Zobrazovat ceny v Euro

Hotel California Apartementos

Salou Costa Dorada Španělsko

Dovolená do hotelu do Costa Dorada od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Costa Dorada

Obecný popis hotelu
California Apartementos

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Místo

Tento apartmánový hotel se nachází v turistickém centru Salou, cca 300 m od pláže a 100 m od náměstí Europa. Existuje několik nákupní a zábavní zařízení se nacházejí v okolí hotelu.

Vybavení

Tento komplex se skládá z 6-podlažní hlavní budovy s celkem 150 byty, postavené v roce 1982. Hosté mohou využívat zařízení Hotel California, která se nachází přímo u areálu, zdarma. Zařízení patří lobby s 24-hodinová recepce, směnárna, kavárna, prodejna novin, supermarket, obchod a výtah. Dodatečné vybavení patří bar, hospoda, herna, TV místnost, vzduch-stabilizovaným restaurace s non-kouření plocha a vysoké židle pro děti a bazén a terasu. Kromě toho, hotel má vlastní prádelna a lékařská pomoc. Parkoviště zařízení ve formě garáže a parkoviště jsou k dispozici pro ty, přijíždějící autem (některé z nich se za příplatek).

Pokoje

Funkční apartmány jsou vybaveny koupelnou, integrovaný obývací pokoj / ložnice, oddělená ložnice, satelitní / kabelová TV, kuchyňský kout, ústřední topení a bezpečné.

Sport / Zábava

Na Hotel California, hostům nabízí sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky, sauna i solárium. Kromě toho, že je posilovna. Nejbližší golfové hřiště je 10 km od hotelu.

Stravování

Hosté si mohou vybrat svou snídani, oběd nebo večeři z jednotlivých bufetů v Kalifornii Hotel pro přímé platby.

Platební

American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto hotelu.

Podrobné katalogové informace
Vybavení
 Obchody
 Bar(y)
 Hospůdka(y)
 Herní místnost
 Výtahy
 Kavárna
 Novinový stánek
 Malý supermarket
 Parkoviště
 Garáž
 TV místnost
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Nonstop recepce
 Hotelový trezor
 Směnárna
 Vstupní hala
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Vybavení pokoje
 Ústřední topení
 Trezor
 Balkón/terasa
 TV
 Přístup k internetu
 Lednice
 Koberec
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
Sport/zábava
 Posilovna
 Golf
 Počet bazénů
 Opalovací studio/solárium
 Slunečníky
 Vířivka
 Sauna
 Terasa na opalování
 Venkovní bazén(y)
 Zábava pro děti
 Lehátka
Informace o objektu
 Fax 349-738-3816
 Telefon - hotel 3-497-738-2750
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 163
Stravování
 Polopenze
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
Vzdálenosti
 Pláž 300 m
Dovolená Costa Dorada

Fotografie hotelu
California Apartementos

Dovolená Costa Dorada

Počasí v oblasti hotelu
California Apartementos

Počasí a kdy jet do Costa Dorada

  • Pobřeží Costa Dorada láká návštěvníky na příjemné středomořské klima s dlouhými, teplými léty a krátkými mírnými zimami. Region je neustále osvěžován mořským vánkem.
  • Léto je velmi horké, nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy průměrná teplotní maxima vyšplhají na 28oC a minima neklesnou pod 20oC. Déšť je během tohoto období velmi vzácný, snad jen v září můžete očekávat občasné bouřky. Léto je také typické jihovýchodními větry „garbi“, které snižují vlhkost a teploty se stávají snesitelnější. Slunce Vás bude doprovázet 9 – 10 hodin denně a teplota moře v srpnu vystupuje až k 24oC.
  • Jarní a podzimní měsíce jsou velice vhodné pro poznávání přírodních a historických krás Katalánie. Snad jen říjen může být vlhčí. Teplotní maxima se pohybují okolo 20oC a minima klesají těsně pod 15oC. Milovníci koupání se mohou v říjnu ještě osvěžit 20oC teplým mořem. Odměnou budou méně zaplněná letoviska i příjemnější ceny.
  • Zimy jsou chladné, ale zřídka mrazivé. Teplé mořské proudy zabraňují vzniku teplotních extrémů. Nejchladnější měsíc je leden s teplotami 6–7oC, zřídka se pohybují kolem bodu mrazu. Dešťové srážky jsou mírné. Toto pobřeží je také proslulé intenzivní modrou oblohou v zimních měsících, což způsobuje severovýchodní vítr „mistral“, který je v tomto období nejsilnější, vymetá oblohu a rozpouští mlhy.
  • Costa Dorada je skvělým cílem pro dovolenou v jakoukoli roční dobu. Samozřejmě, že hlavní sezóna je od června prakticky do října. Nejnabitějším měsícem je srpen, kdy se prázdniny kumulují s velkým množstvím letních festivalů a svátků. Ale i nejchladnější leden je stále centrem aktivity. Konají se např. slavnosti The Tres Thombs, což je významná přehlídka koní a vozatajů, která se koná v době svátku Svatého Antonína.
Index sezóny
Leden
13 °C
13 °C
Únor
14 °C
12 °C
Březen
16 °C
13 °C
Duben
18 °C
14 °C
Květen
21 °C
16 °C
Červen
25 °C
19 °C
Červenec
28 °C
22 °C
Srpen
28 °C
24 °C
Září
25 °C
22 °C
Říjen
21 °C
20 °C
Listopad
16 °C
16 °C
Prosinec
13 °C
14 °C