Dovolená Colakli
Zobrazovat ceny v Euro

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Colakli od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Dopřejte si klidnou dovolenou na dohled moře v letovisku Colakli

Městečko Colakli leží v severnější části Turecké riviéry asi 3 kilometry od břehu Středozemního moře. Špalír luxusních hotelů stojící těsně u moře není pro každého, takže město může být skvělým místem ke klidnému ubytování nebo vítaným oddechem od tepajícího břehu moře. Lidé jsou tu otevření a pohostinní, jako ostatně v celém Turecku.

Písčité pláže se táhnou po celé délce letoviska, takže se tu nebudete muset přetlačovat o místo. Je ho tady dost pro každého, a to i v sezóně. Hned za pláží je řada nejluxusnějších hotelů s bazény a pak následují o běžnější hostely nebo méně drahé hotely. Všechny jsou na vynikající úrovni služeb i personálu.

Užívejte si čisté moře, pohodu a klid

Na rozdíl od jiných a větších letovisek typu Antalye nebo Izmiru tu nebudete vystaveni tepajícímu městu a davům lidí. Naopak si můžete užívat klid a skoro až venkovské prostředí, kterému vévodí hotely a skvělý servis služeb, včetně špičkové gastronomie a výborné dopravní infrastruktury.

Mezi top hotely v letovisku patří Kamelya K Club připomínající bělostný palác a s obrovským sladkovodním bazénem, Royal Alhambra Palace v lehce orientálním stylu a působivě zbarvenou omítkou nebo Kamelya Selin Hotel kombinující luxus a moderní umění.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru