Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Doruk

Dovolená do hotelu na Egejskou riviéru - od Dalamanu po Fethiyi od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya
Obecný popis hotelu
Doruk

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Pokoje
Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vysoušečem vlasů, telefonem s přímou volbou, centrálně regulovaná klimatizace, pronájem trezor a balkon nebo terasu jako standard.
Sport / Zábava
K dispozici je bazén s dětskou částí, stejně jako lehátka stanovenými připraven k použití v areálu hotelu.
Umístění
Tento příjemný hotel se nachází v rekreační oblasti Fethiye, v blízkosti pláže a jen pár minut chůze od přístavu a centra města s jeho nesčetnými obchody, barů, hospod, restaurací a dalších obchodů a zábavních podniků. Je to asi 50 km na letiště Dalaman. Hosté budou objevovat velké množství atrakcí a památek v hotelovém těsné blízkosti.
Vybavení
Hotel se skládá z celkem 34 pokojů, z nichž 2 jsou apartmány. Hosté jsou vítáni v příjemném lobby s recepcí. Kulinářské možnosti v tomto plně klimatizovaný zařízení patří bar a restaurace, která nabízí celou řadu kulinářských specialit. Kolo Pokojová služba mimo zařízení, které nabízí. Ti, kteří přijedou autem, mohou využít hotelové parkoviště nebo garáže.
Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 Telefon - hotel +90.2526149860
 PSČ 48300
 Fax +90.2526123001
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 34
 Počet dvoulůžkových pokojů 32
 Počet apartmá 2
Vybavení
 Bar(y)
 Restaurace
 Klimatizace
 Garáž
 Pokojová služba
 Parkoviště
Vybavení pokoje
 Balkón/terasa
 Koupelna
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Trezor
 Fén
 Telefon s přímým vytáčením
Sport/zábava
 Dětský bazén
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
 Plavecký bazén
 Počet bazénů
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
Dovolená Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya

Fotografie hotelu
Doruk

Dovolená Egejská riviéra - od Dalamanu po Fethiya

Počasí v oblasti hotelu
Doruk

Počasí a kdy jet na Egejskou riviéru - od Dalamanu po Fethiyi
  • Dovolená v Turecku je možná během hlavní sezony od jara do podzimu. V létě tu po většinu dní svítí sluníčko, ale klima se v jednotlivých oblastech liší. U Středozemního moře je vyšší vlhkost vzduchu i teplota vody a vítr skoro nefouká. Naopak u Egejského moře fouká častěji svěží vítr, ale díky menší vlhkosti je zde příjemněji.
  • Letní měsíce jsou ideální pro cestování na východ země. Je zde příznivé klima a nesetkáte se s velkými davy turistů. Pokud máte v úmyslu zavítat na jižní a západní pobřeží, doporučujeme cestovat na jaře nebo na podzim, kdy zůstává teplota moře stále velice lákavá a vyhnete se přeplněným letoviskům. Mimosezona je v Turecku od prosince do února. Tato doba není k návštěvě země příliš vhodná, převládají zde chladné až mrazivé dny a v únoru prší téměř na celém území.
  •  Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, sluneční paprsky Vás během nich neopustí až 13 hodin denně, vlhkost je malá – pod 50 %, srážky Vás tehdy určitě nezaskočí.
  • Mnozí se úmorným letním měsícům vyhýbají a raději vyhledávají příznivé klima jarních a podzimních dnů. Už koncem dubna dosahují teploty nad 20 oC a zůstávají příznivé až do konce října, slunce Vás provází 7 až 9 hodin denně. Teplota moře postupem roku klesá, ale během dne se můžete stále koupat až ve 20 oC teplé vodě.
  • Nejstudenějším měsícem je leden, kdy teplota klesá na 13 oC. Jsou ale dny, kdy se pohybuje i jen těsně nad bodem mrazu. Úhrn srážek je vysoký a mohou přijít i přívalové deště.
Index sezóny
Leden
15 °C
17 °C
66 %
4 hodiny
14 dnů
Únor
16 °C
16 °C
62 %
5 hodin
10 dnů
Březen
17 °C
16 °C
61 %
7 hodin
8 dnů
Duben
21 °C
17 °C
57 %
9 hodin
3 dny
Květen
25 °C
19 °C
53 %
10 hodin
3 dny
Červen
30 °C
21 °C
49 %
12 hodin
žádný
Červenec
32 °C
23 °C
46 %
13 hodin
žádný
Srpen
33 °C
25 °C
46 %
12 hodin
žádný
Září
29 °C
24 °C
48 %
11 hodin
1 den
Říjen
25 °C
22 °C
55 %
8 hodin
6 dnů
Listopad
21 °C
20 °C
61 %
6 hodin
7 dnů
Prosinec
17 °C
18 °C
64 %
4 hodiny
13 dnů