Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel California Apartementos

Dovolená do hotelu do Costa Dorada od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Costa Dorada
Obecný popis hotelu
California Apartementos

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Místo
Tento apartmánový hotel se nachází v turistickém centru Salou, cca 300 m od pláže a 100 m od náměstí Europa. Existuje několik nákupní a zábavní zařízení se nacházejí v okolí hotelu.
Vybavení
Tento komplex se skládá z 6-podlažní hlavní budovy s celkem 150 byty, postavené v roce 1982. Hosté mohou využívat zařízení Hotel California, která se nachází přímo u areálu, zdarma. Zařízení patří lobby s 24-hodinová recepce, směnárna, kavárna, prodejna novin, supermarket, obchod a výtah. Dodatečné vybavení patří bar, hospoda, herna, TV místnost, vzduch-stabilizovaným restaurace s non-kouření plocha a vysoké židle pro děti a bazén a terasu. Kromě toho, hotel má vlastní prádelna a lékařská pomoc. Parkoviště zařízení ve formě garáže a parkoviště jsou k dispozici pro ty, přijíždějící autem (některé z nich se za příplatek).
Pokoje
Funkční apartmány jsou vybaveny koupelnou, integrovaný obývací pokoj / ložnice, oddělená ložnice, satelitní / kabelová TV, kuchyňský kout, ústřední topení a bezpečné.
Sport / Zábava
Na Hotel California, hostům nabízí sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky, sauna i solárium. Kromě toho, že je posilovna. Nejbližší golfové hřiště je 10 km od hotelu.
Stravování
Hosté si mohou vybrat svou snídani, oběd nebo večeři z jednotlivých bufetů v Kalifornii Hotel pro přímé platby.
Platební
American Express, Diners Club, MasterCard a VISA jsou přijímány v tomto hotelu.
Podrobné katalogové informace
Vybavení
 Obchody
 Bar(y)
 Hospůdka(y)
 Herní místnost
 Výtahy
 Kavárna
 Novinový stánek
 Malý supermarket
 Parkoviště
 Garáž
 TV místnost
 Restaurace
 Přístup k internetu
 Přístup k WLAN
 Služby prádelny
 Nonstop recepce
 Hotelový trezor
 Směnárna
 Vstupní hala
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Vybavení pokoje
 Ústřední topení
 Trezor
 Balkón/terasa
 TV
 Přístup k internetu
 Lednice
 Koberec
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
Sport/zábava
 Posilovna
 Golf
 Počet bazénů
 Opalovací studio/solárium
 Slunečníky
 Vířivka
 Sauna
 Terasa na opalování
 Venkovní bazén(y)
 Zábava pro děti
 Lehátka
Informace o objektu
 Fax 349-738-3816
 Telefon - hotel 3-497-738-2750
Informace o budově
 Počet pokojů (celkem) 163
Stravování
 Polopenze
 Plná penze
 Servírovaná snídaně
Vzdálenosti
 Pláž 300 m
Dovolená Costa Dorada

Fotografie hotelu
California Apartementos

Dovolená Costa Dorada

Počasí v oblasti hotelu
California Apartementos

Počasí a kdy jet do Costa Dorada
  • Pobřeží Costa Dorada láká návštěvníky na příjemné středomořské klima s dlouhými, teplými léty a krátkými mírnými zimami. Region je neustále osvěžován mořským vánkem.
  • Léto je velmi horké, nejteplejší měsíce jsou červenec a srpen, kdy průměrná teplotní maxima vyšplhají na 28oC a minima neklesnou pod 20oC. Déšť je během tohoto období velmi vzácný, snad jen v září můžete očekávat občasné bouřky. Léto je také typické jihovýchodními větry „garbi“, které snižují vlhkost a teploty se stávají snesitelnější. Slunce Vás bude doprovázet 9 – 10 hodin denně a teplota moře v srpnu vystupuje až k 24oC.
  • Jarní a podzimní měsíce jsou velice vhodné pro poznávání přírodních a historických krás Katalánie. Snad jen říjen může být vlhčí. Teplotní maxima se pohybují okolo 20oC a minima klesají těsně pod 15oC. Milovníci koupání se mohou v říjnu ještě osvěžit 20oC teplým mořem. Odměnou budou méně zaplněná letoviska i příjemnější ceny.
  • Zimy jsou chladné, ale zřídka mrazivé. Teplé mořské proudy zabraňují vzniku teplotních extrémů. Nejchladnější měsíc je leden s teplotami 6–7oC, zřídka se pohybují kolem bodu mrazu. Dešťové srážky jsou mírné. Toto pobřeží je také proslulé intenzivní modrou oblohou v zimních měsících, což způsobuje severovýchodní vítr „mistral“, který je v tomto období nejsilnější, vymetá oblohu a rozpouští mlhy.
  • Costa Dorada je skvělým cílem pro dovolenou v jakoukoli roční dobu. Samozřejmě, že hlavní sezóna je od června prakticky do října. Nejnabitějším měsícem je srpen, kdy se prázdniny kumulují s velkým množstvím letních festivalů a svátků. Ale i nejchladnější leden je stále centrem aktivity. Konají se např. slavnosti The Tres Thombs, což je významná přehlídka koní a vozatajů, která se koná v době svátku Svatého Antonína.
Index sezóny
Leden
13 °C
13 °C
Únor
14 °C
12 °C
Březen
16 °C
13 °C
Duben
18 °C
14 °C
Květen
21 °C
16 °C
Červen
25 °C
19 °C
Červenec
28 °C
22 °C
Srpen
28 °C
24 °C
Září
25 °C
22 °C
Říjen
21 °C
20 °C
Listopad
16 °C
16 °C
Prosinec
13 °C
14 °C