Zobrazovat ceny v Euro

Skvělý hotel|89%|

Hotel Desert Rose Resort

Hurghada Hurghada Egypt

Hosté chválí u hotelu Desert Rose Resort dobré zázemí pro rodiny s dětmi, možnosti nákupů v blízkosti hotelu, zábavu pro děti a dobře vybavené pokoje.

K pláži 50 m
Rodiny s dětmi
Tobogány
Aquapark
Písečná pláž
Wi-Fi
4 bazény

Dovolená do hotelu do Hurghady od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Hurghada

Hodnocení hotelu
Desert Rose Resort

+
+
=

Náš názor na hotel Desert Rose Resort
Podle 14 113 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 89% kvality. Tento výsledek je velmi dobrý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá jen doporučit, bude zajisté vyhovovat i náročným klientům.

82%
podle 5 hodnocení
Hosté chválí u hotelu Desert Rose Resort
dobré zázemí pro rodiny s dětmi, možnosti nákupů v blízkosti hotelu, zábavu pro děti a dobře vybavené pokoje. Nejméně však byli spokojeni s šíří nabídky jídel a nápojů.
 • Nákupní možnosti
 • Péče o děti, hřiště
 • Výbavení pokojů
 • Vhodnost pro rodinu
 • Pestrost jídel a nápojů

Podrobné hodnocení hotelu Desert Rose Resort

Všeobecné hodnocení 83%
Umístění a okolí hotelu 83%
Obsluha a služby 79%
Stravování 63%
Sport a zábava 88%
Ubytování 97%
Dovolená Hurghada

Recenze hotelu
Desert Rose Resort

Radka M. | Dovolená Duben 2017
93%
Rodina s malými dětmi
Skvělá dovolená

Recenze hotelu Desert Rose Resort

2.6.2017 | Pobyt v dubnu 2017 na 7 nocí jako Rodina s malými dětmi

Hotel je na dobrém místě. Není daleko od centra a nákupní možnosti jsou i v místě, jak v hotelu tak hned před hotelem. Asi 100m od hotelu (před hotele Dana Beach) je Bazar Cleopatra s pevnými cenami pro to, kdo neradi smlouvají. Z parkoviště od Cleopatra bazar jezdí zdarma TAF TAF do blízkého nákupního centra Senzo Mall.

Samotný hotelový komplex je perfektně vybavený, několik restaurací, několik bazénů, velké dětské hřiště a tobogány. Ovšem oproti původnímu předpokladu jsme tobogány ani hřiště nepotřebovali. Pobyt na pláži nám zabral veškerý čas.
Oblast s pláží - laguna je do půlkruhu obklopena pláží, míst dostatek, ovšem cestovali jsme v květnu a možná při plném obsazení hotelu nebude tak velký výběr, ale my jsme měli vždy několik míst na výběr. V místě kde laguna přechází do volného moře je bar, který má schody do moře jak na straně laguny, tak na straně otevřeného moře. Ke korálům je přístup i po pláži, celkem bez problémů, ale tady to chce boty do vody. Otrlejší to možná projdou i bez bot, ale my jsme je využili.
Bydlení je výborné, hotel sice není nový, ale všechno je čisté a fungující. Úklid probíhá perfektně, uklízeči jsou k dispozici do do večera, takže když jsme potřebovali likvidovat "nehodu" v pokoji, tak byl hned k dosažení a ochotně vše uvedl do pořádku. Labutě, slony a další zvířátka z ručníků jsme měli denně :-)
Pokoj je vybaven froté župany, pantoflemi, toaletními potřebami a sadou na uvaření čaje nebo kávy.

Personál a služby jsou opravdu na vysoké úrovni. Ve všech barech i v restauraci je ochotný personál, jen jsme dosedli už byl někdo u nás. Na bakšiš nečekají, ale když ho dostanou jsou potěšení a myslím, že si ho většinou i zaslouží. Starají se opravdu perfektně.

Opravdu nemám, co bych tomuto hotelu vytkla, snad jen množství komárů, kteří si mě hodně oblíbili. Ale možná to bylo tím, že jsme bydleli rovnou na pláži a u laguny se víc drželi a nebo prostě byla zrovna sezóna komárů. Protože jezdím do Egypta víc než deset let pravidelně a takové nálety jsem ještě nezažila.

Hotel nabízí tolik aktivit, že jsme je za 8 dní ani nestihli využít.

Hotel můžu jen doporučit.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 33 %
Další možnosti trávení volného času 67 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací 100 %
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu N
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 67 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Lenka Š. | Dovolená Prosinec 2015
99%
Parta přátel
Naplnilo očekávání

Recenze hotelu Desert Rose Resort

26.1.2016 | Pobyt v prosinci 2015 na 10 nocí jako Parta přátel

Hotel jsme navštívili během posledních 2 let pětkrát. Ubytování a služby jako vždy výborné. Došlo ke zlepšení kvality jídla, při zachování jeho široké nabídky. Výrazná změna k lepšímu v kvalitě nápojů, především vína.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti 100 %
Další možnosti trávení volného času 100 %
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení 100 %
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 100 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště N
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 100 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 100 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 100 %
Ilona Folprechtová | Dovolená Červen 2012
49%
Rodina s malými dětmi
Velké zklamání..

Recenze hotelu Desert Rose Resort

30.6.2012 | Pobyt v červnu 2012 na 7 nocí jako Rodina s malými dětmi

V tomto hotelu jsme byli poprvé a bohužel naposledy, hotel postarší, ubytování dobré - to co bylo objednáno, momentálně jeden ze 3 bazénů v rekonstrukci, tudíž kapacita bazénů - kapacita hotelu nedostačující v době rekonstrukce, po 8 hod. ranní nemáte šanci na lehátko u bazénu, úklid, prostředí kolem hotelu dobré, pěkné dětské hřiště, ovšem co bylo katastrofální byla kvalita jídla a stolování, vždy před odjezdem na dovolenou si pročítám recenze a pokud má někdo připomínky na jídlo říkám si " a co jíte doma" a vždy jsem nad tím mávla rukou, protože nejsme přehnaně nároční, ovšem v tomto hotelu jídlo opravdu velmi špatné, oschlé, maso vysušené, poloprázdné nádoby na jídlo nikdo nedoplňuje, kolem serv. nádob neuklizeno,talíře vám berou pod rukama ještě ani nedojíte, pokud mám srovnávat , tak bych to přirovnala ke 3-4 cen. skupině závodní jídelny, a to jsme díky německé
CK jedli v club restauraci, nemuselo se do hlavní obrovské jídelny, kde po hodině nebylo nic, dokonce jsme náhodou zjistili, že mají jídlo , které bylo u nás v Club restauraci den předem...Další problém byla odpolední zmrzlina, máme 4letého syna, který tam stál vždy odpoledne frontu, časově omezeno od 14,30-16,30 , zmrzlina na příděl, pouze pro děti do 12 let!? Dokonce jednou odpoledne nám zmrzlinu nedali, bylo 16,25- manažer baru jenom prohlásil " systém" a nazdar, ani se neotočil, jako by dával ze svého, když jsem oponovala, že ještě není 16,30 tvrdil, že vydávají zmrzlinu do 16,00, prostě jak se jim chce a když se nechce , tak se nechce, měli velmi arogantní přístup..
Asi nejlepší z celé dovolené byl celodenní výlet lodí na šnorchlování + Gyftun, paráda za 30doll na os. s výborným obědem na lodi , vřele doporučuji, nabízejí na pláži. Co musím pochválit jsou tobogány, plavčíci tam fungují ,hlídají rozdováděné děti. Do tohoto hotelu se určitě vracet nebudeme. ilona

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 0 %
Všeobecná čistota 67 %
Vhodnost pro rodinu 67 %
Vhodnost pro postižené 67 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti N
Další možnosti trávení volného času N
Vzdálenost k pláži 100 %
Vstřícnost a ochota personálu 0 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 0 %
Odbavení 33 %
Vyřizování reklamací 33 %
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 67 %
Péče o děti, hřiště 100 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů 0 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 0 %
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 0 %
Tereza K. | Dovolená Červen 2012
88%
Rodina s malými dětmi
Příjemná dovolena

Recenze hotelu Desert Rose Resort

29.6.2012 | Pobyt v červnu 2012 na 14 nocí jako Rodina s malými dětmi

Hotel odpovídající recenzním i popisu ck. Zřejmě ma hotel exkluzivitu s cestovni kanceláři,od které jsme zájezd koupili, prostřednictvím nacesty.cz,je to ale pouze naše domněnka. Pokud bude chtít někdo znat důvody,které nás k teto domnence dovedli, rada odpovím a nevím,zda je vhodně zveřejněn to jméno ck ,proto ji zde raději neuvedu, i přestože jde o veskrze pozitivni hodnoceni.
Drobné služby,které hotel nabízí dělají prave z tohoto hotelu ,ten hotel , který uvádí 5 hvězdiček. Není pravda, ze nedostanete naleznou vodu, denne jsme měli nárok na 1,5l lahev zdarma, zbytek se dá dokoupit přes hotel obvodů službu,která vám ji v kteroukoliv denni dobu donese na pokoj cca 1eur. Laguny úžasná,bazény taktéž ( jeden je momentálně uzavřeny a rekonstruuje se)
Jen jedina výtka,která taktéž koresponduje s vetsinou recenzi,zde uvedených. Jídlo bylo velice slabě, ne ze by nebylo chutné,ale beze změn,každy den to samé. Najíst se tam ovšem dá s chuti, jen pro 14denni pobyt opravdu nudne. Hned první den vyzkoušíte vsechna jídla,která tam vaří. I co se svá čin tyče , musím konstatovat,ze to bylo velice slabé , nejhorší, co jsme zažili. Ale opět podotýkám, ze najíst se tam opravdu dá, jen jsme měli poněkud odlišnou predstavu.
Jinak hotel je opravdu veliký, hezky komplex. Trošičku nám náladu kazit nás uklízečku,který do pokoje opakovaně lezl i přes ceduli nerušit a bezostyšně si říkal o peníze, patrí mě k těm, kteří mentalitu a zvyky těchto zemi respektuji a baksis považujeme za samozřejmost,ovšem tento pan to dovadel pro nás, do extrému.


S nacesty.cz naprostá spokojenost

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 100 %
Všeobecná čistota 100 %
Vhodnost pro rodinu 100 %
Vhodnost pro postižené N
Doporučili byste tento hotel? 100 %
Nákupní možnosti v blízkosti 100 %
Dopravní spojení a možnost výletu 100 %
Restaurace a bary v blízkosti N
Další možnosti trávení volného času N
Vzdálenost k pláži 0 %
Vstřícnost a ochota personálu 100 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 100 %
Odbavení N
Vyřizování reklamací N
Nabídka pro volný čas 67 %
Kvalita pláže 100 %
Kvalita a stav bazénu 100 %
Péče o děti, hřiště 100 %
Čistota 100 %
Velikost 100 %
Výbavení pokoje 100 %
Koupelna, toaleta, hygiena 100 %
Pestrost jídel a nápojů 33 %
Chuť a kvalita jídel a nápojů 67 %
Hotelová restaurace a bar 100 %
Čistota v restauraci a u stolu 67 %
Zobrazit více recenzí
5,4 / 6
6123 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Desert Rose Resort

Hotel 5,4 / 6
Pokoje 4,6 / 6
Hotelový servis 5,5 / 6
Okolí hotelu 5,5 / 6
Stravování 5,3 / 6
Sport a zábava 5,5 / 6
Přejít na HolidayCheck

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Desert Rose Resort
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování a možnosti sportu a zábavy. Nebyli však moc spokojeni s kvalitou ubytování. Tento hotel v posledním roce doporučuje 94% dotázaných.

4,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
7985 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Hurghada

Obecný popis hotelu
Desert Rose Resort

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - stravování all inclusive a all inclusive speciál. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Prázdninový areál nabízí také drobné občerstvení.

Sport/zábava

Komplex má jeden venkovní a jeden dětský bazén. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. V objektu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám. Je zde na výběr například jízda na kole/horském kole, tenis, hra boccia, volejbal, lukostřelba, nordic walking a jízda na koni. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, jízda na banánovém člunu, jízda na katamaránu, šnorchlování, potápění a aqua aerobik. Hosté mohou sportovat i uvnitř prázdninového areálu, je tady fitness studio, stolní tenis, kulečník, jóga a aerobik. V resortu je wellness zóna, ve které je sauna, hammam, kosmetický salon a masáže. Komplex má pro své hosty připraveny zábavní programy, během kterých se děti ani dospělí nebudou nudit. Copyright GIATA 2004 - 2019. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272

Vybavení pokoje

V pokojích je klimatizace, ústřední topení a koupelna. Pokoje mají sejf a WiFi.

Vybavení

Po příjezdu jsou hosté uvítáni ve vstupní hale s recepcí. Přes WiFi (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace a bar. Jsou zde i různé obchody. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Resort nabízí 24 hodinovou bezpečnostní službu, lékařskou službu, pokojovou službu a prádelnu. V jednom z 2 konferenčních sálů se mohou konat konference, přednášky a jednání.

Podrobné katalogové informace
pláž
ano, písčitá, hotelová, osušky na pláži, plážová lehátka, plážové slunečníky
bazén a vybavení
bazén, vodní tobogány, aquapark u bazénu, osušky u bazénu, lehátka, lehátka u bazénu, osušky, plážová křesla, sladkovodní bazén, slunečníky, slunečníky u bazénu
cílové skupiny
rodiny s dětmi, wellness cestující
typ dovolené
pro rodiny s dětmi, sportovní a aktivní pobyty
poloha hotelu
v zahradě
pro děti
dětský bazén, dětská herna, dětské hřiště, dětské menu, dětský klub, privátní hlídání
internet
Wi-Fi, ano
SPA
ano, wellness
akceptované karty
mastercard, visa
aktivity na pláži
kánoe, plážový fotbal, plážový volejbal, plážový volejbal, potápění, potápění systémem PADI, surfování, vodní banán, vodní sporty, windsurfing, šnorchlování
aktivní odpočinek těla
yoga
bary
ano, lobby bar, na pláži, pivní, u bazénu
cyklistika
MTB
další služby
asistence lékaře, kadeřník, pokojový servis, čistírna odevů
domácí zvířata
domácí zvířata zakázána
fitness
ano, fitness centrum, aqua fitness, pilátes cvičení
hotelové vybavení
minimarket, nákupní možnosti, obchod se suvenýry, parkoviště, recepce, sejf, sluneční terasa
kategorie hotelu
5
kosmetické centrum
kosmetika
masáže
ano
organizovaná zábava
animační programy, animace pro děti, animace pro dospělé, sportovní animace, večerní animace, denní animace, diskotéka, živá hudba
personál hovoří
německy
počet bazénů
4 bazény
počet pokojů
více jak 500 pokojů
restaurace
ano, à la carte, nekuřácká, s nekuřáckou zónou, pozdní snídaně, s terasou
sauna
ano
sportovní vyb. a aktivity
aerobic, boccia, fotbal, kulečník, lukostřelba, stolní, stolní tenis, tenis, tenisový kurt, vodní gymnastika, šipky
strava
dětská výživa, samoobslužný bufet
vzdálenost od pláže
do 500 m, přímo na pláži
Sport/zábava
 Jízda na banánu
 Plachtění
 Jízda na koních
 Katamarán
 Vodní lyžování
 Střelba lukem
 Stolní tenis
 Šlapadlo
 Windsurfing
 Potápění
 Speciální lázeňský balíček
 Masáže
 Sauna
 Aqua aerobik
 Slunečníky
 Lehátka
 Bar u bazénu
 Dětský bazén
 Terasa na opalování
 Bazén se slanou vodou
 Vířivka
 Plavecký bazén
 Venkovní bazén(y) 3
 Surfování
 Parní lázně
 Šipky
 Aerobik
 Počet bazénů 3
 Tenis
 Zábava pro děti
 Zábavní program
 Bocca
 Biliárd/kulečník
 Plážový volejbal
 Basketbal
 Jízda na kolech/horských kolech
 Posilovna
 Aerobik
 Kánoe
Stravování
 Speciální dieta
 Večeře à la carte
 Večerní bufet
 Oběd à la carte
 Obědový bufet
 Snídaňový bufet
 Plná penze
 Polopenze
 All inclusive
 Servírovaná snídaně
 Speciální nabídky
Vybavení pokoje
 Lednice
 Salónek
 Bezbariérový přístup
 Topení (individuálně ovládané)
 Klimatizace (individuálně ovládaná)
 Dvojlůžko
 TV
 Balkón/terasa
 Trezor
 Velká manželská postel
 Minibar
 Rádio
 Satelit/kabelová TV
 Telefon s přímým vytáčením
 Fén
 Sprcha
 Koupelna
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Dlaždice
 Varná konvice
 Ústřední topení
Vybavení
 Herní místnost
 Malý supermarket
 Hotelový trezor
 Divadlo
 Obchody
 Služby prádelny
 Přístup k WLAN
 Síť pro mobilní telefony
 Konferenční místnost 2
 Restaurace s dětskými židlemi
 Restaurace s nekuřáckou částí
 Restaurace s klimatizací
 Restaurace 5
 Noční klub
 Hospůdka(y)
 Bar(y)
 Kadeřnictví
 Kavárna
 Směnárna
 Nonstop přihlášení k pobytu
 Nonstop recepce
 Lobby
 Vstupní hala
 Klimatizace
 Restaurace s kuřáckou částí
 Hřiště
 Dětský klub
 Parkoviště
 Půjčovna kol
 Úschovna kol
 Lékařská pomoc
 Pokojová služba
 Přístup k internetu
Typ hotelu
 Hotel vhodný pro rodiny
 Konferenční hotel
 Klubový resort
 Hotel na pláži
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 5
 Kategorie (doporučená) 5
Vzdálenosti
 Centrum města 16000 m
Pláž
 Slunečníky
 Lehátka
 Písečná pláž
 Přímo u pláže
Informace o budově
 Počet menších apartmá 36
 Počet dvoulůžkových pokojů 476
 Počet pokojů (celkem) 912
 Počet poschodí - připojené budovy 2
 Počet poschodí - hlavní budova
 Počet apartmá 40
 Rok výstavby 2001
Platba
 MasterCard
 VISA
 American Express
Informace o objektu
 Telefon - hotel 20 653 460 602
 Fax 20 653 460 608
 E-mail info@desertrose.com
Dovolená Hurghada

Fotografie hotelu
Desert Rose Resort

Dovolená Hurghada

Video hotelu
Desert Rose Resort

Desert Rose Resort - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Hurghada

Počasí v oblasti hotelu
Desert Rose Resort

Počasí a kdy jet do Hurghady

 • Egypt je pro Evropany velmi blízkou destinací, kde si mohou užít slunce po celý rok. Hlavní sezona je dlouhá, trvá od října do dubna. U pobřeží Rudého moře je nejoblíbenějším obdobím pro trávení dovolené březen až červen, poté září až listopad.
 • Léto začíná již v květnu. Teploty šplhají na 27 oC, slunce svítí 10 hodin denně, teplota moře je přijatelných 23 oC. Uprostřed léta mohou být horka obtížná, průměrná maxima denních teplot se vyšplhají v červenci a srpnu na 37 oC a minima neklesnou pod 28 oC. Obloha nad městem je téměř vždy bezoblačná, slunce svítí až 13 hodin denně, srážky jsou během celého roku téměř nulové. Stejně tak vlhkost vzduchu je velmi nízká. Teplota moře se zvedne až na 27 oC.
 • V zimě zůstávají teploty vzduchu nad 20 oC, málokdy klesnou pod 10 oC. Pokud chcete uniknout evropské zimě, ale nemilujete velká vedra, zkuste Hurghadu právě v tomto období. Kupodivu si i zaplavete v moři teplém 22 – 24 °C. Návštěva památek bude také příjemnější.
 • Jarní a podzimní měsíce jsou ideální pro aktivně trávenou dovolenou. Teploty vzduchu jsou lehce pod 30 oC, slunce opaluje 10 hodin denně a moře má příjemných 22 oC (na jaře), respektive 24 oC (na podzim). Počasí v březnu a dubnu může ovlivnit „chamsín“, horký vítr vanoucí od pouště. Přináší s sebou pouštní písek a může způsobit písečné bouře. Trvá až padesát dní (chamsín = v arabštině padesát).
  • V letních měsících se zejména podél Nilu a na jihu Egypta v hojné míře vyskytují komáři. Mohou přenášet na člověka malárii, proto doporučujeme vzít si s sebou vhodné ochranné prostředky proti hmyzu.
Index sezóny
Leden
19 °C
17 °C
49 %
7 hodin
3 dny
Únor
20 °C
16 °C
45 %
8 hodin
2 dny
Březen
21 °C
16 °C
43 %
9 hodin
2 dny
Duben
24 °C
18 °C
37 %
10 hodin
1 den
Květen
27 °C
20 °C
34 %
10 hodin
1 den
Červen
29 °C
23 °C
33 %
12 hodin
žádný
Červenec
30 °C
25 °C
34 %
12 hodin
žádný
Srpen
31 °C
26 °C
35 %
11 hodin
žádný
Září
30 °C
26 °C
39 %
10 hodin
žádný
Říjen
28 °C
24 °C
46 %
9 hodin
1 den
Listopad
25 °C
22 °C
49 %
8 hodin
2 dny
Prosinec
21 °C
19 °C
50 %
6 hodin
3 dny