Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s podmínkami použití cookies. Rozumím
Ve Vašem prohlížeči není povolen javascript.
Aby bylo dosáhnuto plné funkčnosti stránek, je třeba jej povolit.

JT Touristik

JT Touristik logo

Just Travel je dynamickou cestovní kanceláří se sídlem v německém Berlíně. Denně aktualizuje ceny pečlivě sestavovaných nabídek, mezi nimiž najdete jak linkové, charterové či nízkonákladové lety, tak nejrůznější balíčky služeb či populární last minute a paušální zájezdy do více než 135 destinací světa. Specializací společnosti je pořádání zájezdů do Spojených arabských emirátů, do Egypta, Itálie, Španělska či Turecka, ale i jižní a jihovýchodní Asie
Cestovní kancelář Just Travel je proslulá zaměřením na kvalitu svých produktů. Nabízené ubytování či balíčky služeb vždy osobně prověřuje a zkoumá tým vyškolených profesionálů. Společnost velmi dbá na to, aby popis a fotografie hotelu v online brožurách odpovídal skutečnosti, zaměřuje se také na reference svých zákazníků. V dlouhodobé nabídce Just Travel nenajdete žádný hotel, jehož celkové hodnocení by bylo nižší než 70%.

Historie

Cestovní kancelář Just Travel byla založena roku 2008, a to Jasmine Taylor, jež je zároveň, jako jedna z mála žen v oblasti cestovního ruchu, i generální ředitelkou společnosti. Just Travel mimo jiné podporuje organizace pomáhající obětem terorismu.

Pojištění

Cestovní kancelář JT Touristik je řádně pojištěna proti úpadku u pojišťovny Generali Versicherung AG über REISEGARANT GmbH, viz také zde.

Adresa

JT Touristik GmbH
Spreetalallee 1 / Ecke Spandauer Damm 212 (am Ruhwald Park)
14050 Berlin (Westend)
Deutschland

Katalogy

Tuto CK naši klienti doporučují ostatním
Ano
134x
Spíše ano
40x
Spíše ne
17x
Ne
12x
S touto CK byli naši klienti spokojeni
Ano
133x
Spíše ano
41x
Spíše ne
18x
Ne
10x