Pro vyhodnocování návštěvnosti webových stánek a optimalizaci marketingových aktivit využíváme cookies. Používáním našich webových stránek s užitím cookies souhlasíte. Více informací naleznete zde. Rozumím
Zobrazovat ceny v Euro

Hotel Apartmentanlage Port Cani

K moři 1300 m

Dovolená do hotelu do Costa Brava od německé CK.
Najděte si skvělý zájezd či ubytování.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Costa Brava
Obecný popis hotelu
Apartmentanlage Port Cani

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Umístění
Tento centrálně umístěný apartmánový komplex se nachází v centru malebného městečka Santa Margarita, s vodou na 2 stranách komplexu. Množství obchodů, stejně jako restaurace a bary se nachází jen co by kamenem dohodil od hotelu (1 km). Nejbližší pláž se nachází 1,8 km od hotelu a letiště Gerona je asi 70 km od hotelu.
Vybavení
Postaven v roce 2000, tento bytový komplex se skládá z 5-podlaží hlavní budovy a 4 přístavba budovy s celkem 316 byty. Komplex nabízí svým hostům využití výtahu, malý supermarket a bar. Dodatečné vybavení patří restaurace s terasou, stejně jako pekárna. Hosté mohou parkovat svá auta na parkovišti nebo v garáži (se nachází v okolí, další poplatek se vztahuje). K dispozici je také dětské hřiště pro mladší hosty.
Pokoje
Všechny moderní apartmány přijít s koupelnou, satelitní / kabelová TV, kuchyňským koutem, kávovarem, pračkou, ledničkou, manželskou postelí (nebo 2 samostatná lůžka) a balkonem nebo terasou. Moderní apartmány pro 4/6 má jídelnu s 2 samostatnými lůžky rozkládacími-nebo 1 dvoulůžkový, 2 dvoulůžkové pokoje, vlastní koupelnou, americký kuchyňským koutem a terasou. Všechny patří pračka a TV.
Sport / Zábava
Různé zařízení jsou k dispozici pro hosty, včetně bazénu sladkovodní bazén s dětským bazénem, ​​snack bar a jacuzzi. Sportovní nadšenci mohou vyzkoušet potápění nebo minigolf v místech bytového komplexu na zaplacení dalšího poplatku.
Misc.
Cena zahrnuje vodu, plyn a elektřinu. To nezahrnuje ložní prádlo. Hosté si mohou pronajmout ložní prádlo na recepci (cca 5 EUR / kus / týden). Příplatek za povinné čištění, cca. 40 EUR / apt / pobyt. Klíčové kolekce: Of. Port Canigó v Av. Port Canigo 15-31, Ed. Port Canigo, Roses, open 5-8 hodin, v neděli zavřeno. Klíčů mimo úřední hodiny, nese doplněk cca. 12 EUR / apt (na vyžádání). Tel: 34-972459040. Kauce: cca. 150 EUR v hotovosti v hotovosti. Doplatky se platí přímo na recepci, včetně dětské postýlky: cca. 4 EUR / den (na vyžádání), garáž: cca. 8 EUR / den (na vyžádání).
Podrobné katalogové informace
Sport/zábava
 Venkovní bazén(y)
 Dětský bazén
 Vířivka
 Terasa na opalování
 Minigolf
 Počet bazénů
 Potápění
 Surfování
Informace o objektu
 PSČ 17480
 Telefon - rezervace 934253066
 Fax 934253807
 Telefon - hotel 972459040
Vzdálenosti
 Centrum města 3000 m
 Pláž 1300 m
 Moře 1300 m
Informace o budově
 Rok výstavby 2000
Typ hotelu
 Apartmánový hotel
Vybavení
 Restaurace
 Malý supermarket
 Bar(y)
 Hřiště
 Výtahy
 Garáž
Vybavení pokoje
 Pračka
 Lednice
 Varná konvice
 Koupelna
 Kuchyňský kout
 Balkón/terasa
 Dvojlůžko
 TV
Kategorie
 Kategorie (doporučená) 3
Dovolená Costa Brava

Fotografie hotelu
Apartmentanlage Port Cani

Dovolená Costa Brava

Video hotelu
Apartmentanlage Port Cani

Apartmentanlage Port Cani - video z Giaty
Hledat videa na Youtube
Dovolená Costa Brava

Počasí v oblasti hotelu
Apartmentanlage Port Cani

Počasí a kdy jet do Costa Brava
  • Pobřeží Costa Brava leží na severu východního pobřeží Španělska, a tato poloha do určité míry ovlivňuje jinak typické středomořské podnebí s dlouhými teplými léty a mírnou zimou. Tato oblast je pod vlivem systémů od Atlantiku, z pevninské Evropy i z Afriky, a to způsobuje mnohdy nepředvídatelné změny v počasí. Velký vliv zde hraje i nadmořská výška.
  • Léto od června do září je hlavní turistickou sezónou. Průměrná maxima vystoupají na vrcholu léta k 27oC. V létě převládá jihovýchodní proudění větrů od Afriky, proto zpravidla střediska na jihovýchodě disponují vyššími teplotami. Pokud se přidá vítr sirocco vanoucí ze Sahary, mohou teploty vyšplhat přes 30oC. Noci na Costa Bravě jsou naopak chladnější.
  • Červenec je nejslunečnější měsíc s 9 hodinami slunečního svitu, již v září slunka prudce ubývá na 6 hodin denně. Dešťové srážky jsou nízké, ale vzhledem k vrtkavosti počasí, se může stát, že vám proprší celý den. Teplota moře je vhodná pro koupání po celou sezónu, na vrcholu má 25oC a i v září se udržuje stabilně nad 22oC.
  • Podzim, především říjen, je nejvhodnějším měsícem pro návštěvu památek, k turistickým výletům nebo ke strávení sportovní dovolené. Denní průměrná maxima se drží nad 21oC, sice se snižuje doba slunečního svitu a naopak zvyšuje možnost srážek, ale např. teplota moře pořád vybízí ke koupání. Počasí může ochladit vítr tramuntana vanoucí z hor.
  • Podobné podmínky nabízejí i jarní měsíce, oblíbený je květen. Nevýhodou je, že moře se otepluje velice pomalu, a málokdy je vhodné ke koupání.
  • Zima je většinou mírná, v lednu a v únoru se minima mohou zřídka dostat i pod bod mrazu. Většinou se ale pohybují okolo 7oC. Sníh se na pobřeží vyskytuje také zcela vyjímečně.
Index sezóny
Leden
13 °C
13 °C
83 %
2 hodiny
9 dnů
Únor
14 °C
12 °C
79 %
4 hodiny
8 dnů
Březen
16 °C
13 °C
73 %
5 hodin
8 dnů
Duben
18 °C
14 °C
68 %
7 hodin
8 dnů
Květen
21 °C
16 °C
69 %
8 hodin
9 dnů
Červen
25 °C
19 °C
68 %
9 hodin
10 dnů
Červenec
28 °C
22 °C
67 %
10 hodin
7 dnů
Srpen
28 °C
24 °C
71 %
9 hodin
9 dnů
Září
25 °C
22 °C
76 %
7 hodin
9 dnů
Říjen
21 °C
20 °C
80 %
4 hodiny
9 dnů
Listopad
16 °C
16 °C
82 %
2 hodiny
9 dnů
Prosinec
13 °C
14 °C
84 %
1 hodiny
9 dnů