Dovolená Cala Ferrera
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Cala Ferrera

Zobrazit nabídku
Bez letenek
S letenkami
Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená Cala Ferrera od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Užijte si vysluněnou dovolenou v letovisku Cala Ferrera

Oblast leží na jihovýchodním pobřeží Mallorky, největšího z Baleárských ostrovů. Z hlavního města souostroví – Palmy – je to sem sice několik desítek kilometrů autem napříč celým ostrovem, ale to je spíš výhoda, protože můžete cestou poznat mnohem víc než jen krásné písčité pláže a modré moře.

Proto i sem každoročně vyrážejí nejen obyvatelé Španělska, kteří to mají nejblíž z Barcelony nebo Valencie, ale i ostatní Evropani nebo turisti odjinud. A co vás tady čeká kromě moře a pláží? Veškerá vybavenost, bohatá nabídka služeb nebo luxusní ubytování v doporučených hotelích.

Vychutnávejte si vyhřáté moře, krásná skaliska a vyhlídky

Skalnatější pobřeží Mallorky vás uhrane krásnými scenériemi, které kombinují jemný písek na čistých plážích a skaliska s vyhlídkami, která často kryjí jehličnany nebo keře. Snadno si tak v době největšího horka najdete oázu ve stínu nebo se můžete přes oběd projít pod stromy a načerpat energii.

Ubytování máte po ruce hned na dosah pláže. Mezi nejoblíbenější hotely v oblasti patří Ferrera Beach Apartments – krásné ubytování s bazénem a venkovní vířivkou, Sunprime Monsuau – hotel s letní atmosférou a palmami nebo třeba Ses Cases De Cala Ferrera s rodinnou atmosférou.

Praktické informace

O lokalitě

Nákupy a gastronomie

Před cestou

Zábava a volný čas

Přejít nahoru