Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
-
Zobrazovat ceny v Euro

Dovolená Spojené arabské emiráty

Objevte zájezdy či ubytování.
Dovolená do Spojených arabskských emirátů od německé cestovní kanceláře.

Zpřesněte si hledání

Řadit podle:

Spojené arabské emiráty jsou spojením sedmi emirátů na Arabském poloostrově jihozápadně od Perského zálivu. SAE, to je výlet do světa budoucnosti ve spojení se starobylými tradicemi a rigidními náboženskými zákony, střet soužití Západu a islámu, krásné pláže obklopené luxusními hotely a vnitrozemí s mořem písečných dun. Pokud nemáte dobrý pocit ze zimy a brzké tmy, Spojené arabské emiráty jsou přímo pohádkovou alternativou.

  • Spojené arabské emiráty (SAE) je stát na Středním východě, rozkládající se v jihozápadní Asii na východě Arabského poloostrova při pobřeží Perského zálivu. Při pobřeží se nacházejí desítky většinou neobydlených malinkých ostrovů, přesto jsou v SAE budovány navíc ostrovy umělé. Rozloha Spojených arabských emirátů je 83 600km2, hlavním městem je Abú Dhabí.
  • Drtivá většina obyvatel z téměř 7 miliónů žije na pobřeží. Přes 95 % území je v podstatě liduprázdné. Federace 7 emirátů je tvořena emiráty Dubai, Sharjah, Ajman, Umm al-Qaiwain, Ras al-Khaimah, Fujairah a Abu Dhabi. Zajímavostí je, že hlavou každého emirátu je „vládnoucí rodina“, které je celý emirát podřízen. Všechny emiráty jsou absolutistické monarchie.

Zpřesněte si hledání

Dovolená


Pasy, víza, očkování

Dovolená


Počasí

Dovolená


Průvodce po destinaci

Přejít nahoru