Zobrazovat ceny v Euro

Dobrý hotel|74%|

Hotel Apartamentos Flacalco Park

Cala Ratjada Mallorca Španělsko

K pláži 800 m

Dovolená do hotelu na Mallorcu od německé CK.

Odjezd nejdříve
Návrat nejpozději
Hledat
Dovolená Mallorca

Hodnocení hotelu
Apartamentos Flacalco Park

+
+
=

Náš názor na hotel Apartamentos Flacalco Park
Podle 360 hodnocení je již naprosto přesvědčivá průměrná známka 74% kvality. Tento výsledek je celkem uspokojivý, služby určitě splnily očekávání rekreantů. Hotel se dá doporučit, měl by vyhovovat i středně náročným klientům.

28%
podle 1 hodnocení
  • Všeobecná čistota

Podrobné hodnocení hotelu Apartamentos Flacalco Park

Všeobecné hodnocení 13%
Umístění a okolí hotelu 47%
Obsluha a služby 42%
Stravování 17%
Sport a zábava 25%
Ubytování 25%
Dovolená Mallorca

Recenze hotelu
Apartamentos Flacalco Park

Jan Růžek | Dovolená Červen 2011
28%
Rodina se staršími dětmi
dovolená ve Flacalco Park

Recenze hotelu Apartamentos Flacalco Park

7.7.2011 | Pobyt v červnu 2011 na 10 nocí jako Rodina se staršími dětmi

 Služby CK i agentury byly dobré. To však opravdu nelze říct o apartmánovém hotelu Falacalco Park. Především je třeba říci, že mí dva synové hrají závodně stolní tenis a hotel jsme vybírali, mimo jné, i s ohledem na inzerovanou přítomnost potřebného stolu. Nebyl a ani nikdo neslyšel, že by někdy v minulosti byl. Byl však tenisový kurt. Neudržovaný, nerovný, ale byl. K dispozici byly však pouze dvě rakety jejichž kvalitu nelze nazvat jako uspokojivou ani pro úplné začátečníky, rekreanty, jedním slovem prostě hrozné a k tomu jeden(!!!) tenisový míček. Hotel provozuje starší (cca 70) španělský manželský pár, který namísto toho, aby přenechal aktivity celkem ochotnému personálu, nejraději ukazoval svoji autoritu a vyvolával konflikty jak s hosty, tak i s personálem. Hotelový bazén malý, studený ( po většinu dne zastíněný borovicemi) a špinavý. Vybavení pokojů staré, z inzerovaného satelitního televizoru bylo funkčních sedm programů, z toho 4 španělské veřejnoprávní. Jedinou výhodou hotelu je umístění v opravdu klidné části Cala Ratjada, což má i negativní dopad v tom, že na všechny pláže je poměrně daleko.

Podrobné hodnocení

Stav hotelu 0 %
Všeobecná čistota 33 %
Vhodnost pro rodinu 33 %
Vhodnost pro postižené 0 %
Doporučili byste tento hotel? 0 %
Nákupní možnosti v blízkosti 67 %
Dopravní spojení a možnost výletu 67 %
Restaurace a bary v blízkosti 67 %
Další možnosti trávení volného času 33 %
Vzdálenost k pláži 0 %
Vstřícnost a ochota personálu 67 %
Znalost oboru, znalost cizích jazyků 0 %
Odbavení 67 %
Vyřizování reklamací 33 %
Nabídka pro volný čas 0 %
Kvalita pláže 67 %
Kvalita a stav bazénu 33 %
Péče o děti, hřiště 0 %
Čistota 33 %
Velikost 33 %
Výbavení pokoje 0 %
Koupelna, toaleta, hygiena 33 %
Pestrost jídel a nápojů N
Chuť a kvalita jídel a nápojů N
Hotelová restaurace a bar 0 %
Čistota v restauraci a u stolu 33 %
4,6 / 6
235 recenzí

Podrobné hodnocení hotelu Apartamentos Flacalco Park

Hotel 4,8 / 6
Pokoje 4,9 / 6
Hotelový servis 5,4 / 6
Okolí hotelu 5,1 / 6
Stravování 4,7 / 6
Sport a zábava 4,4 / 6

Hodnotitelé HolidayCheck.de o hotelu Apartamentos Flacalco Park
Hosté chválí celkový stav hotelu, umístění a okolí hotelu, obsluhu a služby a kvalitu ubytování. Nebyli však moc spokojeni s úrovní a kvalitou stravování a s možnostmi sportu a zábavy. Tento hotel v posledním roce doporučuje 80% dotázaných.

3,5 / 5
hodnocení z Tripadvisoru
124 recenzí
Přejít na TripAdvisor
Dovolená Mallorca

Obecný popis hotelu
Apartamentos Flacalco Park

Přesný popis hotelu najdete u termínů

Pokoje

Všechny pokoje a apartmány mají plně vybavenou koupelnu, telefon s přímou volbou a balkon jako standard.

Umístění

Nachází se cca 600 m od nejbližší pláže, je tento aparthotel se nachází ve městě Cala Ratjada v krátké vzdálenosti od města Cala Agulla borovým lesem. Množství nákupních míst, restaurací, barů a nočních klubů, stejně jako odkazy na sítě veřejné dopravy se nacházejí v blízkosti a Palma de Mallorca na letiště je 78 km daleko.

Vybavení

2-patrový hotel se skládá celkem z 34 pokojů, z toho 9 apartmánů. Mezi zařízení, počítat 24-hodinová recepce s bezpečným a směnárna v recepci, bar, TV místnost a jídelna. Kromě toho, že je možné získat přístup k Internetu.

Sport / Zábava

K dispozici je bazén a sluneční terasa, kde jsou lehátka a slunečníky jsou stanovenými ve venkovním areálu. Je možné zahrát si kulečník nebo tenis.

Stravování

Hosté si mohou vybrat své snídaně a večeře z bohaté rauty.

Platba

VISA jsou přijímány jako způsob platby.

Podrobné katalogové informace
Informace o objektu
 PSČ 07590
 Telefon - rezervace 0034971563558
 Fax 971819154
 E-mail INFO@FLACALCO.COM
 URL www.flacalco.com
 Telefon - hotel 971565298
Vybavení
 Přístup k WLAN
 Restaurace
 TV místnost
 Hřiště
 Hotelový trezor
 Bar(y)
 Pokojová služba
 Klimatizace
 Vstupní hala
 Nonstop recepce
Typ hotelu
 Vesnice
 Hotel na pláži
 Apartmánový hotel
Kategorie
 Kategorie (oficiální) 3
 Kategorie (doporučená) 3
Informace o budově
 Rok výstavby 1987
 Rok renovace 2007
 Počet poschodí - hlavní budova 3
 Počet pokojů (celkem) 30
 Zahrada (m²)
 Terasa (m²)
 Počet apartmánů 30
Vybavení pokoje
 Mikrovlnná trouba
 Varná konvice
 Klimatizace (centrálně ovládaná)
 Fén
 Balkón/terasa
 Trezor
 Koupelna
 Sprcha
 Vana
 Satelit/kabelová TV
 Přístup k internetu
 Kuchyňský kout
 Lednice
 TV
Stravování
 Servírovaná snídaně
 Polopenze
 Snídaňový bufet
 Večerní bufet
Sport/zábava
 Počet bazénů
 Lehátka
 Venkovní bazén(y)
 Terasa na opalování
 Slunečníky
 Biliárd/kulečník
 Stolní tenis
 Tenis
Vzdálenosti
 Centrum města 100 m
 Pláž 600 m
 Hromadná doprava 50 m
 Stanice metra/nadzemní dráhy 50 m
Pláž
 Písečná pláž
 Lehátka
 Přímo u pláže
Platba
 American Express
 VISA
 MasterCard
Dovolená Mallorca

Fotografie hotelu
Apartamentos Flacalco Park

Dovolená Mallorca

Počasí v oblasti hotelu
Apartamentos Flacalco Park

Počasí a kdy jet na Mallorcu

Mallorca má středomořské podnebí a díky moři tady během roku teploty nekolísají k tak extrémním hodnotám jako ve vnitrozemí. Proto se dá na ostrov vyrazit na dovolenou kdykoliv během roku. Jen v zimní polovině roku počítejte s tím, že to na koupání v moři nebude. Leda byste se chtěli otužovat.

Nejlepší šanci na perfektní počasí budete mít při návštěvě Mallorky od května do října. To je na ostrově hlavní sezóna a prší jen minimálně. Přes den se teploty většinou drží nad 25 °C a v noci nejméně na 15 °C. V květnu můžete obdivovat probouzející se přírodu plnou květů nejrůznějších rostlin, kdežto v říjnu oceníte dokonale vyhřáté moře. Pokud Vám nevadí déšť, můžete se vydat na Mallorku i mimo sezónu. Od listopadu do dubna můžete počítat s denní teplotou kolem 15 °C a v noci okolo 8 °C.

Leden

Je to nejstudenější měsíc. Přesto je počasí na ostrově mírné a pro Středoevropana působí jako příjemné jaro nebo podzim. Výhodou je, že na Mallorce v zimě nepotkáte skoro žádné turisty. Průměrná denní teplota se v lednu drží kolem 10 °C, minima na 4 °C a maxima na 15 °C.

Slunečno je obvykle asi 5,5 hodiny denně, což je asi polovina celkového času od úsvitu do soumraku. V lednu je na ostrově dost vlhko, protože za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr se drží na snesitelných 10 km/h a moře má okolo 14 °C.

Únor

V únoru je na ostrově velmi podobné počasí jako v lednu. Stále je v noci dost chladno a přes den průměrně kolem 10 °C. V noci se teplota drží těsně nad 4 °C. Když budete mít štěstí, můžete se ve dne setkat s maximem blízko 15 °C.

Jasné počasí je v únoru větší půlku dne, což vychází přibližně na 6 hodin. Stále počítejte s vyšší vlhkostí, i když o něco menší než v lednu. Za měsíc naprší přibližně 30 mm srážek a vítr fouká rychlostí asi 10 km/h. Teplota moře nestoupne přes 14 °C.

Březen

Dny se v březnu prodlužují, což s sebou nese i pozvolné oteplování. Přesto je ještě na Mallorce čerstvo a průměrná teplota se drží kolem 12 °C. Ve dne při vyjasnění můžete zažít i krásných 18 °C, ale v noci se připravte na teplotu těsně pod 6 °C.

Přibližně polovinu dne můžete čekat slunečno. Je to asi 6,5 hodin z celkových 12, kdy je slunce nad obzorem. Čeká vás spíš vlhké počasí a za měsíc spadne kolem 30 mm srážek. Vítr se drží na rychlosti poblíž 11 km/h a teplota moře zůstává kolem 14 °C.

Duben

Zlomový měsíc na Mallorce se může pochlubit průměrnou teplotou přes 14 °C. Při vyjasnění a bezvětří můžete zažít i teplotu přes 20 °C. Ale v noci připravte na chlad a vlhko. Teploty stále mohou spadnout pod 8 °C. Přesto je to lepší než předešlé tři měsíce.

Slunce se v dubnu drží nad obzorem asi 13,5 hodiny. Z toho většinou asi 8 hodin září z nebe bez mraků. Vlhkost se drží přes 70 % i proto, že za měsíc spadne asi 35 mm srážek. Vítr je silnější a fouká rychlostí asi 12 km/h a moře se začíná oteplovat. Voda se během dubna dostane na 15 °C.

Květen

První měsíc sezóny na ostrově nabízí průměrnou denní teplotu kolem 18 °C. Většinu dnů si budete užívat teplotu nad 20 °C, a můžete narazit dokonce na den, kdy se rtuť teploměru zastaví u 28 °C. V noci sice teplota klesne ke 12 °C, ale i to už je příjemná hodnota.

Květen je na Mallorce víc než z půlky slunečný. Průměrně přes den ucítíte paprsky slunce na tváři asi 9 hodin z celkových 14,5 hodiny, kdy je světlo. Vlhkost sice ještě bude kolem 70 %, ale v teple to není na škodu. Za měsíc spadne asi 25 mm srážek a vítr fouká rychlostí 11 km/h. Moře se postupně oteplí na 17 °C.

Červen

Léto naplno přebírá vládu od jara. Průměrná denní teplota se dostává na 22 °C a můžete se setkat s mimořádnými 28 °C. V noci už se nebudete muset navlíkat do bundy nebo teplého svetru, protože se teploměr při klesání zastaví na příjemných 16 °C.

Můžete se těšit na dlouhé a převážně slunečné dny. Den trvá necelých 15 hodin a jasno je asi 10 hodin denně. Vlhkost klesá na průměrných 67 % a prakticky neprší. Za měsíc spadne jen 15 mm. Moře už láká nadšence ke koupání, protože se může pochlubit teplotou 21 °C.

Červenec

Horký červenec je na Mallorce nejsušším měsícem roku. Průměrná denní teplota šplhá k 25 °C a odpoledne se na pláži dočkáte i 30 °C. Můžete se bez obav vyrazit koupat i za rozbřesku nebo v noci, protože teplota vzduchu neklesne pod 19 °C.

Slunce kraluje obloze 11 hodin z celkových 14,5 hodin, kdy je světlo. Vlhkost se drží na příjemných 67 % a na déšť budete v červenci čekat dlouho, protože naprší jen asi 7 mm srážek za celý měsíc. Vítr se drží na příjemných 11 km/h a moře vás určitě naláká ke koupání, protože bude vyhřáté na příjemných 24 °C.

Srpen

Nejteplejší měsíc roku na Mallorce láká hodně turistů. A ještě aby ne, když se průměrná denní teplota drží nad 25 °C, bývá dokonce ke 32 °C a v noci často teplota neklesá pod 20 °C. Jestli máte rádi příjemné léto ve dne i po západu slunce, vyrazte na Mallorku v srpnu.

Jasno je nejčastěji 10 hodin z 13,5 hodin, kdy je ve dne světlo. Vlhkost se drží kolem 70 % a za měsíc naprší asi 16 mm. Vítr nepřekvapí a bude vás osvěžovat rychlostí okolo 10 km/h. Moře se v druhé polovině měsíce vyhřeje na luxusních 26 °C.

Září

Většinou bývá ještě příjemně teplo. Průměrně se teplota drží okolo 22,5 °C a při jasném dni plném slunce se můžete dočkat i 28 °C. V noci bude stále příjemných 17 °C. Takže pokud plánujete pozdní dovolenou, je září na Mallorce dobrou volbou.

Slunečno bývá v září asi 60 % dne. Sluneční paprsky si budete užívat asi 7,5 hodin denně. Zato vlhkost se zvýší na 74 %, a to hlavně kvůli dešťům. Po suchém létě v září průměrně naprší asi 50 mm srážek. Vítr v září fouká okolo 10 km/h a moře si drží příjemných 24 °C.

Říjen

Je to nejdeštivější měsíc v roce, který na Mallorce zažijete. Přesto se sem vyplatí jet. Průměrná denní teplota se drží na příjemných 19 °C, a při vyjasnění dokonce stoupá až k letním 24 °C. V noci už ale oceníte svetr nebo bundu, protože vám teploměr ukáže jen 14 °C.

Slunce sice opět většinu dne ovládne oblohu nad mraky, ale jasno bude už jen něco přes půl dne. Vlhkost v říjnu stoupne na 78 %, protože během měsíce naprší asi 70 mm srážek. Vítr v posledním měsíci sezóny fouká rychlostí 10 km/h a moře naposledy pozve ke koupání teplotou 22 °C.

Listopad

Můžete počítat s mírným počasím a průměrnou denní teplotou kolem 14 °C. Je to ideální čas na túry nebo lehčí pěší turistiku. Denní maxima občas vyšplhají až na 19 °C, ale v noci už teploměr padne k 9 °C. Proto je dobré sbalit s sebou teplé oblečení.

Slunečno je v listopadu přibližně polovinu dne, který stále trvá asi 10 hodin. Vlhkost vzduchu se drží kolem 80 % a postupně během měsíce naprší asi 50 mm srážek. Vítr zůstává na 10 km/h. Na koupání už moře není. Teplota vody totiž klesá k 18 °C.

Prosinec

Mírné počasí na Mallorce pokračuje i v prosinci. Průměrná denní teplota se drží kolem 11 °C, ale když budete mít trochu štěstí na slunečno, můžete se dočkat maxima okolo 16 °C. Zato v noci už se neohřejete. Teploměr vás nejčastěji seznámí s teplotou poblíž 6 °C.

Slunce na prosincové obloze vydrží 9,5 hodiny. Průměrně se můžete těšit na polovinu dne, kdy bude jasno. Vlhkost vzduchu vystoupá k 81 % a za prosinec naprší asi 45 mm srážek. Vítr zůstává na obvyklých 10 km/h, ale moře se ochladí na zimních 16 °C, které asi nezlákají ani mnohé otužilce.

Index sezóny
Leden
14 °C
14 °C
78 %
5 hodin
8 dnů
Únor
15 °C
13 °C
76 %
6 hodin
6 dnů
Březen
17 °C
14 °C
75 %
6 hodin
8 dnů
Duben
19 °C
15 °C
72 %
8 hodin
5 dnů
Květen
22 °C
17 °C
72 %
10 hodin
5 dnů
Červen
26 °C
21 °C
68 %
10 hodin
3 dny
Červenec
29 °C
24 °C
68 %
11 hodin
1 den
Srpen
29 °C
25 °C
70 %
11 hodin
3 dny
Září
27 °C
24 °C
74 %
8 hodin
6 dnů
Říjen
23 °C
21 °C
77 %
6 hodin
9 dnů
Listopad
18 °C
18 °C
78 %
6 hodin
8 dnů
Prosinec
15 °C
15 °C
77 %
5 hodin
9 dnů