Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Colourful Manor Luxury Lodge

Hosté chválí u hotelu Colourful Manor Luxury Lodge celkový stav hotelu, obsluhu a služby, úroveň a kvalitu stravování, možnosti sportu a zábavy a kvalitu ubytování. .

K moři 100 m

Dovolená do hotelu Kapského Města od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Kapské Město
Obecný popis hotelu
Colourful Manor Luxury Lodge

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Vybavení
Tento apartmánový hotel pochází z roku 2010. Hotel má 11 pokojů. Je zde hotelový sejf a směnárna. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, jídelna, snídaňový salónek a bar. V areálu je hezká zahrada a hřiště. Je zde TV místnost. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Hosté mohou využívat úschovnu kol. K nabídce patří i prádelna. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 2 konferenčních sálů.
Vybavení pokoje
V pokojích je ústřední topení a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. Pokoje jsou vybavené kingsize manželskou postelí. Je tady sejf. Ke standardnímu vybavení patří varná konvice/kávovar. Na pokoji je připojení k internetu, telefon, televize, rádio a WiFi. V koupelnách je sprchový kout. K dispozici mají hosté také vysoušeč vlasů a župan. V objektu jsou nekuřácké pokoje.
Platba
Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.
Sport/zábava
Příjemné osvěžení nabízí v horkých dnech plavecký bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravena lehátka. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - jízda na kole/horském kole, golf a jízda na koni. Milovníci vodních sportů mají na výběr mnoho aktivit, je zde například vodní lyžování, windsurfing, jet ski, jízda na motorovém člunu, jízda na kánoi, plachtění, jízda na katamaránu a potápění. V apartmánovém hotelu je také wellness zóna se soláriem. Copyright GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Stravování
V hotelu jsou na výběr tyto typy stravování - nocleh se snídaní, polopenze a plná penze. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře.
Podrobné katalogové informace
Vzdálenosti
 Pláž 100 m
 Turistické centrum 7000 m
 Centrum města 5000 m
 Nákupy 100 m
 Park 100 m
 Les 100 m
 Moře 100 m
 Golfové hřiště 2000 m
 Bary/hospůdky 300 m
 Restaurace 300 m
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 11
 Terasa (m²)
 Zahrada (m²)
 Rok renovace 2010
 Počet apartmá 11
 Počet jednolůžkových pokojů 11
 Rok výstavby 2010
Vybavení
 Bar(y)
 Směnárna
 Hotelový trezor
 Přístup k internetu
 Konferenční místnost 2
 Restaurace
 Parkoviště
 Úschovna kol
 Služby prádelny
 Přístup k WLAN
 TV místnost
 Hřiště
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Golf
 Jízda na kolech/horských kolech
 Jízda na koních
 Opalovací studio/solárium
 Venkovní bazén(y)
 Vodní lyžování
 Terasa na opalování
 Slunečníky
 Lehátka
 Surfování
 Potápění
 Rychlý člun
 Vodní skútr
 Kánoe
 Katamarán
 Plachtění
 Windsurfing
Informace o objektu
 Telefon - hotel 2-779-729-7988
Vybavení pokoje
 Přístup k internetu
 Rádio
 Fén
 Salónek
 Trezor
 Ústřední topení
 Velká manželská postel
 Varná konvice
 TV
 Balkón/terasa
 Vana
 Sprcha
 Koupelna
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Plná penze
 Polopenze
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 4
 Kategorie (doporučená) 4
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
 Hotel na pláži
 Hotel de Charme
 Konferenční hotel
 Venkovské sídlo
 Penzion
 Hotel vhodný pro rodiny
Platba
Pláž
Dovolená Kapské Město

Fotografie hotelu
Colourful Manor Luxury Lodge

Dovolená Kapské Město

Počasí v oblasti hotelu
Colourful Manor Luxury Lodge

Počasí a kdy jet Kapského Města
  • Jihoafrická republika se rozkládá většinou v subtropickém pásu jižní polokoule, proto očekávejte opačná roční období než v našich zeměpisných šířkách. Podnebí Jihoafrické republiky je ovlivňováno třemi základními faktory. Prvním je nadmořská výška , která snižuje teploty oproti jiným oblastem ve stejných zeměpisných šířkách. Více jak 40% území leží nad 1210m nad mořem, tento faktor se projevuje především ve vnitrozemí. Díky šířkovému rozpětí jsou teploty vzduchu každoročně stejné a za poslední existují velké teplotní rozdíly mezi západem a východem. Obecně platí, že teploty stoupají od východu směrem na západ. Západní pobřeží ochlazuje studený Benguelský proud, zabraňuje vzniku srážek a způsobuje sušší podnebí této oblasti. Naopak jihovýchodní pobřeží je omýváno teplým Agulhasským proudem, který přináší poměrně vydatné deště. I zima je zde poměrně teplá.
  • Kapský poloostrov na jihozápadním pobřeží mezi Atlantským a Indickým oceánem má charakter středomořského klimatu. Může se pochlubit mírnými zimami s průměry okolo 20oC a příjemně teplým létem s průměrnými maximy denních teplot nad 25oC. Nejteplejšími měsíci jsou leden a únor, kdy i studené vody Atlantiku dosahují 19oC. Kapské Město má vysoký poměr slunečního svitu, v zimních měsících až 11 hodin denně. Je zde ale kratší soumrak a západ slunce. Vlhkost vzduchu je v této oblasti přes 70%, i když srážky v této části jsou méně intenzivní. Ve vnitrozemí vliv Atlantiku způsobuje velice časté mlhy. Za hlavní sezónu se považuje období od prosince do dubna.
  • V našem létě a podzimu, od května do listopadu, probíhá v Jihoafrické republice vedlejší sezóna, určená především těm, kteří se vydali za poznáním africké přírody a kultury. Denní maximální teploty kolem 20oC přejí výletům. Do hor se ale raději přioblékněte. Minima mohou klesat pod 10oC, ve vyšších nadmořských výškách i k bodu mrazu. Slunce vás bude provázet 6 až 8 hodin denně, mohou vás zaskočit bouřlivé deště. Koupání v moři bude pro odvážné, protože teplota vody klesne na 15oC.
  • Kapsko v létě zasahují poměrně silné větry, které ale rozfoukávají emise ve vzduchu a odměnou je zářivě modrá obloha.
Index sezóny
Leden
26 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny
Únor
26 °C
19 °C
72 %
11 hodin
3 dny
Březen
25 °C
19 °C
74 %
9 hodin
3 dny
Duben
22 °C
18 °C
78 %
8 hodin
6 dnů
Květen
20 °C
17 °C
81 %
7 hodin
8 dnů
Červen
18 °C
16 °C
81 %
6 hodin
10 dnů
Červenec
17 °C
15 °C
81 %
6 hodin
9 dnů
Srpen
18 °C
14 °C
80 %
7 hodin
9 dnů
Září
19 °C
15 °C
77 %
8 hodin
7 dnů
Říjen
21 °C
16 °C
74 %
9 hodin
5 dnů
Listopad
23 °C
17 °C
71 %
10 hodin
3 dny
Prosinec
25 °C
18 °C
71 %
11 hodin
3 dny