Dovolená Funamadua
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Funamadua

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Funamadua od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si dovolenou na osamoceném ostrůvku Funamadua

Malý ostrov najdete v jižní části souostroví Maledivy. Měří na délku jen asi 600 metrů a na šířku dokonce jen přibližně 250 metrů. Přesto na něm stojí za to strávit dovolenou. Kromě prvotřídní výbavy a luxusního resortu Robinson Club na něm totiž budete mít příležitost poznávat i nejbližší okolí, včetně veškerého života pod hladinou moře. A to stojí za to!

Ostrov Funamadua patří do Gaafu Alifu Atolu. Přesněji ho najdete v jihozápadní části této samosprávní oblasti. Nemusíte se ale bát, že by kolem byla jen samá voda. Pár kilometrů kolem na kteroukoliv stranu leží další menší ostrůvky, které se můžete vydat navštívit lodí. Letiště tady pochopitelně nenajdete. To nejbližší leží pár desítek kilometrů na severovýchod.

Nezapomeňte si přibalit šnorchl a surfařské prkno

Funamadua je jedním z ostrovů, které jsou vyhledávané kvůli surfování. A pokud máte tento vodní sport rádi, určitě si naplánujte výlet na jihozápad, kde na okraji sousedního Gaafu Dhaalu Atolu budete mít vynikající podmínky. Dostanete se tam lodí, což sice nějaký čas zabere, ale plavba několik desítek kilometrů určitě stojí za ten zážitek surfování uprostřed oceánu jako na pobřeží.

Nezapomeňte si s sebou vzít ani šnorchl nebo potápěčskou výbavu. Zmíněné dva atoly, totiž vytvářejí uzavřenou oblast s mělčinou, kde místní podmínky využívá bezpočet zvířat i rostlin. Můžete tady v klidu a bezpečí pozorovat ryby, malé žraloky i korálové útesy nebo měkkýše.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru