Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Evason Ma´In Hot Springs

Dovolená do hotelu k Mrtvému moři a okolí od německé CK.
Najděte si skvělé ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mrtvé moře a okolí
Obecný popis hotelu
Evason Ma´In Hot Springs

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení
Hostům je k dispozici foyer a recepce. Ve společných prostorách je možnost internetového připojení a síť WiFi. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Jsou zde i obchody. K areálu patří krásná zahrada a hřiště. Nachází se zde také dětská herna a knihovna. K nabídce náleží služba hlídání dětí.
Vybavení pokoje
Všechny ubytovací jednotky mají klimatizaci, obývací část, kuchyň a koupelnu. Většina pokojů má balkón. K vybavení všech ubytovacích jednotek patří sejf a minibar. Ubytovací jednotky mají varnou konvici/kávovar. Celkové vybavení doplňuje ještě připojení k internetu, telefon a televize. V koupelnách je sprchový kout, vana a vysoušeč vlasů.
Sport/zábava
Lehátka a slunečníky zvou k odpočinku na slunné terase. V areálu bazénu se nachází i luxusní vířivá vana. Hosté se v ní mohou při relaxaci opřít a nechat se masírovat pomocí vodních trysek. Kdo se nechce při cestování vzdát sportu, ten se může věnovat tenisu. Prázdninový resort nabízí ve vnitřních prostorách fitness studio. Ve wellness zóně mohou hosté využít spa, saunu, parní lázeň, hammam, kosmetický salon a masáže. K zábavním zařízením patří i miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Stravování
Hosté si mohou vybrat ze široké nabídky různých typů stravování. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře, polopenze a plná penze.
Platba
Je možné zaplatit kreditními kartami American Express, Visa a MasterCard.
Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Posilovna
 Masáže
 Počet bazénů
 Tenis
 Sauna
 Vířivka
 Parní lázně
 Terasa na opalování
 Bar u bazénu
 Slunečníky
 Lehátka
Vybavení
 Bar(y)
 Obchody
 Hřiště
 Dětský klub
 Restaurace
 Herní místnost
 Přístup k WLAN
 Přístup k internetu
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 5
 Kategorie (doporučená) 5
Typ hotelu
 Vesnice
Platba
 MasterCard
 VISA
 American Express
Vybavení pokoje
 Trezor
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 TV
 Balkón/terasa
 Fén
 Vana
 Minibar
 Přístup k internetu
 Sprcha
 Koupelna
 Varná konvice
Stravování
 Večerní bufet
 Polopenze
 Servírovaná snídaně
 Plná penze
Dovolená Mrtvé moře a okolí

Fotografie hotelu
Evason Ma´In Hot Springs

Dovolená Mrtvé moře a okolí

Počasí v oblasti hotelu
Evason Ma´In Hot Springs

Počasí a kdy jet k Mrtvému moři a okolí
  • V Jordánsku vládne suché, subtropické klima, které je ovlivňováno ze západu Středozemním mořem a z východu pouští. Zemi můžeme rozdělit do tří klimatických oblastí: pobřeží Rudého moře a Jordánské údolí, kde je teplo i v zimě, pouštní oblasti s velmi extrémními teplotami během dne a noci a třetí kopcovité oblasti s krátkou chladnou zimou, srážkově bohatší, a dlouhými horkými léty.
  • Nejvhodnějším obdobím k návštěvě Jordánska je jaro nebo podzim, kdy se vyhnete žhavému letnímu slunci a mrazivým zimním větrům. V dubnu a květnu se průměrná denní teplotní maxima pohybují od 23 do 27oC, noční se pohybují něco málo nad 10oC. Slunce vás bude doprovázet po dobu sedmi až devíti hodin a srážky zažijete minimálně. Podobné je to v září a říjnu, kdy se teploty ale drží poněkud výše a příroda je už trochu „unavená“.
  • Za vedlejší sezónu se považuje léto a měsíce listopad a březen. Letní průměrné teploty vysoko překračují 30oC, ale v noci klesají pod 20oC. Na ochlazení deštěm nespoléhejte.
  • Zima je obecně mírná, ale v severní kopcovité krajině mohou teploty klesat i k nule, občas se setkáme i se srážkami sněhovými. Za nejméně ideální k návštěvě je považováno období od prosince do února.
Index sezóny
Leden
12 °C
21 °C
Únor
14 °C
21 °C
Březen
17 °C
21 °C
Duben
23 °C
23 °C
Květen
27 °C
24 °C
Červen
31 °C
25 °C
Červenec
32 °C
26 °C
Srpen
32 °C
27 °C
Září
31 °C
26 °C
Říjen
27 °C
26 °C
Listopad
20 °C
24 °C
Prosinec
14 °C
22 °C