Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Black Parrot Suites

K pláži 50 m

Dovolená do hotelu na Seychely od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Seychely
Obecný popis hotelu
Black Parrot Suites

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Stravování
V hotelu jsou k dispozici tyto možnosti stravování: snídaně, večeře a polopenze.
Vybavení
Hotel nabízí restauraci, bar a knihovnu. Upomínkové předměty z dovolené si mohou hosté koupit v obchodě se suvenýry. Ke zpříjemnění pobytu mohou hosté využívat nejrůznější relaxační zařízení. K dispozici mají i zahradu. Dále je v nabídce shuttleservis. Sportovně založení hosté, kteří chtějí prozkoumat okolní krajinu na kole, jistě ocení vlastní půjčovnu kol.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje mají klimatizaci, ventilátor a koupelnu. Většina ubytovacích jednotek má balkón. Ze svých pokojů mají hosté překrásný výhled na moře. K dispozici je také sejf. K vybavení ubytovacích jednotek patří lednička a varná konvice/kávovar. Ve vybavení je standardně i sada na žehlení. O pohodlí hostů se postará telefon, televize a CD přehrávač. V koupelně je sprchový kout, vysoušeč vlasů a župan.
Sport/zábava
Na terase s přímým sluncem jsou připravená lehátka a slunečníky. Ti, kdo mají rádi pohyb, mohou využít přímo v areálu nabídky jízdy na kole/horském kole a minigolfu. K nabídce vodních sportů patří jízda na kánoích, za poplatek pak šnorchlování. Součástí sportovní a volnočasové nabídky je i fitness studio a stolní tenis. Hosté hotelu se mohou nechat hýčkat různými wellness programy, jež jsou pro ně připraveny v relaxační zóně. Patří mezi ně například spa a za příplatek pak dále i kosmetický salon a masáže. Hosté si mohou v příjemné atmosféře vychutnávat živou hudbu. Copyright GIATA 2004 - 2016. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 120272
Podrobné katalogové informace
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 4
 Kategorie (oficiální) 4
Vybavení
 Půjčovna kol
 Restaurace
 Bar(y)
Vybavení pokoje
 Lednice
 Trezor
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Koupelna
 Fén
 Sprcha
 TV
 Balkón/terasa
 Varná konvice
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
Sport/zábava
 Jízda na kolech/horských kolech
 Posilovna
 Počet bazénů
 Minigolf
 Masáže
 Terasa na opalování
 Stolní tenis
 Kánoe
 Slunečníky
 Lehátka
Dovolená Seychely

Fotografie hotelu
Black Parrot Suites

Dovolená Seychely

Počasí v oblasti hotelu
Black Parrot Suites

Počasí a kdy jet na Seychely
  • Vzhledem k tomu, že se Seychely nacházejí v blízkosti rovníku, mají vysoké teploty vzduchu po celý rok a velice stabilní počasí. Roční období je ovlivňováno atmosférickým prouděním vzduchu.
  • Období dešťů přináší severozápadní proudění v průběhu období od konce listopadu do dubna. Největší množství srážek je zaznamenáváno v lednu, na některých ostrovech dosahuje měsíčního úhrnu 400mm. Deště přicházejí převážně v noci v podobě krátkých prudkých přeháněk. V tomto období panují na ostrovech vysoké teploty vzduchu s průměrnými maximy přes 30oC a minimální teploty neklesají pod 23oC. Samozřejmě stoupá relativní vlhkost vzduchu, která přesahuje 80%. Teplota moře vystoupá ke 27oC, ale slunce svítí nejkratší dobu v roce, sedm až devět hodin denně.
  • období května až října převládá jihovýchodní proudění vzduchu, které do oblasti přináší nejsušší počasí v průběhu roku. Bývá větrno, maximální teploty vzduchu klesnou mírně pod 30oC, slunce vás bude doprovázet po 10 až 11 hodin denně, minima neklesnou pod 20oC a moře bude pořád příjemně teplé okolo 24oC, v uzavřených lagunách ještě teplejší. Vlhkost se stále drží mezi 70 a 80%.
  • Seychely jsou celoročně navštěvovanou lokalitou.
Index sezóny
Leden
30 °C
27 °C
82 %
6 hodin
20 dnů
Únor
30 °C
27 °C
84 %
7 hodin
18 dnů
Březen
29 °C
27 °C
83 %
8 hodin
14 dnů
Duben
28 °C
27 °C
77 %
11 hodin
6 dnů
Květen
26 °C
25 °C
71 %
9 hodin
3 dny
Červen
24 °C
24 °C
72 %
9 hodin
4 dny
Červenec
24 °C
23 °C
68 %
8 hodin
4 dny
Srpen
24 °C
22 °C
67 %
9 hodin
4 dny
Září
25 °C
23 °C
68 %
11 hodin
3 dny
Říjen
27 °C
23 °C
68 %
11 hodin
5 dnů
Listopad
28 °C
24 °C
72 %
10 hodin
6 dnů
Prosinec
30 °C
25 °C
78 %
9 hodin
9 dnů