobí výslechu kdo jste. Vždycky když jsem řekl že jsem Čech, odmítal nás pustit dál. Člověk se nesmí nechat odbít, musí říct že je tady s Německou cestovkou, klidně ať si to ověří na recepci příslušného hotelu. Př nástupu se vyplňuje dotazník. Tady je kolonka zaměstnání. Napsal jsem tam že jsem zaměstnán v Německu (vymyšlená adresa). Chování obsluhy se neuvěřitelně změní když jste z německou cestovkou. Když chtěli na konci pobytu vypsat dotazník o spokojenosti s hotelem, tchán ho dostal na obyčejném papíru, v ruštině. Při vyplňování promluvil německy, arab co mu dotazník dal se strašně omlouval a ihned mu podal dotazník na křídovém papíru, vytištěný v tiskárně.
Využili jsme také možnost navštívit jednu z restaurací ala´card. Hrůza, nikdy víc. Byli jsme v rybí, frontu stojíte stejně jako v normálních restauracích. Jídlo nic moc. Nejlíp vařili v hotelu Almas palace.
Prostě si západních turistů váží daleko víc, než uřvanejch, nevychovanejch a hlavně neuvěřitelně nenažranejch, neuvěřitelně ožralejch rusáků. Komplex je ideální pro rodiny s dětma. Je tady bazén s tobogánama. Navštívili jsme hotel na přelomu listopadu a prosince. Voda v bazénu už byla studená, tak tam děti vydrřeli jen chvíli. Voda v moři měla v prosinci 26°C. Hotel je poměrně čistý, pokoje uklízí naprosto zajímavým systémem, ráno vytřou, v poledne udělají koupelnu a večer dají nový ručníky. Několikrát deně se ptají kolik vás tam je, kolik je tam dětí. Akorát když uklízí, nechají dokořán dveře. V listopadu je večer neuvěřitelný množství komárů a ty vám při úklidu nalítají dovnitř. Běžně jsem jich před spaním vymlátil i 30. Odpuzovač v zásuvce nefunguje. Co zabíralo bylo nastříkat se před spánkem českým Repelentem. Po pokoji běhali myši, jedna zaběhla pod postel. Když jem postel zvedl, byla tam další, jen byla už tak měsíc po smrti. Vyhodili jsme jí na střepu z dlaždičky před pokoj. Po třech dnech tam byla pořád. Až na stížnost jednomu z manažerů hotelu jí uklidili. Při příjezdu do hotelu jsem dal na rady které byli v recenzích hotelů a do pasu jsem dal 5 Eur. Chtěl jsem pokoje vedle tchána. Na jednu noc nás dali jinam, s tím že druhý den nás přestěhují k sobě. Dali nás na druháý konec komplexu, další pětieurovka to spravila. Večer tam půjčí za deset dolarů na hodinu elektrický čtyřkolky. Ty obsadí všechny malí rusáci a terorizujou tam svojí zběsilou jízdou všechny. Doporučuji každému si před odjezdem do Egypta přečíst si a naučit se první pomoc. Nikdy nevíme kdy jí budeme poskytovat. Přímo před námi vytáhli z vody utopenýho rusáka. Když jsem viděl jakým způsobem se ho arabové pokouší oživit, bylo jasný že nemá šanci. Absolutně nikoho k němu nepustili, hned ho přikryli ručníkama a odnesli. Prý pitva prokázala že byl opilý. Mimo rusáků je ještě hodně otravný na pláži množství prodejců masáží, padáků, čtyřkolek atd. To samozřejmě nabízejí v ruštině. Když odmítnete, většinou hodí hnusnej výraz a jou dál. Za deset minut jde jinej a vše se opakuje. To je celej pobyt. Normální člověk by pochopil že prostě nemáte zájem, arabové ne. Moře je Egyptská klasika, samej život. Bohužel se ale nestačíte vyhýjbat miliónu igelitů co tam plavou. Nenechte se při případné cestě do starýho města napálit taxíkářem, maximální cena třeba do nový maríny je 20 liber. To samý vám nabízí na recepci za 50 liber. Taxíkář vždycky souhlasí. Když odjede jeden, druhej vás vezme. V komplexu je nejlepší bydlet v Diamond 5 v budovách s číslem 5, hezkej je hotel Emerald a Almas palace. Ty jsou moři nejblíž. Golden 5 a Paradise jsou daleko od moře. S all inclusive hlady ani žízní, ani nízkou hladinou alkoholu trpět nebudete :-))
Delegát Engel reisen byl v pohodě, ochotný, vstřícný nevtíravý. Protáhl nás elegantně frontou na odletu. Nikdy jsem žádnou takovou frontu ze posledních 7 let nezažil. Jak při odletu, tak i při příletu. Bylo to daný tím, že byl čtvrtek a ty jsou prý nejhorší. Taky jedna rada kterou vám dám, nekupujte si vízum od delegátů. Já jsem byl v Egyptě mockrát, jezdím tam potápět. Vždycky jsem si koupil vízum sám za 15 USD, nebo za 12 Eur u přepážky banky na letišti. Já, starej mazák jsem se nechal zmanipulovt člověkem krerej vyvolával v hale moje jméno. Poté co jsem se k němu přihlásil, říkal , že je delegát Engel Reisen, vzal nám pasy a žekl že nám jde pro víza, za jedno 25 Eur. Na to jsem mu řekl že si ho koupím sám za 12. Odpověděl že je to nemožné, že mi ho koupí on a že to mám v propozicích CK. To tam opravdu stálo. Řekl že je to cena za vízum a jeho transfer atd. Peníze jsem mu dal, nakonec i proto, že nás protáhl pře půlku haly přeplněný snad celým Ruskem. Když jsme po třech hodinách opustili letištním halu, odlapil nás další delegát Engel Reisen.
Řekl jsem mu že jsem už s jedním mluvil. Řekl že je to nesmysl, že on je tady jediným. Když jsem mu řekl že měl moje jména, i jméno cestovky a že jsem mu zaplatil, pravej delegát se zhrozil a sdělil, že jsme nalítli podvodníkovi kterej si od nějakýho úředníka zjistí kdo kdy přilítá a pak vyvolává jména. Zařídí víza. Pokud chcete strávit příjemnou dovolenou, doporučuji. 5 * je to ale egyptskejch, našich tak 3 a půl.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 67 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 100 %
Doporučili byste tento hotel? 67 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 67 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 67 %
Odbavení 67 %
Vyřizování reklamací 67 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 67 %
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 67 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Petr Pešek | Dovolená Prosinec 2009
76%
Neznámý
Starší hotel, pokoje na úrovni 2** až 3***,99% Rusové

Recenze hotelu Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

22.12.2009 | Pobyt v prosinci 2009 na 7 nocí jako Neznámý

pokoje slabší, jídlo dobré, děti se "vyblbnou" na tobogánech

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 33 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené N
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu N
Restaurace a bary v blízkosti 0 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací 67 %
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 100 %
Čistota 67 %
Velikost 67 %
Výbavení pokoje 67 %
Koupelna, toaleta, hygiena 67 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Zobrazit více recenzí
3,9 / 6
1158 recenzí

Podrobné hodnocení Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Hotel 1 / 6
Pokoje 0 / 6
Hotelový servis 0 / 6
Okolí hotelu 0 / 6
Stravování 0 / 6
Sport a zábava 0 / 6
Přejít na HolidayCheck
3 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
249 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Hurghada

Obecný popis hotelu
Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Sauna
 Terasa na opalování
 Slunečníky
 Vířivka
 Bar u bazénu
 Lehátka
 Plavecký bazén 3
 Dětský bazén
 Vyhřívaný bazén(y)
 Zábavní program
 Tenis 2
 Biliárd/kulečník
 Minigolf
 Jízda na kolech/horských kolech
 Aerobik
 Basketbal
 Šipky
 Golf
 Posilovna
 Jízda na koních
 Počet bazénů
 Šlapadlo
 Squash
 Aerobik
 Plážový volejbal
 Potápění
 Windsurfing
 Plachtění
 Stolní tenis
 Parní lázně
 Venkovní bazén(y)
 Masáže
Stravování
 Večerní bufet
 All inclusive
 Snídaňový bufet
 Obědový bufet
 Polopenze
 Servírovaná snídaně
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 5
Informace o budově
 Rok výstavby 1999
 Počet pokojů (celkem) 520
 Počet poschodí - hlavní budova 5
Typ hotelu
 Hotel na pláži
Platba
 MasterCard
 VISA
Pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Písečná pláž
Vybavení
 Noční klub
 Restaurace
 Kavárna
 Kadeřnictví
 Hotelový trezor
 Výtahy 3
 Přístup k WLAN
 Lobby
 Nonstop recepce
 Pokojová služba
 Obchody
 Klimatizace
 Bar(y)
 Vstupní hala
 Malý supermarket
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Směnárna
 Dětský klub
 Hřiště
 Parkoviště
 Garáž
 Lékařská pomoc
 Půjčovna kol
 Přístup k internetu
 Služby prádelny
 Restaurace s klimatizací
 Konferenční místnost
Vybavení pokoje
 TV
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Přístup k internetu
 Dlaždice
 Sprcha
 Vana
 Balkón/terasa
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Trezor
 Minibar
 Lednice
 Telefon s přímým vytáčením
 Satelit/kabelová TV
 Koupelna
 Fén
Vzdálenosti
 Moře 300 m
Informace o objektu
 Fax 2065447744
 E-mail INFO@GLODEN5.COM
 Telefon - rezervace 002065446300
Dovolená Hurghada

Fotografie hotelu
Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Dovolená Hurghada

Video hotelu
Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Hurghada

Počasí v oblasti hotelu
Golden 5 Diamond Hotel & Beach Resort

Počasí a kdy jet do Hurghady

 • Egypt je pro Evropany velmi blízkou destinací, kde si mohou užít slunce po celý rok. Hlavní sezona je dlouhá, trvá od října do dubna. U pobřeží Rudého moře je nejoblíbenějším obdobím pro trávení dovolené březen až červen, poté září až listopad.
 • Léto začíná již v květnu. Teploty šplhají na 27 oC, slunce svítí 10 hodin denně, teplota moře je přijatelných 23 oC. Uprostřed léta mohou být horka obtížná, průměrná maxima denních teplot se vyšplhají v červenci a srpnu na 37 oC a minima neklesnou pod 28 oC. Obloha nad městem je téměř vždy bezoblačná, slunce svítí až 13 hodin denně, srážky jsou během celého roku téměř nulové. Stejně tak vlhkost vzduchu je velmi nízká. Teplota moře se zvedne až na 27 oC.
 • V zimě zůstávají teploty vzduchu nad 20 oC, málokdy klesnou pod 10 oC. Pokud chcete uniknout evropské zimě, ale nemilujete velká vedra, zkuste Hurghadu právě v tomto období. Kupodivu si i zaplavete v moři teplém 22 – 24 °C. Návštěva památek bude také příjemnější.
 • Jarní a podzimní měsíce jsou ideální pro aktivně trávenou dovolenou. Teploty vzduchu jsou lehce pod 30 oC, slunce opaluje 10 hodin denně a moře má příjemných 22 oC (na jaře), respektive 24 oC (na podzim). Počasí v březnu a dubnu může ovlivnit „chamsín“, horký vítr vanoucí od pouště. Přináší s sebou pouštní písek a může způsobit písečné bouře. Trvá až padesát dní (chamsín = v arabštině padesát).
  • V letních měsících se zejména podél Nilu a na jihu Egypta v hojné míře vyskytují komáři. Mohou přenášet na člověka malárii, proto doporučujeme vzít si s sebou vhodné ochranné prostředky proti hmyzu.
Index sezóny
Leden
19 °C
17 °C
49 %
7 hodin
3 dny
Únor
20 °C
16 °C
45 %
8 hodin
2 dny
Březen
21 °C
16 °C
43 %
9 hodin
2 dny
Duben
24 °C
18 °C
37 %
10 hodin
1 den
Květen
27 °C
20 °C
34 %
10 hodin
1 den
Červen
29 °C
23 °C
33 %
12 hodin
žádný
Červenec
30 °C
25 °C
34 %
12 hodin
žádný
Srpen
31 °C
26 °C
35 %
11 hodin
žádný
Září
30 °C
26 °C
39 %
10 hodin
žádný
Říjen
28 °C
24 °C
46 %
9 hodin
1 den
Listopad
25 °C
22 °C
49 %
8 hodin
2 dny
Prosinec
21 °C
19 °C
50 %
6 hodin
3 dny